Co pierwsze kupić? Podstawke czy dodatek?

Witam, chce kupić gre GW2 tylko że nie od razu wszystko. Co kupić więc pierwsze? I też żeby wyszło nie drogo bo podobno jakieś dodatki mają w sobie podstawkę i opłaca się bardziej od razu dodatki. Jak tak to jakie? Jak to wygląda? Dzięki !

podstawka jest za darmo potem kupujesz najnowszy dodatek path of fire, w gratisie dostajesz też poprzedni. To ci wystarczy na kilkadziesiąt godzin rozgrywki, potem kupujesz Living story, najlepiej wszystkie.

Tylko czemu skoro tak jest jak piszesz to na stronie cdkeys dodatek “path of fire” jest najtańszy? Tańszy od “Heart of Thorns” . To nie ma sensu.

A na stronie producenta GW2 jest wersja “Standard, Deluxe i Ultimate”. Widzę że w Standard jest napisane że posiada:

Tylko że jak wejde w to Standard to już pisze że kupując pakiet Standard dostaje :

Minis 3-Pack (Set 1)
Living World Season 2 Complete Pack
Job-r-Tron Infinite Gather Tools
Additional Character Slot
Progression Booster Pack
Additional Bag Slot

Ale nie ma napisane że również dostane "Free Guild Wars 2: Heart of Thorns "

To pierwsze okno pokazuje ci co kupujesz : PoF, HoT, boost i sagę. To drugie pokazuje różnice między wersjami standard, deluxe itd - są to pierdółki w stylu tych co wypisałeś.

Path of fire jest tańszy na cd keys, bo hota nie da się już kupić bezpośrednio od producenta na stronie, to są jakieś pozostałości po prostu, które siłą rzeczy są droższe, bo nie da się normalnie dostać. A to co widzisz to elementy, które możesz dokupić, nawet masz ceny pod tymi przedmiotami z napisem “add to basket”, czyli dodaj do koszyka :v. Następnym razem przeczytaj dokładnie co jest na stronie, a nie się tutaj bulwersujesz. Kup tak jak ci napisałem w pierwszym poście, czyli kupujesz wersje standard, dostajesz oba dodatki i później dokupujesz living story za hajs, albo golda w grze.

Kupujesz tylko i wyłącznie PoF (Path of Fire). Drugi dodatek dostajesz za darmo w gratisie. Najlepiej kupić na oficjalnej stronie GW 2. Dwa razy do roku jest zniżka -50% na każdą wersję. (Wystarczy Ci w 100% wersja Standard). Jedna zniżka jest zawsze na urodziny GW 2 - jakoś w sierpniu. Ja zapłaciłem za PoF ok. 40-50 zł kupując przez Paypal z oficjalnej strony GW 2.
A jeżeli upierasz się bo są może jakieś inne strony ,które sprzedają dodatki osobno (co samo w sobie jest dziwne) to i tak PoF jest ważniejszy (chodzi o mounty, które dają gigantyczny boost do przemierzania map, eventów itp.)

Nie wazne gdzie kupi pof jezeli klucz jest “prawdziwy” to hot sie odblokuje. To nie sa specjalne klucze po prostu hot nie jest contentem oficjalnie do dokupienia. Oczywiscie mozesz kupic stary klucz i dostac glidera (chociaz nawet nie wiem czy to dziala jeszcze) ale to cena nie warta swieczki. PS zeby grac w lws musisz miec dodatki (z wyjatkiem lws2). Jest to scisle zwiazane z masterkami (w tym np z mountami)

No i mam problem z kupnem z oficjalnej strony…

Online Banking pisze że jest niedostępny w moim kraju…
A Credit Card wszystko idzie dobrze na końcu weryfikuje sms-em i po podaniu nazwiska panieńskiego matki pojawia się “Weryfikacja” i okienko powraca wcześniej. A wpisuje dobrze

Zapłać paypalem, jest to najlepsza metoda płatności według mnie.

Dobra zakupiłem już :wink: Dzięki wszystkim za pomoc