Bloodstone kilka pytań odnośnie gry

Cześć, zainteresowałem się tą grą i mam kilka pytań na początek.

  1. Zastanawiam się nad klasą i tutaj mam 3 które mi się podobają najbardziej łucznik potem wojownik i barbarzyńca. Która z nich dla początkującego gracza będzie dobra aby wprawić się w gre ?
  2. Czy w tej grze są misje czy to tylko mało nieznaczące zadania i przede wszystkim liczy się grind ?
  3. Tutaj też wpisuje się ręcznie czary i wszelkie komendy aby np. zagadać do npc itp ?
  1. Obojętnie:) Archer dobry dmg single target, drogi na start w utrzymaniu. Barbarzyńca dobry dmg single taget, w późniejszej fazie gry nawet dobre obrażenia aoe plus Healing, ale na start dużo bandaży schodzi. Wojownik hmmm bijesz lvl 2–3 razywolniej, niż pozostałe klasy. Zawsze jest profit:)
  2. Misje na dostęp, pozostałe można robić, bo są dość ciekawe, ale nie warto pod względem zarobku.
  3. Nie, czary hotkey. Zagadujesz myszką.

PS. Odradzam server Emerald. Non-pvp, total toxic. Jak w Europie to tylko Jasper

Barosz nie polecam ci Bloodstone ponieważ ta gra to marna podróba Tibii i bez VIP który drogo wychodzi oraz coinsów nie pograsz w pełni . Światy PvP są opanowane przez brazylijskich killerów także zero sensu gry a non pvp to żenada .

Na Jasperze serwer zdominowali Polacy, gdzie cała topka 100+ to Polska:) Vip warty swojej ceny ze względu jak ktoś gra 2h dziennie to ma tak jak w Tibii te 2h staminy 150% Expa. Bogdan to zapewne płaczek, który bral udział w wojnie i jego gildia przegrała i nie ma czego szukać już w grze bo ma hunta:) Zrobisz jak uważasz.

Nie boje się PvP bo zazwyczaj wygrywam ale jak widzę stado brazoli bijących jednego gracza to dno totalne dla mnie . A co do VIP 150% Expa to jest nic od 50 poziomu a staminy nie podnosi .
A i pic na wodę z tym że Polacy zdominowali grę po 1 zero polaków na chacie gry na każdym serwerze po 2 rzadko kiedy polaka widuje jak gdzieś expie czy coś .

To chyba wybiore sobie archera na początek. A ile ten vip kosztuje ?

40 zł na miesiąc najtaniej ale nie warto ani kupować vip ani grać w te grę serio ci gadam

Bogdan jesteś trollem :slight_smile: 99% czatu na globalu to Polacy, Brazoli gra może z 10? Vip 36 zł, lub około 200k w grze

Serwer na chwile obecną umiera, na globalu sami zydzi.

Jeśli już to po 1 polaków jest może 30% a brazoli jest bardzo dużo po 2 VIP wychodzi z podatkiem 40 zł i nie 200k w grze tylko 450k i to na 7 dni tylko .

Mega troll:)