CoH 2 za darmo na stałe!


#1

Jak w temacie : z okazji świąt i końca roku firma Relic postanowiła przygotować coś extra.

"Starting from today, and running until December 10th at 6PM GMT/ 10AM PST, players who have not yet joined the ranks of the Company of Heroes 2 faithful will be able to get the game free on STEAM! This isn’t just a free weekend; players will be able to add the game to their library permanently if they redeem the game within this window! Already own COH2? Recruit some friends, and put them through basic training. There’s strength in numbers!

Along with the Game Giveaway, major COH2 DLC is 75% off for this period! It’s a perfect time to pick up that single player campaign or multiplayer army you’ve had your eye on. "

A więc : wystarczy wyszukać i dodać grę na steamie w okresie 06-10 grudnia i tadam, macie grę na stałe. Dodatkowo dla zainteresowany także wszystkie główne DLC są przecenione przez ten czas aż o 75%. Dla przykładu : kupując master collection macie dostęp do WSZYSTKIEGO (wszystkich misji, armii w multiplayerze itd) za jedyne… 25-30 zł. Jak dla mnie cena nie jest wygórowana, zwłaszcza że macie opcję sprawdzenia gry sami i zdecydowania czy się wam podoba czy odpadacie :).

Warto bo to jedna z lepszych, a przez wielu uważana nawet za najlepszą strategię czasu rzeczywistego. Podczas gdy starcraft 2 stawia na szybkość i wydajność (przez co każdy mecz zaczyna się dokładnie tak samo niezależnie od mapy czy przeciwnika), tak CoH2 stawia na taktykę i strategię. Już na samym początku gry mamy dostęp do inżynierów/saperów, snajperów, gniazd ckm’ów, czy innych jednostek frakcji. Przy czym zwykły spam najtańszej piechoty się tu zwyczajnie nie sprawdzi - jedno gniazdo km’a jest w stanie odeprzeć atak nawet 20 oddziałów zwykłej piechoty. Za to 1 snajper jest w stanie wybić całą załogę km’a zanim ci zdążą pozbierać sprzęt :stuck_out_tongue:. A jeszcze są niuanse takie jak mosty (kocham minowanie ich… i gdy przeciwnik przeprowadza tamtędy ofensywę to w odpowiednim momencie niszczę go jednym przyciskiem i cały jego plan szlak trafił :stuck_out_tongue:).

Swoją drogą prosiłbym wszystkich co tu zajrzą o zostawienie komentarza “dzięki”, czy jakiekolwiek innego. Nie dla mnie (i tak tu pewnie wiecej nie zajrzę :stuck_out_tongue: ), ale dla innych którzy mogą skorzystać z promocji widząc ją na stronie głównej ^^