Coś do pogrania z dziewczyną. Max godzina dziennie

Rocket League, bardzo relaksująca giereczka

Wszystko fajnie tylko kolega prosi o grę w której będzie czuł progres. Zaproponował bym GW 2 ale w grze jest zastosowane skalowanie postaci do terenów wiec progresu nie czuć za bardzo

Path of exile - godzinka jest idealna by progresować z levelem a potem z robieniem ekwipunku a w party z dziewczyną masz 50% większy exp i szanse dropu

1lajk

Diablo 3 imo może być ciekawym rozwiązaniem oczywiście off season.

1lajk

Może Destiny 2? Przechodzi na F2P we wrześniu czy październiku.

Najlepsze do tego jest ArcheAge.
Jest to chyba największy świat ze wszystkich MMOrpg (pomijam światy proceduralne), który ciągle puchnie (dochodzą nowe krainy). Można zwiedzać świat podwodny, nawodny, lądowy i w powietrzu. Np na początek postaw sobie za cel zrobić pierwszy model łodzi podwodnej i pierwszy model samochodu z napędem na 4 koła i zdobądź skrzydełka z niewidzialnością do latania i motorówkę z upgrade do handlu. I do tego dąż. Tu jest naprawdę bardzo mocno rozwinięty craft.

Albo scraftuj sobie kuter rybacki i zajmij się łowieniem ryb normalnym lub sportowym. Albo postaw duży dom i zajmij się crafceniem mebli i meblowaniem go, zdobieniem gadżetami i własnymi grafikami, albo zajmij się komponowaniem własnej muzyki i potem graj ją publicznie dla sławy i sprzedawaj na AH. Albo zajmij się rolnictwem, hodowlą bydła, czy produkcją mleka, czy ogrodem , czy farmą itp. To tylko wycinek możliwości ArcheAge.

Albo sobie postaw za cel samo zobaczenie największego bossa fruwającego w krainie z wyspami powietrznymi, albo największego potwora w oceanie, albo dungeona na dnie oceanu.

Ja gram ponad 3 lata i ciągle mam do czego dążyć. Gram też w Black Desert Online, która przy ArcheAge to jest słabo rozwinięta gierka.

Można też zapisywać utwory muzyczne stworzone przez innych graczy i nimi handlować na AH. Podaję link do bazy - 4 416 utworów na dziś. Naturalnie jest cała masa instrumentów, czy to stacjonarnych, czy przenośnych o różnym brzmieniu.

ArcheAge MML Library

Ale najlepiej z dziewczyną to spędzać kolacje w domku w krainie wczasowej Sanddeep przy muzyce, wspólnie urządzać obszerny dom, no i dorabiać się w ArcheAge. np skutera, czy harfy stacjonarnej, czy organów, czy deskorolki, czy brać udział w imprezach itp. W AA najlepiej w grach MMOrpg rozwinięte jest PvP i PvE. Ale to już bardziej dla męskiej gawiedzi, a kobitki w tym czasie mogą rywalizować w własnych gospodarskich profesjach. Niektóre biorą też udział w PvE jako healer.

No i niewiasty mają ogrom ciuchów i wizyty w salonie piękności, także do domu mogą korzystać z aranżacji domu z wykorzystaniem grafik imitujących np pralki, lodówki, i wszystko co rozum podpowie. W internecie są gotowce grafik. Potem to się wykorzystuje w craftingu. Najlepiej pooglądać sobie domy na serwerach Amerykańskich, bo tam cała masa graczy zajmuje się housingiem z pasji, jak sądzę.

Ja bym dodał do tej listy Warframe. Zbieranie, budowanie i expienie nowych framów oraz broni. Zbieranie modów. Hodowanie Kubrowó i Kavatów (takie psy i koty ;-)). Ciekawy wątek fabularny. Bardzo duża możliwość customizacji. Brak PTW.
Z moją narzeczoną bawiliśmy się świetnie. Oczywiście jeśli komuś pasuje klimat :stuck_out_tongue_winking_eye:

SWTOR -świetnie gra się we dwoje i gra nie opiera się na nudnym grindzie i nie zmusza do siedzenia godzinami. Destiny 2, Dauntless, Monster Hunter World.

gra mmo w którą będziecie grać max godzinkę dziennie? W sumie to nie mogę polecić żadnego :smiley: to gry nastawione na spędzanie w nich xx godzin dziennie.
Może pomyśl aby z dziewczyną zainteresować się czymś innym np gry planszowe w których masa ma rozgrywkę pve i można bawić się razem lecz to też wymaga więcej niż godziny :wink:

Zagrajcie sobie w wowa na sunwellu, bo na godzinke dziennie szkoda kupować abo. Pozdrawiam.

Gra wstępna, a tak powaznie ja gram z moją w FFXIV i jest ok.

FFXIV pasuję chyba najlepiej. Nie licząc MSQ [w MSQ dużo jest Solo duty] praktycznie wszystkie inne rzeczy możecie robić w parze xD

Tylko czy jak mają grać po godzinie dziennie, to czy nie lepiej zainwestować czas w grę ftp, niż kupować grę i płacić abonament.

Paladins, Smite. w sumie w ESO 3/4 qesty dziennie albo 1 dungeon w weekend dłuższy.

A ArcheAge jest za darmochę. I jest the best. :slightly_smiling_face:
Jak więcej osób tańczy to widać światła jak na imprezie masowej. ArcheAge deklasuje wszystkie inne MMOrpg.

Polecam od siebie gierke Dauntless luźna gierka nie trzeba maniaczyć grasz ile chcesz , można rozwijać postać . Sam aktualnie w nią gram bo mało czasu . Można grać także na pc , playstation albo xbox .

1lajk

Tibia

Dauntless - taki Monster hunter ale f2p i ogólnie prostszy
Vindictus - Gra co prawda troche martwa się zaczyna robić i pierwsze dwa pierwsze “sezony” przejdziecie praktycznie sami. Ale i tak gracie we dwójke więc to akurat nie powinien być problem

Też polecam d3 wspólne przejście kampanii które jest łatwe i przyjemne A później tryb przygody

MMORPGi z reguly wymagaja wiekszej ilosci czasu od siebie polece Dead By Daylight krotkie 10-15 minutowe mecze i do tego duzo zabawy :smiley: