Bless Online Steam

Witam, mega jestem zajarany tą gierką, wydaje sie byc w porzadku :D Widac, dobry content PvE i PvP ;D Dobra odskocznia od BDO :D Chyba, ze sie myle ^ ^ Ciekawey czy wyjdzie na poczatku roku czy raczej w polowie; c

Witam, mega jestem zajarany tą gierką, wydaje sie byc w porzadku  Widac, dobry content PvE i PvP ;D Dobra odskocznia od BDO  Chyba, ze sie myle ^ ^ Ciekawey czy wyjdzie na poczatku roku czy raczej w polowie; c

Gralem na ru becie i to byl trash, niby grafika modele fajne, ale ziemie "dead" i problemy z optymalizacja, gra z tego co wiem nawet byla zamknieta gdzies w azji. Tworcy niby sie nie poddali i mieli robic remake? Dunno.

Też grałem zapowiadało się dobre, solidne mmorpg. Ale tak jak pisał Quaku optymalizacja leżała i Combat System był do kitu. Jeżeli poprawią te dwie rzeczy to będę grał.

ACH tak,

- drewniany combat

- pusty swiat

- optymalizacja

- brake jakiegos sensownego zajecia po dobiciu lvlu

Gdyby do premiery remake'u w 2018 pierwsze 3 rzeczy bylyby poprawione I staly na wysokim poizomie(szczegolnie calkowicie inny combat), a 4ty pkt bylyby w trakcie ale juz jednak z poprawionym starym pvp to moze, moze.

Ja osobiście mam nadzieję, że Bless podzieli los FFXIV i po reworku będzie świetną grą. Kiedyś bardzo na nią czekałam i na pewno ją wypróbuję, kiedy tylko wejdzie na Steama.

grałem troche na ru i jak dla mknie to tylko optymalizacja lezała, tak to gierka mi sie podobała, jak tu coś poprawili to z cała pewnościa będe grał

Ja osobiście mam nadzieję, że Bless podzieli los FFXIV i po reworku będzie świetną grą. Kiedyś bardzo na nią czekałam i na pewno ją wypróbuję, kiedy tylko wejdzie na Steama.

Nie ma szans FF propellowalo 1-2m subow, GRA p2p I wierna baza fanow.

Titan masz nowy tytul f2p ..

Generalnie wersje Rebuild jest zdecydowanie lepsza od pierwowzoru i naprawdę warto dać jej szansę, bo teraz to zupełnie inny tytuł. Drewniany, jak to ładnie ktoś określił combat, zmienił się drastycznie i chociaż nie nazwałbym tego non-targetem to jednak jest zbliżony teraz mocno do tego, który był np. w GW2, czyli w teorii mamy celownik na ekranie, ale możemy normalnie targetować moby. Poza tym większość skilli ma obecnie 0 cast time albo skrócony do minimum w okolicach 1 sekundy (być może Mag ma dłuższe jakieś high levelowe skille ale nie sprawdzałem). Na ten moment razem z moją gildią testujemy grę na koreańskim serwerze (poradnik jak zagrać można znaleźć u nas na forum:

http://crownindarkness.com/index.php?thread/1064-jak-zagrać-na-koreańskim-serwerze-bless-online-rebuild/&postID=6470#post6434

Najtańsze obecnie konto do gry na koreańskim serwerze kosztuje 9 zł, więc nie są to jakieś szalone pieniądze i chociaż komfort gry jest mocno dyskusyjny z uwagi na wysoki ping, to jednak cieszyć się grą można jak najbardziej :) (można również powalczyć na japońskiej open becie, bez potrzeby kupowania konta). Dostępny jest angielski patch, który jest naprawdę solidny i tłumaczy sporą część contentu.

Oprócz combatu został totalnie zmieniony system rozwoju postaci (na ten moment jest całkiem ciekawy, bo skilli jest całkiem sporo do wyboru, a miejsce na pasku ograniczone, ale można mieć kilka różnych zestawów). Do tego został przerobiony crafting i w sumie jedyne do czego mógłbym się przyczepić to dosyć łatwe dungeony, ale póki co dotarliśmy do 30 lvl, więc zakładamy, że te na endgamie będą bardziej wymagające. Zresztą i tak najbardziej nastawiamy się na PvP, w końcu 2 zwaśnione frakcje dają naprawdę sporo zabawy, jak to było chociażby w Aionie.

Podsumowując, gra jest zdecydowanie lepsza po zmianach i naprawdę warto dać jej drugą szansę, szczególnie, kiedy lubi się PvP.

Generalnie wersje Rebuild jest zdecydowanie lepsza od pierwowzoru i naprawdę warto dać jej szansę, bo teraz to zupełnie inny tytuł. Drewniany, jak to ładnie ktoś określił combat, zmienił się drastycznie i chociaż nie nazwałbym tego non-targetem to jednak jest zbliżony teraz mocno do tego, który był np. w GW2, czyli w teorii mamy celownik na ekranie, ale możemy normalnie targetować moby. Poza tym większość skilli ma obecnie 0 cast time albo skrócony do minimum w okolicach 1 sekundy (być może Mag ma dłuższe jakieś high levelowe skille ale nie sprawdzałem). Na ten moment razem z moją gildią testujemy grę na koreańskim serwerze (poradnik jak zagrać można znaleźć u nas na forum: 

 

http://crownindarkness.com/index.php?thread/1064-jak-zagrać-na-koreańskim-serwerze-bless-online-rebuild/&postID=6470#post6434  

 

Najtańsze obecnie konto do gry na koreańskim serwerze kosztuje 9 zł, więc nie są to jakieś szalone pieniądze i chociaż komfort gry jest mocno dyskusyjny z uwagi na wysoki ping, to jednak cieszyć się grą można jak najbardziej  (można również powalczyć na japońskiej open becie, bez potrzeby kupowania konta). Dostępny jest angielski patch, który jest naprawdę solidny i tłumaczy sporą część contentu.

 

Oprócz combatu został totalnie zmieniony system rozwoju postaci (na ten moment jest całkiem ciekawy, bo skilli jest całkiem sporo do wyboru, a miejsce na pasku ograniczone, ale można mieć kilka różnych zestawów). Do tego został przerobiony crafting i w sumie jedyne do czego mógłbym się przyczepić to dosyć łatwe dungeony, ale póki co dotarliśmy do 30 lvl, więc zakładamy, że te na endgamie będą bardziej wymagające. Zresztą i tak najbardziej nastawiamy się na PvP, w końcu 2 zwaśnione frakcje dają naprawdę sporo zabawy, jak to było chociażby w Aionie.

 

Podsumowując, gra jest zdecydowanie lepsza po zmianach i naprawdę warto dać jej drugą szansę, szczególnie, kiedy lubi się PvP.

Super fajnie, tylko ze ta gra bedzie konkurowala directly z BDO. BDO ma 2 lata contentu do przodu, a tutaj nadal bo kr patch notes rebuild przyrostu end game contentu nie widac.

Tylko zaś czekać pol roku ponad :(

Ma ktoś konto na KR? XD

Tylko zaś czekać pol roku ponad 

Ma ktoś konto na KR? XD

Nie psuj sobie gry, obecnie jest 3/7 progress do poprawienia poczekaj do wakacji/sierpnia i graj w cos innego atm.

Tylko zaś czekać pol roku ponad 

Ma ktoś konto na KR? XD

Konto na KR idzie kupić od ~10 zł do ~40 zł.


Poza tym jeśli nie chcesz płacić to przetestuj sobie gierkę na japońskiej wersji.

Super fajnie, tylko ze ta gra bedzie konkurowala directly z BDO. BDO ma 2 lata contentu do przodu, a tutaj nadal bo kr patch notes rebuild przyrostu end game contentu nie widac.

Nie rozumiem dlaczego Bless Online miałby konkurować bezpośrednio z BDO, które rzeczywiście jest już od dłuższego czasu na rynku, ba bogaty content i generalnie jest całkiem niezłą gierką, ale w którą z jakiegoś powodu nie grają jednak wszyscy. Bless jak każde inne MMO będzie miało swój kawałek tortu i pójdą w niego grać raczej ludzie, którym podobał się Aion, a nie BDO, które jest zupełnie inną grą i nie mam pojęcia skąd to dziwne porównanie...

Swoją drogą chciałem jeszcze zaprosić wszystkich do polskiej grupy Bless Online na facebooku, wszyscy są mile widziani, a im więcej ludzi do wymiany opinii i doświadczeń tym lepiej :) https://www.facebook.com/groups/BlessPolska/

Grupa nie jest jeszcze duża, ale zainteresowanie grą na chwilę obecną też nie jest specjalnie duże, zapewne dlatego, że wiele osób zraziło się do poprzedniej wersji gry, ale zapewne im więcej informacji o premierze tym większe będzie zainteresowanie.

Witam, mega jestem zajarany tą gierką, wydaje sie byc w porzadku :D Widac, dobry content PvE i PvP ;D Dobra odskocznia od BDO :D Chyba, ze sie myle ^ ^ Ciekawey czy wyjdzie na poczatku roku czy raczej w polowie; c

Można już zakupić grę? Na steam jeszcze niedostępna ,a do premiery i wczesnego dostępu niewiele czasu.

W sumie to niewiele wiem też na temat endgame w tej grze, ktoś pokusi się o ocenę co nas czeka po wbiciu lvl cap w wersji europejskiej?

Founders Packi będzie można kupić dopiero 28.05 ok. godziny 19.00 naszego czasu.

End Game w Bless to PvP (tak jak kiedyś w Aion’ie) i oby pozostało tak jak najdłużej :slight_smile:

Ok, akceptowalne, a gear progress jest jakiś? No i czy nie ma tzw. wojny klonów .