Blade&Soul PLAYBNS

pewnie tak tak czy inaczej dzieki a co do ruskiego forum xD nie kumam nawet 1 literki z cryrlicy a co dopiero mowic forum xD

Ja też nie. Od tłumaczenia masz google translator.

dobra wszystko dziala jak nalezy dzieki wielkie piwo stawiam teraz musze jeszcze rozkminic jak zmienic w tym jezyk na angielski i juz bd git

ajć... zapomniałem dodać :) (dobra możecie mnie zabić)

Grę odpalajcie za pomocą tego programu
http://hostuje.net/file.php?id=d6acd1942a656b86cc89419e772e9075

wtedy będzie po angielsku

Też macie, po zakończonej istalacji komunikat od antywirusa o Trojanie generic czy jakos tak?

ta mialem to samo ze trojan ale go usunolem

sciagnelem ten translator wgralem go jak trzeba ale dalej sie po rosyjsku odpala xD

Bo pewnie źle odpalasz...

Tez juz nie gram, ale pamiętam ze jak się sciagalo zangielszczenie to po zainstalowaniu go nie można potem odpalać gry przez oficjalny launcher tylko przez coś innego bo inaczej gra znowu patchuje sie do ruskiej wersji.

Tutorial jak pobrać, zarejestrować się i zangielszczyć grę https://www.youtube.com/watch?v=d6CUf0lteMM .-.

Tutorial jak pobrać, zarejestrować się i zangielszczyć grę https://www.youtube.com/watch?v=d6CUf0lteMM .-.

tak bracie wzorowalem sie na tym poradniku tylko u mnie sprawa wyglada tak

Jak wchodze po spatchowaniu do ruskiego klijenta to odpala gre po rusku

Jak wchodze to zangielszczonego to odpala gre po eng ale jak sie proboje zalogowac to sie nieda wpisac ani loginu ani hasla ani na tym zoltym buttnie nic nie pisze ^^ moge podeslac screena jak bd konieczny

Wbiłem lvl 10. Gra mnie rozczarowała. Czułem się jakbym był w niekończącym się tutorialu i cały czas miałem nadzieję, że z niego wyjdę, ale tak się nie stało. Ta gra to RPG. Z wciśniętym na siłę trybem online.

Mogę udostępnić TS'a i założyć gildię po stronie frakcji [bLUE]. To ta "dobra strona" ;)

Dajcie znać, kto był by chętny, to zacznę zapraszać.

Kurcze to są jakieś strony, muszę zaobaczyć po jakiej jestem.

Kurcze to są jakieś strony, muszę zaobaczyć po jakiej jestem.

Frakcję wybierasz dopiero około 18-20 levela, i wtedy możesz dołączyć do gildii. Są dwie, RED i BLUE.

Frakcję wybierasz dopiero około 18-20 levela, i wtedy możesz dołączyć do gildii. Są dwie, RED i BLUE.

A ok dzięki za info

Cześć, mam mały problem, mianowicie zainstalowałem grę, włączyłem to zangielszczenie (utworzył się folder 'contents' w ścieżce c:\program files\playbns.com\blade and soul), przeniosłem folder "contents" to folderu "bin" i nadpisałem. Teraz po odpaleniu launchera (tego angielskiego) i naciśnięciu start nie pojawia się splash screen ani nie włącza się gra. W którym miejscu zrobiłem coś źle?

Mi tez sie za pierwszym razem długo wczytywalo a tak apropo ale sie chłopaki skapneliscie ten server juz od roku/pół stoi tylko ze nudno sie tam gra bo niema zbytnio z kim i watpię zeby ta gra była updatowana bo cos nie mogą wprowadzić ulepszeń do skilli razem z mushin tower jak grałem na chińskim wbilem 3x Max lvl postaci po czym skończył sie Ipmana program i za duży Ping miałem przez co nie dało sie grac normalnie tak czy gierka zacna ale dopiero rozkręca sie koło 40 lvlu :D

Jak mam wersje czajna to moge jakos dograc pliki z tego serwera?

Co do wersji angielskiej to jak ściągniecie ten Renglauncher to tam jest taka opcja repair czy coś w tym stylu więc najpierw trzeba to włączyć żeby pliki angielskie się zgrały na te chińskie. Tak zrobiłem i nie ma problemu z odpaleniem po angielsku

Gram już! Nick Drakean 18lv

Zafascynowała mnie ta gra. Instrukcja instalacji prosta i bardzo łatwa tak więc problemów nie było.

Jakby ktoś chciał mnie przygarnąć do gildii to nick "Hafcio"