Civilowa Świąteczna Paczka

Wesołych i spokojnych świąt dla całego portalu :)

Najlepszego wszystkim :D

Wesołych świąt wszystkim, żeby raidy straszne nie były, drop zawsze dla granej przez was klasy postaci no i jak największej wydajności waszych komputerów by wszystkie gry w które chcecie zagrać działały bez problemu :)

Wesołych świąt i Szczęśliwego Nowego Roku !!! Dużo kasy, fragów, eventów oraz dobrych teamów ( bez rusków ) ! :)

Siemanko. Macie czas do godziny 15. O tej godzinie wylosuje zwycięzce o/

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w Rodzinnym gronie. Udanego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku. W Nowym Roku więcej wolnego czasu na Wasze ulubione gry ;)

Nawzajem :)

Tak jak obiecałem. Losowanie o 15. Wygrał @Hesner. Jeśli odmówi prezentu wylosuje raz jeszcze.

Kolejnym tytułem, który rozlosuje będzie tuturu BLACK DESERT. Pula osób zostaje ta sama(wiadomka, zwycięzca nie bierze już udziału). Kto tam jeszcze chce wziąć udział, może śmiało lajkować pierwszy post o/

PS. @Hesner odblokuj wiadomości.

To jak Black Desert to ja rezygnuję. Ale życzenia nadal aktualne!

Dziękuje za kod! Wszystko pięknie działa :)

Tak jak obiecałem, dzisiaj drugie losowanie. Black Deserta wygrał @Maqes.

Siemano forumowe świry. Wigilia zbliża się wielkimi krokami więc mam dla was hmm 2 gry ( chociaż w sumie to łącznie 4). By wziąć udział w losowaniu trzeba mieć konto starsze niż ten post, polajkować tego posta i napisać życzenia świąteczne dla całego forum o/.(Wyciągnę listę osób z lajków i wrzucę do jakiegoś RNG) Losowanie odbędzie się w dwóch częściach. 1 grę rozlosujemy sobie w tą niedzielę, a drugą we wtorek(27 grudnia). Na pierwszy ogień idzie Trylogia Mass Effect (origin). Natomiast drugą grą będzie niespodzianka :P. Dowiecie się w niedzielę. Nie pozostało mi nic innego jak życzyć wam wesołych i radosnych świąt. Oby 2017 przyniósł naprawdę ciekawe tytuły MMO.

Drugi tytuł to: Black Desert losowanie we wtorek o/.