Blade & Soul RU (Zangielszczenie) Szukamy Graczy Do Guild

Mam problem z instalacją, a mianowicie wyskakuje następujący błąd

GCyg.jpg

co mogę z tym zrobić?

edit: Już nie ważne gdyby jednak ktoś miał podobny problem to może pisać do mnie na pw.

Pobrałem i zacząłem grać. Może do was dołączę w najbliższej przyszłości ale niestety póki co pogrywam sobie chwilami. Chciałbym się zapytać w którym momencie dołączam do frakcji (ktoś 2 posty wcześniej napisał, że frakcja "RED"). Podczas tworzenia postaci nie miałem nic do wyboru. Z góry dzięki za odp

Jak z zaludnieniem na serwerze ? ;-)

Na startowej lokacji mnóóóóóóóóóstwo ludzi nie wiem jak dalej :)

Pobrałem i zacząłem grać. Może do was dołączę w najbliższej przyszłości ale niestety póki co pogrywam sobie chwilami. Chciałbym się zapytać w którym momencie dołączam do frakcji (ktoś 2 posty wcześniej napisał, że frakcja "RED"). Podczas tworzenia postaci nie miałem nic do wyboru. Z góry dzięki za odp

Quest na wybranie frakcji powinieneś otrzymać około 16 -17 lvl-a.

Zapraszamy Caly Czas Gildia " BornToKill " Przyjecia Caly Czas Sa :) Ts Ten Sam Nicki Tez NoxCiacho Albo Rivox Mamy Juz Ladna Wiedze Wiec Nawet Jesli Jestes Nowy I Chcesz Zagrac Zapraszam !! :)

Czy te link z zangielszczenie nie ma wirusa czy coś ponieważ mój antywirus (kaspersky) wykrywa :

Kaspersky Internet Security
DOSTĘP ZABRONIONY
Żądany adres internetowy nie może zostać pobrany

Adres internetowy:

Zablokowane przez Ochronę WWW

Powód: niebezpieczny adres internetowy

Kliknij tutaj, jeśli uważasz, że ta strona internetowa została niesłusznie zablokowana.

Metoda wykrycia: ochrona w chmurze
Komunikat wygenerowano: 17:32:16

Ze wszystkich linków korzystasz na własną odpowiedzialność, jednak u mnie nie wykryto żadnego zagrożenia. Zresztą tu masz link, do tematu założonego na oficjalnym forum servera odnośnie tego zangielszczenia, więc możesz się sam z tym zapoznać, jeżeli masz jakieś wątpliwości.

EDIT:

Właśnie znalazłem inną opcję zangielszczenia BNS za pomocą launchera klienta BNS RU, wystarczy tylko zupdateować klienta. Oto link: http://forum.playbns.com/showthread.php?t=17095

Dzięki.

Dlaczego ta gra tak długo się włącza i takie długie loading jest ??? (raczej w ogóle się nie włącza po zmianie głosu na japoński)

Mi też długo zawsze się włączała, z tego co pamiętam, a co do głosu japońskiego niestety nie pomogę, gdyż osobiście nie gram już w bns od 5 miechów, a wcześniej nawet nie było takiej możliwości na ustawienie głosu.

Nawet czekam 30 min a tu nadal nic.

Czy macie algi na wersji ru? Jakie pingi macie

Chętnie dołączę, zaczynam pobierać, jakiś kontakt z wami jest?

Chętnie bym do was dołączył ale mam problem z zangielszczeniem mianowicie instaluje grę jest wszystko ok,ale po zainstalowaniu tego zangielszczenia nie mogę się zalogować po prostu gubią się wszystkie napisy i nie mogę wpisać nisku i hasła(guzik enter game jest ale bez napisu pusty)muszę robić reinstall i za każdym razem to samo bez zangielszczenia działa ,z nim nie działa.
Strona z tym nowym clientem nie chce mi odpalić(chyba żeby była opcja aby jakoś inaczej podesłać tego clienta ) ciągle pisze że strona niedostępna :(

Patchowałeś clienta zanim dodałeś zangielszczenie? Mi to pomogło. Do tego jakby co zangielszenie>patchowanie>zangielszenie nie działa, więc lepiej zrobić reinstalke i patchowanie>zangielszczenie.

Tylko nie wiem dlaczego ten client rosyjski nie chce się patchować tylko mogę od razu odpalić grę i wszystko działa ale te 2 paski na cliencie nie są załadowane.

Anie lepiej pobrać patch jest tam od razu zangielszczone.

A kontakt zapraszać nick : Kamirx

Chętnie dołączę do zabawy.

Ja mam kilka pytan. Dopiero w nocy zassam ale jak wyglada wogole gra bo to jest priv tak? Masa bugow czy warto? Nie chce stracic smaku do tej gry. Sa wogole jakies problemy jak duzy ping lub crashe? Jestem ciekaw poniewaz gra wyglada wysmienicie