C9 Czy da rade zacząć od nowa

wiec populacja niezła??a których klas postaci jest najmniej??

Na populację nie ma co narzekać. Najmniej chyba widuję Slayer'ów i Bladedancer'ów.

Zgodze sie, slayerow najmniej, natomiast blade dancerow dosc duzo bo kazdy polecial na dwa miecze xD

Wie ktoś czy może webzen nie usuwał postaci jakichś nieaktywnych? Odświeżyłem wszystkie znane mi konta i nie mogę znaleźć swoich postaci :P Fajne rzeczy z IS tam miałem, trochę kasy by wpadło.:<

Nie usuwali. No chyba ze miales konto na GPotatoes i nie przetransferowales konta na Webzena, wiec postacie przepadly.

Warto wracać do c9? populacja spora?

Warto wracać do c9? populacja spora?

Warto, jak dla mnie najlepsza dungeonówka. Populacja spora ( Teraz wzrośnie bo koniec wakacji się zbliża ) problemu na znalezienie party na dungi nie będziesz miał nawet na low levelu :). Bardzo dużo Polaków i Polskich gildii, ogólnie "Nasi" są bardzo często w TOP-ce

Polecam jak najbardziej

Tez moim zdaniem warto - gra byla, jest i pewnie bedzie dalej dobra ;). A ludzi jest sporo bo jest masa klas i jakbys chcial kazda klase chocby do 50 poziomu dobic (a to nie jest max lvl, wtedy pokazuje sie dopiero pelnia mozliwosci klasy) to by ci zycia nie starczylo xD. Dodatkowo plusem sa bossy - to cos dla czego warto zagrac, szczegolnie od okapii sa niezle :D.

Systemem walki jedynie Black Desert ją przebija, vindictus się przy niej chowa (w pvp, bo przy pve vindictus wymiata). Aż sobie zagram ponownie

Jeśli nie zaczynać grać tu, to można na privie jest 1 tylko epicC9 działa od 1-2m da sie grać, lagów wiekszych nie ma. Jest sporo ludzi przede wszystkim nie ma p2w, nie to co u cashbzena.

A niby jakie p2w jest w c9 ? Śmiechłem

Nie no, sam jestem ciekaw jakie w C9 jest P2W, skoro można być najlepszym w PVP i robić wszystkie mapki, helle itp. solo nie wydając ani grosza :D

Tak więc, proszę o rozwinięcie dlaczego C9 to P2W :D

Witam dlaczego c9 jest tak mało znana? brak jakiś konkretnych stronek w naszym ojczystym języku nawet w sumie jakis aktualnych filmików na youtube czy jest to jakiś niszowy mmorpg?

Witam mam takie jedno pytanko czy opłaca sie zaczynać ?? jak z populacja czy da rade jakoś grać?