Co myślicie o wersji US i EU Tera Online?

A nie wpadłeś na to, że po prostu słabo grasz? Grałam w różne gry po 200 pingu i raczej nigdy nie miałam statystyk pokroju 0/11. Nawet grałam w AV w WoWie(40v40) i tam nie dość, że i ping podskakuje to jeszcze FPS umierają i jakoś dawałam radę grać, zresztą pewnie staty miałabym lepsze niż ty na tych swoich idealnych 0 ping ^^ Normalnie królewna na ziarnku grochu, lel.Faktycznie avatar Królowej Ostrzy idealnie oddaje twoje zachowanie

To spróbuj zagrać w jakaś grę typu moba lub fps na 200 ping nie jesteś w stanie nic zrobić

"200 pingu to nic" - Boże, czy ty to widzisz ?

Pierwszy lepszy film z innej gry np. z LoLa https://www.youtube.com/watch?v=1DLEQXNGE6E

W każdej grze jest identycznie, 1 cm to 1cm nie ważne czy w Polsce czy w Egipcie, z pingiem jest tak samo. Wątpliwe jest, że grałaś coś EndGame'owego, a nawet jeśli to musiało to smutnie wyglądać. Co do argumentu z WoWem, jest różnica, gdy laguje wszystkim i wszyscy chodzą jak warzywa klikając co popadnie, a sytuacją np. w Terze, gdzie wyskoczy ci amerykaniec z 30ms, a ty "latasz" na 200ms. Odpal sobie jakąkolwiek grę online i dodatkowo włącz ściąganie, dobij do tych 150-200ms i oceń sam/a, czy można czerpać przyjemność z takiej gry.

Moim zdaniem, tylko EU. Grałem na obu serwerach. Na NA wytrzymałem do 12 lvl i wróciłem do EU : )

Chciałbym aby każdy kto chce podzielił się swoją opinią :)

Ja osobiście uważam że wersja US jest lepsza :)

Patcher US nie jest zbagowany dzięki czemu nie będą występować błędy typu:

-Applying patch 0%

-Brak możliwości kliknięcia w PLAY

Jednak na wersji US można odczuwać uczucie samotności.

Jest mało graczy, szczególnie polskich graczy :/