Cabal powrot

ostatnia skrzynka ^^ dropi (dropia tez 14 amp party) jak by trzeba bylo i bym sie przekopal przez tone stron w zakladce z dropami na cabal-online.info czy cos takiego bo nie bylem tam juz z pol roku jak forum zaczelo padac (ale z tego co wiem dalej istnieje) to moze jak bym sie uparl to bym znalazl tego screna

z reszta nie wiem moze i teraz faktycznie tam sehh nie dropi ale poltora roku temu dropil a od tamtej pory zaszlo wiele zmian tak samo 6x droplem seha na sodzie a teraz nawet sema nie moglem dropnac chociaz ich z 400 zrobilem ^^

Drop plista sehha w cabalu officjalnym to

Dungi:

Ic1 last boss

Rh - z tego bossa co sumonuje trapy /magi/Elektryczny boss i last box

Aos1-Last box

Aos2 - 2 last boxy

Ft2-Inspita/Tyranty i Aryak

Mo-2 last skrzynki i ten boss co wywraca nazw nie pamietam

Afi-1saysor box/Di saysor box/Kapitan /last boss i wszystkie skrzynki z hard mode

Aft2-Aryak/Inspita/tyranty ( z last boxa leci tez archadium epaluet )

na FI nigdy nei slyszalem o sehhu ale to tylko moje info z doswiadczenia i z screnow ktore widzialem opieram informacje

Bossy

Faello

Rota

Pena

Quarda

Pluma

Manticora

Kimzark

Minisha

Dodatkowo z kazdego z tych bossow leca 14 amp party (zawsze perfekty np fb zawsze z sword ampem w slocie) Bike party ecetera

Minisha /Kimzark/Manti-Leci PW5

Pw5 leci tez z 1 saysora na afi (mialem go tam 2x i 2x za 7b poszedl )

Ja też bym chętnie wrócił do Cabala. :)

Piszcie na jakim serwie i nick w grze to możliwe, że jeszcze dziś zacznę. :)

Jupiter, TyranGL jak zdecydujesz się na Jupitera to albo wsip, albo mail jak mnie nie będzie.

UWAGA! trzymajcie się z dala od EU!!!

Mniej lagów (o dziwo lol) na Ameryce

Wiecej ludzi na Ameryce

Najnowszy epizod i patche na Ameryce

Więcej polaków, na Ameryce

Lepsza ekonomia, na Ameryce

:)

w życiu lagów nie miałem w cabalu (może pora PC zmienić?)
Epizody i patche te same mamy nawet o tej samej godzinie wprowadzane
Za to ping na NA straszny ...
Na jakiej podstawie sądzisz, że jest więcej Polaków? Więcej po Polsku piszą na chatcie ??

Jeżeli chodzi o lagi ja także takich nie napotykam. Jak kolega wyżej napisał Epizody i patche te same i nawet o tej samej godzinie wprowadzane, może różnica godziny, dwóch (Być może z wersją KR ci się pomyliło, tam sa szybciej i to o wiele...). Ping na NA naprawde straszny, Combo zrobisz jeszcze normalnie, ale na FA i WI jest straszne do wykonania. Więcej Polaków? Być może jest ich dużo bo są obrażeni na wersję EU sprawiedliwie lub nie, ale nie ma ich więcej niż na EU. Lepsza ekonomia? Pod jakim względem?

w życiu lagów nie miałem w cabalu (może pora PC zmienić?)Epizody i patche te same mamy nawet o tej samej godzinie wprowadzaneZa to ping na NA straszny ...Na jakiej podstawie sądzisz, że jest więcej Polaków? Więcej po Polsku piszą na chatcie ??

Nie wiem jak teraz, ale nie tak dawno temu ( na tych wakacjach) serwery EU padały prawie ciągle, gra była bardzo często off i sypał się im serwer, wiele ludzi tak miało, nie tylko ja

Epizod 10 na NA, gladiator i wszystkie bajery podczas gdy na EU dopiero co 9 wyszła.. no rzeczywiście o tej samej godzinie

Ping miałem LEPSZY na NA, bo EU strasznie się sypał i lagi miał każdy

Co do naszej społeczności, to źle sformułowałem zdanie, chodziło mi o to, że na NA społeczność była o wiele dojrzalsza naszych rodaków (dla mnie polaczek =/= Polak), global chat jest international, a nie PL-ANG-NIEM i nie ma bogatych Niemców piszących do siebie słodko-pierdzące teksty megafonami (na EU co chwila "gz Mathias, uber drop mein lieblings blader ^^ XD :* :**** XFFF XSSS", lub inne "Halo Martina, Alles beste fur dich 18 <3333333333#313231@%$!@%!@#$!5" [ NIE ZNAM KOMPLETNIE NIEMIECKIEGO, WIĘC OSZCZĘDŹCIE MI WYTYKANIA BŁĘDÓW] )

Servery są stabilne. Pamiętam też, że najnowszy ep był szybciej na eu niż na NA bo na eu był merit system a na NA wciąż go nie było. Ping mniejszy na EU i nikt nie wmówi że na NA jeszcze mniejszy bo w takim razie servy by musiały stać w eu. Nie oszukasz odległości między eu a usa. W mojej gildii na eu nie ma kidów i polaczków, tak samo nie spotkałem się w innych więc nie wiem ocb. Co do szwabów to nie popisują się tym bardzo, więcej widze takich w ang niż de. Lepiej skladac zyczenia z okazji 18 niz z okazji wbica lv cap. A co do samej przyjemności z gry to na amerykańcu nie mogłem robić szybkiego combo bo lagi paliły je odrazu, użycie mp i hp potki trwa dłuzej zdecydowanie co wk***ia.

Nie wiem jaki epizod jest aktualnie najnowszy, po zmianie wydawcy na EU była straszna kicha, stąd też lepiej się o wiele grało na NA (swoją drogą, jak wygląda sprawa z serwerami? na EU ciągle pustki i po 22 puste serwery na każdą planetę? Na NA jak grałem było miodnie, 12 serwerów wypełnionych), ja akurat miałem pecha spotkać wielu.. ekhm upośledzonych Polaków. Szwaby na megafonach to kompletna była plaga EU przez dość długi czas, nie wiem jak teraz. Ja na NA nie miałem problemów z szybkim DPS combo archerem i używaniem potów. (przypominam, że EU było w takiej rozsypce, że nawet Niemcy sprzedawali swoje konta z EU i uciekali do NA, a ping na EU był gorszy niż na NA nawet biorąc pod uwagę serwery znajdujące się w Ameryce

Aha, i mam pytanie o ekonomie

Swego czasu na EU (w tym "kryzysie" o którym się rozpisałem) ceny Map parta dochodziły do bagatela 3kk za sztukę! (a ucm kosztowało, uwaga 250k!)

Podczas gry na NA w tym samym czasie Map Part stał 1kk (sam kupiłem ok. 60 Map Partów, za śmieszne 600k za sztukę), a UCM 300k. Jak teraz wygląda sprawa ekonomii? Dungi się zwracają czy dalej totalna klapa?

Piszcie na jakim serwie, podajcie nick oraz EU czy NA :)

jezeli jest ktos zainteresowany graniem na merkurym mam 30b do selniecia da rade selnac przez allegro jak cos to wsip

co da lagow to zdazaja sie ale sporadycznie zadko jest o niebo lepiej niz jak stalismy na serverach game masters i ogolnie cala administracja lepiej funkcionuje ^^

a jezeli chodzi o sama rozgrywke to nemcy /bulgazy turki ecetera na eu na merkurym uwielbiaja polakow to jest chyba jedyna gra w ktorej polakow sie nie flejmuje a wrecz uwielbia

Tak wiec grac na eu jest rownie git jak na NA

Ale najważniejsza jest dla mnie ekonomia

Dungi są na EU opłacalne czy dalej zarobisz tylko jak wydropisz jakiś epic drop ampa czy inne bike a inaczej to o zwrocie kasy możesz sobie pomarzyć

trudne pytanie

Sprawa wyglada tak ze jezeli masz dobre pt znajdziesz dobrych kumpli to sie szybko dorobisz na tyle aby zaczac latac na hunt na FGR Berdy czy PF a tam jak jestes wytrfaly to predzej czy pozniej dorobisz sie kokosow tak jak ja

Zaczynalem od niemal 0 ale nie zachowywalem sie jak typowy polaczke tylko powaznie i z kultora szybko zdobylem znajomych ktozy mieli znajomych ktozy mieli znajomych i mialem z gorki

Kwestia Gildi i bddy listu

I taka jest prawda w cabalu jak zadajesz sie z nobami to nie wazne jaki masz skill i gameplay to i tak bd goly!

Ale troche wytrwalosci w party na PF i w pare miesiecy jestes ustawiony ^^ i nikt mi nie powie ze nie bo tam ponad 20b zarobilem a nie mialem nawet 1 14 amp parta :P tylko sehy i crapy i multum corow!

Również chętnie bym wrócił, ale zastanawiam się właśnie, który region wybrać. Grało się swojego czasu bardzo długo i zawsze będę miło wspominać tą gierkę. Pewnie wiele się pozmieniało bo grałem przy ep2, a później przerzuciłem się na prywata.

sorry, ale twoja ortografia sprawia, że twój post męczy.

Ja w cabalu zawsze byłem typem samotnika, i o ile na NA potrafiłem dorobić się małej fortuny ( głównie dzięki spamowaniu LiD-ów i EoD-ów), o tyle koszta pojedynczej wejściówki na EU były przerażająco wysokie, prawie zawsze byłem na minusie. Nie gram w party, nigdy nie grałem, nie lubię dzielić się dropem z innymi.

Jaka jest teraz cena eoda na NA?

Zapraszam wszystkich na EU , serwer Mercury :) Mój nick to Missmakita

Z miłą chęcią pomogę zacząć tylko trzeba napisać :D

Zapraszam do naszej gildii, tylko że od 150 lvl i 11hr : http://mmorpg.org.pl/forum/topic/67797-cabal-jupiter-nemoflevi/

Witam chcialbym wrocic do cabala i chcialbym spytac czy warto?Jesli tak to wersja eu czy na?jak na NA z populacja czy sa polskie gildie i czy jest znosny ping do robienia combo?A do tego jakie sa najmniej popularne postaci na eu i na?