CS Nexon:Zombies

Najlepszy poradnik jaki powstał do tej gry to ten, http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=317798074 nic dodać nic ująć. Pograłęm z pół godziny i odinstalowałem.

A ja myślałem,że ten, http://steamcommunity.com/app/273110/guides/#scrollTop=150

Nazywasz go polaczkiem cebulaczkiem a sam chyba nie widzisz co piszesz. Avatar CM Punka sie marnuje.

Nie marnuję się ..

Gra to CRAP totalny! Hańba marce Counter Strike.

jak coś wszystkie problemy z rozłączaniem wyeliminowane :)



Zapraszam wszystkich na Polską grupę na Steam



http://steamcommunit...oups/CSNZPolish



Nie marnuję się ..Gra to CRAP totalny! Hańba marce Counter Strike.

człowieku jak tak wgl można cie nazwać jak mówisz, że ta gra to crap, to jest tak samo, jak byś mówił, że cs 1.6 to crap wyłącz komputer i idź się przewietrz, bo źle wyglądasz.. a cebulaczek to z cb jest, bo tylko takie dzieci jak ty piszą polaczek cebulaczek a hajs na gry od mamusi bierze... zobaczymy jak przyjdzie ci czas do roboty iść i, wtedy zobaczysz co znaczy pieniądz

człowieku jak tak wgl można cie nazwać jak mówisz, że ta gra to crap, to jest tak samo, jak byś mówił, że cs 1.6 to crap wyłącz komputer i idź się przewietrz, bo źle wyglądasz.. a cebulaczek to z cb jest, bo tylko takie dzieci jak ty piszą polaczek cebulaczek a hajs na gry od mamusi bierze... zobaczymy jak przyjdzie ci czas do roboty iść i, wtedy zobaczysz co znaczy pieniądz

1.Nie oceniam gry po grafice, lecz po grywalności.

2.Mówi to ktoś kto nie grał w CS:GO.

3.Mam 16lat i już pracuję.

4.Ta gra jest obrazą dla marki CS.

5.Kto to wydał na steam?

6.Dobrze że Valve tego nie reklamuje na steamie wiedząc, że to CRAP.

7.Ta gra zostanie zamknięta, więc po co w nią grasz.

8.Taka jest prawda i nie zmienisz tego.

skąd wiesz że to upadnie morzę bezie hitem :D

wielu ludzi na pewno spróbuje zagrać

@up

Radzę zajrzeć do słownika ortograficznego.

Zamknąć już ten temat.

Bo xavvii i danio robią z tematu offtop i Internet fight :I

Na razie jest hype na grę bo "CS za darmo". Jednak na dłuższą metę ta gra to nic specjalnego. Dodajmy jeszcze p2w i mamy kolejnego crapa, który jako-taki rozgłos zyskał przez swój tytuł.

Nie chcę tu pisać, że polaki cebulaki nie mają pieniędzy na GO i lecą na darmowe, choć po części to stwierdzenie okazałoby się słuszne.

Na razie jest hype na grę bo "CS za darmo". Jednak na dłuższą metę ta gra to nic specjalnego. Dodajmy jeszcze p2w i mamy kolejnego crapa, który jako-taki rozgłos zyskał przez swój tytuł.Nie chcę tu pisać, że polaki cebulaki nie mają pieniędzy na GO i lecą na darmowe, choć po części to stwierdzenie okazałoby się słuszne.

Co do p2w narazie to prawda.

0.10 euro za packa zawierającego 72h-perm durationy + pointsy itp.(dobry pack do tworzenia).

Gra to crap.

Temat do zamknięcia.

Gra to crap.Temat do zamknięcia.

ty trollujesz tymi postami ? Czy poprostu jestes idiota? :D Przeczytaj wszystko co napisales , nie jest to mile do czytania ,obrazasz wszystkich wokol promujac swoja "opinie"(czy tam "Prawde") . Nie wmuszaj w innych swojego zdania bo szczerze mowiac mamy je w d*pie . My tracimy czas i ty tracisz czas.

PS. Masz 16 lat i juz pracujesz? O ile wiem to trzeba sie uczyc do 18 lat :)

Gra jest przeciętna , żeby nie powiedzieć słaba, więc nie ma co się rzucać na nią dlatego , że jest darmowa. Zdecydowanie lepiej wypada zombie mod w starym dobrym 1.6. Btw. Ta gra to nie Counter Strike bo tylko Valve ma prawa do używania tej marki. Po prostu odsprzedano Nexonowi silnik gry który i tak jest już przestarzały przy nowym i świetnym silniku CS;GO.

Ja grać już nie zamierzam bo liczy się dla mnie pierwsze wrażenie a świadomość P2W mnie odrzuca aczkolwiek gra pewnie znajdzie i swoich zwolenników, mało bo mało , ale znajdzie.

Zagra ktoś ze mną w tryb schronu? jeśli tak dodajcie x(d)emont na steam.

Oraz szukam ludzi, lub dołączę do klanu.

grałem w CS GO hahha jak ty masz 16l to ja jestem święty....

zobacz co ty piszesz dzieciaczku a później puknij się w głowę

i juz nie odpisuj

Tego nawet Counter Strike'em nie powinno się nazywać. Syf totalny.

GO znudził mi się po przegraniu około 500 dolarów na cs lounge.

Tak to jest jak grę uważa się za wrota do pieniędzy i nie umie się bawić w hazard.

Gra jest przeciętna , żeby nie powiedzieć słaba, więc nie ma co się rzucać na nią dlatego , że jest darmowa. Zdecydowanie lepiej wypada zombie mod w starym dobrym 1.6. Btw. Ta gra to nie Counter Strike bo tylko Valve ma prawa do używania tej marki. Po prostu odsprzedano Nexonowi silnik gry który i tak jest już przestarzały przy nowym i świetnym silniku CS;GO.Ja grać już nie zamierzam bo liczy się dla mnie pierwsze wrażenie a świadomość P2W mnie odrzuca aczkolwiek gra pewnie znajdzie i swoich zwolenników, mało bo mało , ale znajdzie.

W sumie racja ale nie całkowita.

It is based on Counter-Strike and was developed by Nexon Co. Ltd. with oversight from license-holder Valve Corporation

PS:Counter Strike na silniku Source 2 zostanie potwierdzony.

Nie marnuję się ..Gra to CRAP totalny! Hańba marce Counter Strike.

Co się spodziewałeś po tym? Przecież po tym całym teaserze było widać że jest to 1.6 tylko że z zombie.

btw. opłacałoby się zaktualizować avatar, bo punk odszedl ;//////////

chyba ze jestes wiernym fanem jak ja, siema

tak cs 1.6 Zombie + różne fajne systemy w grze i takie było założenie gry...

Zagra ktoś? mam zamiar w niego zagrać ponieważ GO znudził mi się po przegraniu około 500 dolarów na cs lounge.

Link:

http://store.steampowered.com/app/273110/