Czekamy na Ciebie! Dołącz do wspólnej gry :)

[Odświeżam]

[Odświeżam]

[Odświeżam]

[Odświeżam]

gra ma p2w?

Zadałeś, bardzo ogólnikowe pytanie. Wszystko zależy, co przez to rozumiesz. Nie wszystko w tej grze da się kupić za zł, choć samą walutę możesz zdobyć bez problemu na… Popularnym serwisie aukcyjnym. Zresztą jak do większości gier.
Jeżeli celujesz w topke, to na pewno będzie Ci ciężko bez wkładu finansowego.
Natomiast ja jestem przykładem gracza, który nie wydał na tą grę, ani złotówki i nie narzekam, bym się jakoś źle rozwijał. W tej grze za dużo jest rzeczy do zrobienia, by starczyło na to doby :wink:

[Odświeżam]

[Odświeżam]

Czy miejsce dla 18latka też się znajdzie? Poszukuję jakieś nowej gry w której zabawię na dłużej i archage wygląda na naprawdę fajną do tego, ale samemu to jednak inna zabawa.

Wszystko zależy od twojego podejścia :slight_smile: My po prostu gramy sobie dla zabawy, po pracy. Bez jakiegoś wyścigu, czy “parcia” na topke. Jak coś to zapraszamy na naszego Discorda, link podany w prezentacji.
Pozdrawiam :slight_smile:

[Odświeżam]

[Odświeżam]

Czy w tej grze ludzie robią cokolwiek poza… farmą, potyczkami na morzu czy zajmowaniem się domkami? Bo z tego opisu to wychodzą simsy które mnie odpychają wręcz :confused: Żyje tam jakieś PvP? PvE? PvPvE?

Opis jest OGÓLNY.
Możliwości masz dużo.

• Możesz uczęszczać na walki mass PvP w postaci Między-Serwerowych Dungeon’ów.
  • Bitwy na morzu.
  • Wszechobecne statusy wojny na mapach, które zmieniają się co kilka godzin.
  • Areny, pojedynki, siege, etc.
  • Dungeony
  • Codzienne misje czyli klasyka gatunku.
  • Raidy, których trochę jest…
  • Ponad 5.000 Osiągnięć do zdobycia.
  • Możliwość założenia “Family” i wykonywania dodatkowych misji, grupowych i nie tylko.
  • Masa rozbudowanych Craftingów.
  • Wieloetapowy system rozwoju ekwipunku na różne sposoby:
  1. Upgrade standardowy, czyli przekształcanie ekwipunku na wyższy poziom
  2. Plusowanie ekwipunku.
  3. Dołączanie, dodatkowych bonusów.
  4. Losowanie statystyk.
  5. Wkładanie kamieni, oraz ulepszanie ich.
  • Mounty
  • Skiny
  • Battle Pet’y
  • Statki
  • Skrzydła
  • “Glaider’y” - czyt. Paralotnie?
  • Samochody
  • Deskorolki
  • Farm wozy

i tak dalej i tak dalej…

W zasadzie WSZYSTKO Co kojarzy Ci się z gatunkiem MMORPG.
Generalnie w praktyce nie starczy Ci doby by móc ogarnąć WSZYSTKIE dzienne, aktywności. No chyba, że ma się 15 lat i dużo czasu.

A odpowiadając Ci konkretnie na pytanie - Jest to rekrutacja. Nie encyklopedia gry :slight_smile: Jeżeli byś chciał dowiedzieć się czegoś więcej na jej temat, to zawsze można wstukać w Google.
Pozdrawiam.

Kiedyś myślałem nad tym tytułem, wierzę że jest masa rzeczy do roboty ale większość opinii jest na zasadzie “P2W”. Czy to prawda, że w end game trzeba wykupić subskrypcję aby pograć jak człowiek?

Właściwie to praktycznie KAŻDA gra jest P2W.
Gry posiadają Item Shop w którym mniejszym, bądź większym stopniu możesz pomóc sobie na starcie bądź dalszym rozwoju. Oczywiście są w tym dobre i złe przykłady. Pamiętam, że kiedyś w Metinie wprowadzili do IS “legalnego” EXP BOT’a. Wpłacałeś pieniądze i mogłeś sobie załączyć BOT’a :wink:
Nawet jak IS jest nieinwazyjny, to możesz kupić sobie konto lub walute z gry na popularnym serwisie aukcyjnym.

Podsumowując:

• 90% przedmiotów z IS w ArcheAge - Możesz kupić od graczy. Nawet samą walute do IS, można kupić bezpośrednio za Gold. Ja jestem przykładem gracza, który nie zainwestował w tą grę ani zł. Więc można i nie narzekam na swój rozwój postaci :slight_smile:
  • Gra jest darmowa, lecz istnieje coś takiego jak Premium Pack. Jego koszt, to około 40 zł. Co ważne - Inwestycja jest JEDNORAZOWA. Na każdy, następny… Zarabiasz w grze, poświęcając 20min co drugi dzień. Jak znajdziesz serdeczną osobe, to od biedy możesz uzbierać Gold w grze i wymienić się z graczem. On Ci kupuje Premium i podajecie sobie: GOLD - Premium Pack przez handel :slight_smile:

[Odświeżam] Zapraszamy do wspólnej zabawy :slight_smile: !

[Odświeżam]

Zapraszamy do zabawy! :slight_smile:

• Pomożemy!
  • Wytłumaczymy!
  • Wspólna gra i dobra zabawa ^^

[Odświeżam]