Czy globalny kataklizm się zbliża i globalna panika, czy nastąpi też globalne nawrócenie do Boga? Ludzie padają na ulicach - filmiki w mediach społecznościowych

Są np objawienia Fatimskie. Po wulgaryzmach odeszła mi ochota pokazywania cudów Bożych.

Ale mam pytanie czy znasz dowody archeologiczne na zniszczenie Sodomy i Gomory?

Podaj fragmenty PŚ czego dotyczył ten grzech lub dowiedz się u kolegów.

Mówiłem dowody nie jakieś bzdury o przewidywaniu przyszłości, Sodoma i Gomora dwie zniszczone osady prawdopodobnie przez kataklizm, któremu oczywiście trzeba przypisać udział sił nadprzyrodzonych. Proszę cię, naprawdę mam za sobą multum dyskusji na temat wiary i dobrze wiem, że one nie prowadzą nigdzie ale nikogo tej wiary nie chcę pozbawiać bo nie mam do tego prawa. Ty z kolei przychodzisz tu propagujesz jakieś durne szukanie sensacji z tych pożal się “mediów” głównego nurtu i pitolisz coś o cudach i tym żeby zacząć się modlić bo ola Boga idzie koniec świata. Idź modlić się do swojego Boga zamiast tracić czas na forum mmo wypisując te pierdoły dla znikomej ilości ludzi, którzy nie oszukujmy się mają to co piszesz w dupie i okazują zainteresowanie tylko dlatego, że są poirytowani twoją ignorancją.

Więc widzę że nie ma atmosfery na dyskusję, czy dowody.
Jak będzie to jestem otwarty na nią.
Byłem świadkiem wielu nawróceń, ale nie ma nic na siłę. Życie na ziemi to próba - trzeba się określić czy się jest bytem dobrym, czy złym.

Nie ma nic na siłę. Ale jak ktoś poszukuje to zapraszam na priv. Także satanistom powiem że służą słudze, a nie Panu Bogu. szatan może działać tylko w obszarze jaki Bóg mu wyznaczy.

Nic nie piszę o końcu świata. Ale o kataklizmach. Przeczytaj sobie tytuł tematu i pierwsze posty. Piszę o stanie faktycznym.
Osobiście nie wierzę w opcję wirusa z laboratorium.

Twoje informacje są nieobiektywne wplątując w to wątek religijny i twoje postrzeganie świata nadajesz temu interpretacje apokalipsy i mimo tego, że słowa tego nie użyłeś ani razu to właśnie to sugerowały twoje wpisy. A co do nawracania, już wcześniej napisałem ci dlaczego ktokolwiek poświęcił ci uwagę.

Uważam, że kataklizmy te Bóg może zatrzymać. Nie uważam ich za przypadek. Ale armagedonu to ja się nie spodziewam, ale jest to idealny moment na nawrócenie. Wstawiam informacje GIS co jest najlepszym wyjściem z sytuacji podbramkowej. Leczenie zapalenia płuc w domu może skutkować >70% ilością zgonów. Tak jak widać w filmie, Chiny tuszują temat bo boją się strat finansowych.

GIS - instruktaż mycia rąk

W najbliższych miesiącach będziemy myli ręce wielokrotnie podczas doby.

Natomiast maseczki zalecają zmieniać co 4h.

Mi się wydaje , ze dane Chińskie są zaniżone ok 100x. Ale można na mapie online oglądać trendy. Uważa się, że ilość zarażonych podwaja się co 3 doby.

Czyli jesteśmy na początku przyszłej pandemii. Abstrahując ile osób to przeżyje to chorych będzie wielu. Może nawet ok 30% populacji, może więcej, a może mniej.

https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6

Takie forum jest miejscem niszowym więc można pisać prawdę bez wywoływania paniki.

Bóg to nie kościół nie myl pojęć.

bóg to kościół bez kościoła nie ma boga bez boga nie ma kościoła są od siebie zależni na tyle że gdy jednego nie będzie przestanie istnieć drugie więc jak najbardziej jest to to samo

Przykro mi się to czyta, no cóż. Kopanie się z koniem.

A co jest ten kościół? Bo je nie należę do żadnego “kościoła” a wierzę w Boga.

Pewnego razu diabeł wyszedł na spacer z przyjacielem.
Nagle zobaczył przed sobą człowieka, który, pochylony nad ziemią, usiłował coś zbierać.

– Czego szuka ten człowiek? – zapytał diabła przyjaciel.
– Okruchów Prawdy – odpowiedział diabeł.
– I nie niepokoi cię to? – zapytał znów przyjaciel.
– Ani trochę – odpowiedział diabeł. Pozwolę mu z tego zrobić wierzenie religijne.

Wierzenie religijne jest jak drogowskaz wskazujący drogę do Prawdy. Ludzie, którzy upierają się, aby pozostawać przy swoim drogowskazie, doznają przeszkody w postępowaniu ku Prawdzie, gdyż mają fałszywe uczucie, że już ją posiadają.
Ot takie tam zaznaczę, że wierzę w Boga ale nie zamerzam być mędrcem jak wielu ludzi, Bóg jest Prawdą, ale nigdy w tym życiu jej nie poznasz. Resztę zostawiam Tobie do przemyślenia.

Kurwa kataklizm :smiley: Spójrzmy na dane z tych twoich “źródeł” informacji: 900 zarażonych osób z 11 milionów to jest jakieś 0.008% ludności z Wuhan i 0.00001% ludności globalnej. Ale spójrzmy dalej 4400 osób chorych z Chin to 0.00006% ludności świata. Ty nawet nie czytasz tego co wklejasz.

według wierzących? kościół to społeczność wierząca innymi słowy ty i inni wierzący plus biskupi księża i inne pierdoły także jak zabraknie kościoła nie będzie boga bo nie będzie miał kto w niego wierzyć co za tym idzie kościół jest w pewnym sensie bogiem z kolei gdy zabraknie boga to kościół przestanie wierzyć bo nie będzie miał kto w niego wierzyć także obie te rzeczy są takie same
z kolei jakie znaczenie ma ta historyjka? prawda jest pojęciem względnym dla kogoś prawdą będzie storczyk rosnący w doniczce w domu dla innego biegająca łania dla kogoś innego wymyślona historyjka będzie prawdą

Kopania się z koniem ciąg dalszy. Narzucarz swoją retorykę i wydaje Ci się, że jesteś już na tyle uczony, wykształcony i obeznany ze światem, że możesz mi mówić kim jestem? Nie należę do kościoła, wierzę w Boga a to jest różnica. Nawet nie wiesz co znaczy słowo “kościół” a wrzucarz mnie do organizacji zwanej Kościół Katolicki. Poczytaj, wyjdz na świat i przestań pisać farmazony, bo oczy krwawią. Widać, że jeszcze młody jesteś, życie Cię jeszcze nauczy i kiedyś przpomnisz sobie te bzdury, które wypisywałeś. Koniec, końców i tak na skraju swojego, życia każdy myśli o Bogu i jak przeżył swoje życie i czy będzie godzień spotkać się z Nim. Ale to tylko moja opinia. Pozdrawiam i miłej nauki.

No siemaneczko siemaneczko. To jak tam z tymi dowodami? Jezus był postacią historyczną? Zmartwychwstanie jest udokumentowane historycznie? Wcale może nie było co?:smiley: A w sumie możecie jeszcze dać waszą teorie na kosmologie idealnego dostrojenia skoro nie Bóg. Słucham otwarcie :smiley:
ps. jeśli wierzysz w Boga chrześcijańskiego a nie uznajesz się za członka wspólnoty kościoła to elo :smiley: Poczytaj Biblie, na początek św Pawła, później pisz dyrdymały. Chyba, że wierzysz w coś innego i nie uznajesz się za członka KK - wtedy luzik arbuzik, proch z butów strząsnąć jest ok :slight_smile:

Jeśli uwarzarz, że współczesny KK ma coś wspólnego z chrześcijaństwem to może mi być tylko przykro, że tak myślisz. Powiem to ostatni raz KK to nie Bóg i może kiedyś reptezentował Boga. Teraz to tylko intytucja, która sprzymierzy się nawet z samym diabłem, żeby przeżyć i mieć profit i nie mówie tu o prostych ludziach i szeregowych księżach, ale o hirarchii w/w intytucji. A dowody, możesz sobie poszukać. BTW KK opiera się na katechizmie nie na Biblii. Czytaj, sluchaj, obserwój UWAŻNIE!.

Akurat czemu papież który zamiatał pedofilię księży pod dywan został święty to nie rozumiem ale jakąś dziwna tam polityka jest.
Ferdek już sobie darował bo wyruszył w świat szukać dowodów na te cuda itd. Więc darujmy sobie pisanie tutaj bo religia to jest kontrowersyjny temat każdy ma inny światopogląd i wgl. Póki Ferdek znowu herezji nie napisze i nie odpali trybu fanatyka to bym zamknął ten temat.

Oczywiście, że ma - zawsze miał. Oczywiście możesz patrzeć na KK przez pryzmat kilku rozdmuchanych afer i nie patrzeć głębiej, to nie moja wina, że dostrajasz rzeczywistość do swoich potrzeb bo “nie chce ci się chodzić w niedziele do kościółka” :wink: Uwielbiam te spiskowe teorie… a w Watykanie to maja miliardy złotych w sejfach pochowane i co tam jeszcze było?:smiley: KK opiera się NIE TYLKO NA BILBII a nie, że opiera się TYLKO NA KKK :smiley: Czytaj, słuchaj, obserwuj (jak coś to tak się piszę) UWAŻNIE

No więc nie ma nic wspólego z chrześcijaństwem. Skoro twoim zdaniem opiera się na KKK i na Bibli. Dla mnie temat do zamknięcia, mógłbym Ci podać kilka dowodów, że ta instytucja jest tyle oddana Bogu, co humanista. Każdy ma swoje zdanie. Temat do zamknięcia.

MAM RACJE BO MAM - ale nie powiem dlaczego BO NIE. Faktycznie do zamknięcie :smiley: Tyle dowodów, że aż żaden :smiley: Żyj w tej swojej iluzji, może kiedyś ściągniesz foliową czapeczkę.