Czekamy na Ciebie! Dołącz do wspólnej gry :)

Witam, jeżeli pomoc dla nowego gracza u was to nie problem to pobieram tytuł. Zawsze mnie ciekawił, ale opowieści o P2W zniechęcały. Tym razem przekonam się sam jak jest, pozdrawiam :wink:

1lajk

No to pobieram tytuł :slight_smile:

1lajk

Zachęcam do spróbowania się z ArcheAge’em :slight_smile: Miesiąc temu… Szukaliśmy, ze znajomymi gry MMORPG w której zabawimy na dłużej i trafiliśmy na ArcheAge.
Gramy na bezpłatnej wersji gry, choć jest tzw. “Unchained”.
My, jednak zdecydowaliśmy się na tą podstawową, bezpłatną wersje i nie żałujemy. Możliwości jakie daje są ogroomne :smiley:
Byłem pod wrażeniem, gdy zobaczyłem, że jest tu nawet funkcja “Sądu”.
W skrócie: Osoba, która zabija graczy swojej frakcji - Może zostać “zgłoszona” przez plamę krwi.
Po osiągnięciu odpowiedniej liczby punktów za zabijanie, osoba ląduje na rozprawie sądowej, gdzie następuje głosowanie za wymierzeniem kary, którą dokonują inni gracze! No bajka :smiley:
Mało tego! Wnet, ukarany gracz - Trafia do więzienia i musi w nim odsiedzieć 50, a w rekordowych przypadkach, nawet 5.000 REALNYCH minut :smiley:
Są momenty, gdy serwer jest przepełniony i następuje kolejka do logowania, więc na ilość graczy nie można narzekać :slight_smile:
Tak więc…

Jeżeli szukacie gry w której zabawicie na długie miesiąca, a nawet lata… Grę rozbudowaną, która oferuje ponad 4.000 różnych osiągnięć…
Wierzchowce… Pety… Potyczki na morzu… Domki… Farmy… Achh… Długo by opowiadać :smiley:
Tutaj możesz, nawet rozwinąć umiejętność Artysty!
Płyniesz statkiem, a ktoś odtwarza(w grze!) muzykę z Piratów z Karaibów :smiley:
… Innym razem wykonuje misje. Mam zebrać jakieś jajka i szukam ich po mapie. Kręce się i kręce i nie mogę znaleźć. Okazuje się, że musiałem… Uwaga! Wejść na drzewo i ściągnąć jajka z gniazda… No baaajka :smiley:

A… Co Ci będę opowiadał. Pobieraj grę i wbijaj do nas na Discorda! :smiley:
Zachęcamy wszystkich, rekrutacja cały czas aktywna!

[Post dla aktywności] Zapraszamy do gildii :slight_smile: Dołącz już dzisiaj i baw się razem z nami ^^

Tez dochodze Wlasnie Sciagam Ta Free :wink:

1lajk

[Post dla aktywności]
Zapraszamy do naszej gildii :slight_smile: Szukasz gry MMORPG w którym zostaniesz na dłużej? Dołącz do nas i spędzaj czas na Discordzie na wspólnym podróżowaniu, przez morze… Walce na raidach i wyprawach na Dungeon’y!

~[Post dla aktywności] Dołącz do nas już dziś! :slight_smile:
Powracasz do ArcheAge? A może nie miałeś/-aś jeszcze styczności z tym tytułem? Nieszkodzi! Pomożemy, podpowiemy, a gdy osiągniesz 55 poziom postaci… Polatasz z nami na codzienne aktywnośći! ^^

… Już za 2 dni! Nowa aktualizacja w ArcheAge! Zapraszamy do gry :slight_smile:

~Już dziś! Nowa aktualizacja w ArcheAge! Zapraszamy do wspólnej gry :wink:

trzeba teraz ten dodatek kupowac czy mozna noramalnie grac bez przeszkod na free to play :wink: ?

My gramy na wersji darmowej. Na niej nie trzeba kupować dodatku :slight_smile:

Zachęciliście mnie do sprawdzenia gry nigdy nie grałem w archeage jak mi się spodoba odezwę się do was. (są jakeś servery jak tak to na jakim zrobić postać)

Jakar po stronie Nuyia :slight_smile: Zapraszamy, bo na prawdę warto ^^

Jakiś miesiąc temu chciałem spróbować zagrać w te grę jednak początek mnie lekko odrzucił, chodzi o to że strasznie nudno rozpoczyna się gra, dużo biegania tam i z powrotem, mało walki,. Jesteś w stanie powiedzieć mi kiedy gra zaczyna się rozkręcać, może spróbuje odpalić grę jeszcze raz.

Gra właściwa rozpoczyna się od 55 poziomu. Wtedy masz dostęp do większości aktywności. Kończysz większość misji i skupiasz się na dalszym etapie gry. Oczywiście już na 35 lvl możesz uczęszczać na raidy, ale bardziej w roli:
" Obserwatora " Zaliczy ci misje, ale padniesz od potworów na strzała :wink:
Do 55 poziomu, jest klasyka. Latasz po mapach, wykonujesz misje, poznajesz podstawy i świat gry.

[Post dla aktywności] Zapraszamy do wspólnej gry! :slight_smile:

• Wspólne wykonywanie, codziennych aktywności w postaci Dungeon’ów, Misji, oraz Raid’ów.
  • Gildijne podróże statkami
  • W pełni Polska Gildia
  • Pomocni, serdeczni ludzie :slight_smile:

[Odświeżam]

[Odświeżam]

[Odświeżam]

[Odświeżam]