Czy globalny kataklizm się zbliża i globalna panika, czy nastąpi też globalne nawrócenie do Boga? Ludzie padają na ulicach - filmiki w mediach społecznościowych

Czytanie ze zrozumieniem lv 0 :smiley: Chyba zostały wyrzucone i sam mi artykuł zlinkowałeś więc dobrze wiesz, że nie były ok :wink: Chyba ogólnie musisz zrozumieć jak odczytywać ironie… ale to już nie moja sprawa. A co do chin - był prosty wybór jak władza ludowa przejmowała Państwo, albo robisz tak jak oni chcą albo wcale - to jak myślisz co zostało wybrane? :slight_smile: Kończę tą rozmowę bo ona nie ma celu. Rzucasz hasłami bez pokrycia i artykułami którymi nie rozumiesz. Szukasz sensacji tam gdzie jej nie ma a najłatwiej na podstawie wyrywków udowadniać swoje bzdety. Ja zapytałem Cię gdzie jest problem z wykładnią w KK a ty nie potrafiłeś odpowiedzieć. Skończmy to bo to nawet nie jest dyskucja ^^ Powodzenia w swoim świecie, serio ściągnij tą foliową czapeczkę, tak jest łatwiej.
ps. oczywiście, że przykazania które dotyczą ludzkich spraw się zmieniają w ludzki sposób :slight_smile: młyny kościoła wolno mielą ale za to dokładnie, chyba że ty popierasz nacjonalizm to ci ciężko to będzie zrozumieć :slight_smile:

Ja mistyką katolicką się interesuję i mam zgromadzone wiele materiałów. Ale także Bóg Jezus nie zawsze pokazywał cuda. Muszą być ku temu spełnione elementarne warunki.

Ale może dziś opowiem o objawieniach fatimskich i o cudzie, który widziało wiele osób.

Mędrzec i troll zarazem. Obrażasz pieknie no cóż ruski nick zobowiązuje. “A co do chin - był prosty wybór jak władza ludowa przejmowała Państwo, albo robisz tak jak oni chcą albo wcale - to jak myślisz co zostało wybrane?” prawdziwa chrześcijańska postawa, czyli typowa kato-komuna w pełnej krasie. Kończę rozmowę z tobą, bo jak ktoś zaczyna obrażać a sam nic nie przedstawia, bo ty nie przedstawiłeś nic to trzeba kończyć dyskusję.

Prawda jest taka, że choćbyś znał wszystkie ksiegi świata na pamięć i każdy cytat, każdego uczonego w piśmie Boga i tak nie poznasz a tylko jakieś okruchy, które sam sobie sklecisz w to co chcesz. Dla mnie grunt to nie robić, drugiemu krzywdy, a nawet mu pomagać i doświadczać nowych rzeczy w życiu i wyciągać z tego lekcję, by po śmierci godnie Boga reprezentować jeśli tego będzie chciał. Tak jest moja wiara. I nie będę sluchał jakiegoś gościa w stroju galowym piekarza i jego purpurowych kolegów, którzy mówią jedno a robią drugie.

Według aktualnej wiedzy nie ma ryzyka zakażenia się wirusem poprzez towary zamawiane z Chin - podaje GIS.

Inne źródła potwierdzają te informacje.

  • Wirus nie przetrwa tak długo poza ciałem żywiciela, tj. osoby żywej, więc przywiezienie go w paczce na przedmiotach jest raczej niemożliwe - czytamy w informacjach prasowych.

https://dziennikzachodni.pl/wirus-z-chin-w-paczkach-z-aliexpress-internauci-odwoluja-zamowienia-z-powodu-zagrozenia-koronawirusem/ar/c1-14745388

Wirus z Chin w paczkach z AliExpress? Internauci odwołują zamówienia z powodu zagrożenia koronawirusem

Moim zdaniem dane Chińskie zaniżone są znacznie, by ograniczyć straty finansowe w handlu.

Uważa się, że ilość zakażonych wirusem 2019-nCoV jest dwukrotnie większa co trzy doby - ale doniesienia z ostatniej doby pokazują ponad 60% wzrost. Warto śledzić trendy.

https://systems.jhu.edu/

Smutne jest też to że mało jest osób wyleczonych. Ale może to być też skutkiem długości choroby.

Czyli rozpoczęła się pandemia w Europie.

Niby jest grypa która zbiera o wiele większe żniwa a jakoś nikt tak nie sra na ten temat :thinking:

Ja obstawiam, że do Europy zawita na dobre ok 10-20 marca 2020 drogą naziemną. Wydaje mi się, że dzieciom niema co tego powtarzać, ale dorośli wręcz powinni o tym wiedzieć.

This topic is temporarily closed for at least 4 hours due to a large number of community flags.

This topic was automatically opened after 58 days.

Chyba nikt pod koniec stycznia pisząc w tym wątku nawet nie przypuszczał co się na świecie odjaniepawli 2 miesiące później :smiley:

Czas do nawrócenia i pokuty nastał. Bo koronawirus zawitał chyba na stałe do nas, a w tle jest plaga szarańczy, która spotęguje panikę u osób dla których życie na ziemi jest wszystkim.

Na stronie CDA jest za darmo film fabularny, który jest podobny do naszej sytuacji tylko wersji light

Czy zastanawiało Was dlaczego w tym roku prawie nie było śniegu w Polsce?

Ciekawy artykuł ukazał się wczoraj na Wirtualnej Polsce. Okazuje się, że nie można wykluczyć, że zmiany w płucach mają wszyscy zainfekowani także bezobjawowi. A Ozdrowieńcy mają problemy zdrowotne na długo po tzw ozdrowieniu.

Nie muszę wyjaśniać, że skutki takiego zaburzenia mogą być fatalne - mówi dr Marek Bartoszewicz, mikrobiolog z Uniwersytetu w Białymstoku. - Nadal nie do końca pozostaje też jasne, jak często przebycie zakażenia SARS-CoV-2 skutkuje uszkodzeniami płuc oraz zapaleniem mięśnia sercowego. **Niestety, na chwilę obecną nie możemy **
wykluczyć występowania powikłań dotyczących płuc i serca
także u pacjentów skąpoobjawowych i bezobjawowych - dodaje.

  • Najdziwniejsze było takie uczucie, jakby w środku gotowały mi się narządy - opowiada Elżbieta, która zachorowała na COVID-19 w marcu. Jak zły sen wspomina dzień, kiedy jej 17-letni syn już po pokonaniu choroby, nie był w stanie wrócić o własnych siłach ze spaceru. Tak wyglądają prawdziwe historie osób, które przeszły koronawirusa i ostrzegają innych, żeby nie lekceważyli zagrożenia.

Wchodzimy w drugą falę pandemii i temat stanie się gorący w najbliższym czasie.

Wielu oportunistów niech wyśle mi na PW swoją wersję stanu obecnego, by za rok mogli ją odczytać i skonfrontować swój światopogląd. Za 3 lata sądzę, że oportunistów już raczej nie będzie.

wez no mi pokaz gdzie ci ludzie umieraja na ulicach? wez sie obudz typie bo to zaczyna sie robi zalosne wirus jest ale w waszych glowach media i sejmie

1lajk

Tak, zbliża się Ferdynandzie, Ty jako pierwszy padniesz jako przykład. Następnie wszystko wróci do normy i będziemy żyli długo i szczęśliwie

Jedyne czego można sie bać to najogolniej mowiąc elit. W internecie jest teraz kompletny informacyjny brain fuck. Nie warto wierzyc w nic, jedynie w siebie. Pewne jest, ze trzeba jesc i sie wysrac. Podatki tez sa pewne.

Jestem przerażony Naszą zbiorową swiadomoscią tego co sie dzieje, jak łatwo Nami manipulować. Wystarczy, że ładny prezenter palnie cos na TVP 1 albo TVNie i to juz jest prawda najwyzsza i jedyna.

Wszechobecny trolling, nienawiść, TOTALNA INDOKTRYNACJA, ludzie maja prane mózgi od dawna ale teraz to juz jest prawdziwy KATAKLIZM naszej świadomosci.

Jak bydło na polu. Tylko że bydło nie wie, że jest bydłem na polu.

Ogólnie szkoda gadać, bo kto rozsądniejszy to wie, że takie gadki sprowadzaja sie do teorii spiskowych, leczenia psychiatrycznego, wypranego mozgu itp. //wake up Neo :slight_smile:

Mi się wydaje, że to jest dobry moment nad zastanowieniem się nad kruchością własnego życia na ziemi i że my wierzący w Boga mamy cel do którego dążymy czyli życie wieczne w Niebie.

Osobom nie zdającym sobie sprawy z zagrożenia proponuję poznanie szczegółów badania genetycznego na wykrywanie covid-19.

Także lekarze z oczywistych powodów boją się zarażenia.

Np. w niedzielę 11 października miejscowy wojewoda wysłał dużej grupie lekarzy wezwania do stawienia się w pracy , na froncie walki z COVID. Na 71 decyzji w tej sprawie, obejmujących 51 lekarzy, faktycznie pracę podjęły zaledwie trzy osoby!

W poniedziałek 12 października było jeszcze: na 113 decyzji dla 88 lekarzy pracę podjęło również jedynie trzech.

Chciałbym pomóc osobom, które wychowały się w rodzinach, gdzie nie była przekazana im wiara w Boga.

Zbliżamy się w bardzo trudny trzyletni okres, który dotknie wszystkich czytelników tego forum.

Mariana Francisca de Jesús Torres Berriochoa żyła w latach 1563–1635. Miała Objawienia Maryjne. Ciało jej po śmierci nie uległo rozkładowi.

> Miała Objawienia dotyczące czasów ostatecznych, w których żyjemy.


http://katolik.d500.pl/index.php?option=com_kunena&func=view&catid=40&id=4473&Itemid=121

Tekst jej autobiografii został aprobowany przez biskupa Piotra de Oviedo, dziesiątego biskupa ordynariusza Quito.

jak ja to czytam to sb mysle ze to sie nadaje na kabaret xd