Civil rozdaje

Pozdrawiam!

Siemanko, lecimy z kolejnym rozdawaniem. The Witcher: Enchanced Edition Director's Cut (klucz na goga) piątek(11.09) w okolicach godziny 15-16 ;)

ohoho, wiedźmin. Przyznam, interesujące :D

Siemanko wszystkim. Dość często zdarza się tak, że kupuje humble bundle(zdarzyło sie i tak, że kupiłem komuś na forum :P). Więc troche mi się kodów uzbierało. Także postanowiłem zrobić temat w którym będę coś rozdawał, czasami nawet i pełne humble bundle. Kolejny giveaway wkrótce

30.08 Heroes of Might & Magic IV Complete Edition(kod uplay) Sildu

02.09 Audio Surf (kod steam) Nvminer

The Witcher: Enchanced Edition Director's Cut w piątek (11.09) w okolicach 15-16

EDIT

By rzeczywiście nie wyłudzać lajków(one powinny trafiać do osób, które rzeczywiście tworzą dobry content - zawsze to jakieś wyróżnienie) zaszły lekkie zmiany. Jak już wspomniałem takich giveayaów planuje sporo(często dostaje różne rzeczy, czasami kupuje humblebundle tylko dla jednego tytuły szkoda, by to sie marnowało). Także krótki regulamin.

1. KAŻDY kto będzie obserwował ten temat lub zlajkuje ten post, bierze udział w każdym kolejnym losowaniu. Czyli odbędzie się bez bzdurnego lajkowania tysiąca postów czy wpisywania numerków i nabijania postów.

2. Giveaway'e będą dość często. Raz na tydzień lub więcej. Kolejny giveaway przewiduje na pierwsze dni września.

3. Losowanie odbędzie się poprzez program napisany przez Ajrona. W puli będą wszystkie nicki chętnych osób, program wybierze jeden losowo.

4. Część kodów może być rozdana na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy".

5. Przy każdym nowym giveaway będę odświeżał temat i edytował ten post.

Jeśli macie jakieś pytania to śmiało

Maszyna losująca ufundowana została przez Ajrona (Dzięki!)