Boi

Hej! Szukam chętnych ludzi do gry na batttle of immortal. Nie wiem czy ktoś z was już kiedyś grał, ale znalazłam całkiem fajny server z szybka możliwością rozwoju. Jeśli ktoś z was chciałby dołączyć zapraszam na: https://boi.pamizragames.com/
Aby uprzedzić pytania nie jest to server pay2win mimo możliwego donate. Wszystko co można kupić w sklepie można łatwo zdobyć w grze! Odezwijcie się na czacie gry chętnie wprowadzę we wszystko!

Hej! Przez chwile grałem kiedyś w BOI i mam dobre wspomnienia jak czas mi pozwoli wbije do gry i się odezwę :slight_smile:

jak wyjść z lokalizacji początkowej? jestem w jakiejś dziwnej piramidzie i nigdzie się nie da iść tylko moby zabijać

Musisz zmienić Relam i samo wyjdzie ale radzę tam zostać do 90 lvl i potem pytać o pt na arenę. Najlepiej wejdz na Discord tej gry i wołaj Rebel :slightly_smiling_face:

Okej… Wbiłam 101 lvl, fajnie customowo zrobione jest expienie, ale co dalej? Macie gildię? Albo kontakt na discord?

Jaki nick w grze? Właśnie ściągam grę. :blush:

Emily pisz śmiało po polsku nawet na WC jeśli zobaczę odrazu złapie

Discord oficjalny prywatny server również mam jeśli się odezwiecie napewno pomogę ze wszystkim. Walić drzwiami i oknami. Miło będzie z kimś z kraju pobawić się tam. Po 120 lvl kliknij esc switch character i wróć na ten sam co byłeś przed chwila automatycznie aktywuje się exalted. Latwiutko się tam ubrać a największa zabawa na guild events! Powtórzę nick żebyście zapamiętali Emily albo Rebel. Obie osoby polsko języczne. Dodatkowo skopiujcie link referencyjny i podajcie znajomym admin gwarantuje nagrody.