[Coloring] Mangi - Naruto

Jest szansa na zobaczenie coloringu jakiejś sceny z Konan (ta co się w origami bawi)? Byłbym w siódmym niebie.

Wiesz co? W sumie całkiem ciekawa opcja, Konan jest fajną postacią, może się nią zajmę ;)

Pytanko 

Ile ci zajęło czasu aby dojść do takiej perfekcji? Sam chciałbym zacząć sobie coś bazgrać... Ale nie wiem czy nawet będę tak dobrze rysował jak ty @ZIUTmen w 50% po paru latach.

Ile czasu? Kurcze, powiem Ci, że ciężko powiedzieć. Konto na DA założyłem 4 lata temu, ale przez ostatnie dwa lata nowe arty wrzucam co kilka miesięcy. Ogólnie z każdym wykonanym artem uczysz się czegoś nowego. Spróbuj, co Ci szkodzi? Czasu nie zmarnujesz, bo zawsze się czegoś nauczysz. Zacznij tak, jak ja od gimpa, który jest darmowy, albo jeśli coś ogarniasz już to wjedź od razu z photoshopem i baw się dobrze :)

W takim razie czekam :D Mam nadzieję, że kiedyś opanuje robienie lineartów do zadowalającego mnie poziomu i sam pobawię się w coloring.

Kazekage Gaara

Cześć wam!!!

Od już ponad roku zajmuje się kolorowaniem scen z mangi. W sumie nie mam nic ciekawego do powiedzenia. Znalazłem ten dział na forum, więc postanowiłem się pochwalić. Jeśli się komuś to spodoba to się cieszę, a jeśli chcecie być na bierząco to zaglądajcie na mój profil na DeviantArt

http://ziuttmen.deviantart.com/ :)

A oto kilka z moich dotychczasowych prac :)

Po wiele więcej zapraszam na mój profil na DeviantArt :)