Cs GO Poczatki

Mi z drugiej skrzynki poleciał AWP man of war cena jakieś 100euro

wymieniłem za kose 126euro i sprzedałem za 340zł więc łatwo można zarobic :)

Mozesz tez postawiac skiny na csloungne czy jakoś tak i tam też idzie uzbierac

grosz do grosza.

Skoro jesteś nowy to od razu ostrzegam, że nie możesz się wymienić skin za ojro, tylko skin za skin, ja się już raz na to nabrałem na szczęście tylko 3.5ojro.

cs :go kosztuje 25 zl...nie wiem co to za wydalek chyba ze piszesz o "operacjach" kosztuje po 5oiro ...na pcozatku kazdej mozna sobie ja odrobic na skrzynkach , ktore stoja po 1-2 euro przez pierwszy 1-2 dni. Tak oplaca sie gra na zabicie czasu ale nie licz ze solo wbijesz wyzej niz ak . Ja w 1 operacji dropnalem z misji skina wartego 150euro...obecnie warty 300 :X

W pierwszą godzinę nowej operacji skrzynki są po +/- 20 euro. Kupując operację masz 100% szansy że w 1-3 grze dostaniesz skrzynkę. Jak do tej pory na każdej operacji zarobiłem. Nie wiem skąd teoria że grając samemu nie wbije nic więcej niż ak, bo ja grając 90% meczy samemu + pare meczy we 2 wbiłem LEM'a (a wcale dobrze nie strzelam, wystarczy myśleć).

1. Przy 30 FPS już gra chodzi płynnie, więc zobacz sobie ile ich masz na tej wersji nosteam.

2. Bez problemu możesz mnożyć zdobyte pieniądze na steamie, nawet poprzez kupowanie skinów na rynku w momencie gdy ich cena spada nawet 3 krotnie niż jest normalnie, a potem sprzedawaniu ich kiedy wróci do normalności.

Nie wiem skąd teoria że grając samemu nie wbije nic więcej niż ak, bo ja grając 90% meczy samemu + pare meczy we 2 wbiłem LEM'a (a wcale dobrze nie strzelam, wystarczy myśleć).

Skoro dobrze nie strzelasz, to raczej bym obstawiał że miałeś niesamowite szczęście do randomów, którzy Ci carrowali grę...

Nie kupuj csgo na żadnych allegro tylko jeśli możesz to przez bank, ewentualnie paysafecard i doładuj konto steam. Dlaczego? Bo nie będziesz potem mógł korzystać z rynku czyli sprzedawać i kupować, a z tego co wiemy to na Ci na tym zależy.

Nie kupuj csgo na żadnych allegro tylko jeśli możesz to przez bank, ewentualnie paysafecard i doładuj konto steam. Dlaczego? Bo nie będziesz potem mógł korzystać z rynku czyli sprzedawać i kupować, a z tego co wiemy to na Ci na tym zależy.

czyli kupujac cd-key z allegro nie bd mógł sprzedawać i kupować

Nie.

Kup grę i wpisz kod z Paysafecarda. Bierze jakieś 46zł.

Na odwrót kup psc za 50 zł w wpłać to na steama, potem tylko kupujesz cs'a i czekasz 1 miecha na odblokowanie rynku, ja kupiłem klucz z allegro i dopiero jutro będę mieć rynek odblokowany, po ponad 6+ miesiącach grania...

Ja jakieś 3 tygodnie temu kupowałem CSGO z steam i zostało mi 2,69 zł z 50 PSC. Wolałem mieć pewne źródło i nie ryzykować.

Co do kupowania na allegro. Żeby odblokował Ci się rynek Steam musisz kupić KLUCZ do gry, a nie GIFTA (PREZENT). Gifty wychodzą taniej, ale nawet jak go kupisz, to jest taka opcja, że masz psc, dajmy na to 20 złoty i kupujesz grę na steam za 5 groszy na jakiejś przecenie. Zostaje Ci wtedy 19+zł na psc. Rynek odblokuje Ci się po 30 dniach od zakupu jakiejś gry.

Czytam wasze posty odnośnie dostępności rynku po iluś tam miesiącach po kupnie klucza/gifta i zastanawiam się, w jaki sposób musieliście kupić grę, żeby dostać taki "kaganiec".

W moim wypadku był to gift od pewnego (jak domniemywam) tureckiego gracza*, po którym nie miałem najmniejszych problemów z rynkiem, zaraz po aktywowaniu gry. Inaczej, nie wiedziałem nawet że taka blokada istnieje.

*Polecam gamecodes.pl

Ravir, pewnie już wcześniej kupowałeś jakąś grę na steam i to dlatego. Blokada tyczy się ludzi, którzy założyli sobie nowe konto, nie kupując wcześniej żadnej gry. :)

Pozdrawiam.

Skoro dobrze nie strzelasz, to raczej bym obstawiał że miałeś niesamowite szczęście do randomów, którzy Ci carrowali grę...

Zazwyczaj byłem 1-3, więc nie do końca mi carrowali. Tu na prawdę nie trzeba dobrze strzelać jeśli umiesz myśleć i ustawiać się pod przeciwnika, robiąc tym samym sobie przewagę. Chodzi mi o sytuacje w których Ty widzisz przeciwnika pierwszy i ustawiasz się tak żeby on musiał wychylać na Ciebie, a nie Ty na niego. W takich sytuacjach wystarczy umieć bursta 2-3 nabojowego, bo tapowania się nie opłaca na 64 ticku, a z bliska spray z delikatną kontrolą i zawsze coś ugrasz.

hmmm... Na strownie G2A weeklysale widzialem cs go byl za 25 zl tyle ze to byl gift..Ale jezeli ktos mi giftnie jakas gre i wtedy kupie g2a to rynek bd mmial otwarty za 1 miech ?

Nie. jak dostajesz gifta to nie musisz mieć aktywnego rynku. Po prostu dostajesz prezent i masz go w swoim ekwipunku steamowym. Przynajmniej ja tak miałem że założyłem steama a kilka dni później dostałem gifta csgo. Aktywować rynek musisz po to żeby z niego kupować i coś sprzedać.

ok temat zakupu uznam za zakończony. Macie może jakieś rady co do optymalizacji cs go ?

graj na niskich ustawieniach graficznych.

Wyłącz AA , wpisz do konsoli ( ~ włącz sobie w opcjach ) net_graph 1 lub 2 potem wpisz fps_max 50 aby mieć stałe 50 fpsów .Jeżeli nadal będziesz miał mało fpsów napisz :)

i dalej 20 fps max... Chyba się poddam mam za słabego kompa bd musiał czekać do wakacji :(

Człowieku nie poddawaj się , ja gram na laptopie i średnio mam 50 fpsów na bardzo niskich ustawieniach a laptop za 2 k z 2008 roku ! Dokupiłem mu tylko podstawkę chłodzącą i porządnie go czyszczę co 2-3 miechy i śmiga bez problemu . Wystarczy dobrać ustawienia i zwolnić tak z 10 gb miejsca na dysku głównym i jedziesz :) A uwierz mi mój laptop to potworny złom ( np Intel centrino ;-; , początkowo vista dysk 250 gb ram 4 gb ale przy viście czytało tylko 3 gb , karta zintegrowana ) . Wszystko jest możliwe . Jeden gościu założył się z kolegami że za 300 zł złoży komputer / laptopa który będzie w stanie odtwarzać filmy na YT w 720 p i mu się udało :) Kupił używanego starego lapka i nową kartę graf + używany procesor i śmigał :)