Closers Online [CN] Rejestracja + Pobieranie

Nie wiem co robię nie tak ale nie mogę kliknąć przycisku "zarejestruj". Wszystko robię według poradnika.

Zose a email cały Ci się zmieścił? Najpierw klikasz w kopertę na górze

Wiem. Zwróciłem uwagę na twój poprzedni komentarz ;) Już wiem co zrobiłem źle przepraszam za kłopot.

nie pasuje imię i nazwisko, co zrobić?

Musisz wziąć też imię i nazwisko z tej strony z ID. Te imiona są niżej a obok jest ID.

@Masaru Czy wpisujesz swoje prawdziwe dane, czy te ze strony podanej powyżej? Jeżeli jedno nie działa, to zawsze można spróbować innej kombinacji (ID + Imię i nazwisko).

Jeszcze mam pytanie. Po wyświetleniu okna w którym pisze że wysłali mi na e-mail link do aktywacji pokazują mi się dwa guziki z napisami po chińsku. Który mam kliknąć? W jakim odstępie czasu powinienem dostać link na e-mail?

Nie trzeba naciskać żadnego, po prostu trzeba poczekać na mail'a z potwierdzeniem.

Edit: Polecam także sprawdzić folder ze spam'em.

Jakby co jest indonezyjska wersja closers, oczywiscie w polowie po angielsku, nie wiem czy jest blok ip ale maja kilka porad jak rozwiazac rozne problemy z gra http://closers.megaxus.com/artikel/faq-troubleshooting-closers-online miedzy innymi z xincode error, narazie sprawdzam czy dziala ich rozwiazanie

Poddaje sie

Czyli co? Wypuscili gre ktora sprowadza sie do wyboru postaci i rip crash? Cos chyba jest na regionie bo to niemozliwe. Skoro chinczycy niby graja to czemu my nie mozemy? Bawilem sie plikami w grze, aktuializacja sterownikow, wylaczalem all w systemie co moze powodowac crashe, zmi8enialem region i jezyk systemu na chinski. Nic nie działa.

czy napewno chiniolki mogą grac? xD

Jak ktoś ma problem z XIGNCODE niech wyłączy antywirusa usunie zawartość folderu XIGNCODE i odpali lauczera moze problem nie zniknie na zawsze ale przynajmniej chwile można pograć nie wywala zaraz po wybraniu chara

u mnie nic nie pomaga ;)

Jak ktoś ma problem z XIGNCODE niech wyłączy antywirusa usunie zawartość folderu XIGNCODE i odpali lauczera moze problem nie zniknie na zawsze ale przynajmniej chwile można pograć nie wywala zaraz po wybraniu chara

To nic nie pomoze bo aby gra moglaby byc odpalona xigncode musi sie spaczowac, a co za tym idzie wrocimy do pkt startowego czyli problemu.

Podzieliłem sie tym co pomogło mi. Szkoda że nie działa u każdego

Sprawdziłem i nie pomaga. Widocznie mialeś farta i po prostu crash zadziałał z opoźnieniem. Problem tkwi po ich stronie, my raczej nic nie mozemy zrobic.

Wybor postaci i pograne bo error.

Poratuje Was :)

http://closers.megaxus.com/

Ta wersja działa.

A czy to nie była wersja do której trzeba było VPN?

Zapewne tak bedzie bo sporo indonezyjskich gier ma blokady