Czy globalny kataklizm się zbliża i globalna panika, czy nastąpi też globalne nawrócenie do Boga? Ludzie padają na ulicach - filmiki w mediach społecznościowych

Jesteś z jakiejś sekty fanatyków?

Jestem przeciętnym katolikiem interesującym się Mistyką katolicką. Mistyka katolicka jest bardzo bogata. Zbrakłoby Ci życia, by ją całą poznać. Jest jej ogrom.

Po prostu jesteś fanatykiem i przyjmij to w końcu do swojej świadomości, jak już to zrobisz to będziesz mógł się ogarnąć ;v poza tym interesowanie się a wierzenie w takie rzeczy to dwie całkowicie odmienne sprawy, a i te ciała uległy częściowemu rozkładowi ;v

Czasem się trafią zabawni ludzie, + jest taki, że można się pośmiać :smiley:

1lajk

moze on nalezy do jakiejś sekty

1lajk

Zapewne, jakiś wyższy kapłan czy coś xD

Dzisiaj trafiłem na ciekawy artykuł polecam

Do tej pory nie wynaleziono szczepionek na SARS i MERS więc nie sądzę by wynaleźli szczepionkę na COVID-19 ponieważ jest to wirus RNA. Więc nie spodziewam się masowych szczepień. Natomiast jest potencjał na wynalezienie skutecznego leku. Ale nie ma przymusu podawania leków.

Natomiast w SARS chyba największe zagrożenie powikłań dotyczyło osób skąpo lub bezobjawowych i tu jest zagrożenie dla czytelników tego forum jeżeli analogicznie będzie i w tym koronawirusie. Nadto ponowna infekcja chyba skutkuje poważnym przebiegiem choroby u wszystkich.

Przyznał, że w przypadku epidemii wirusa SARS było tak, że po kilku latach pojawiały się u niektórych późne powikłania, np. kardiologiczne.

  • Tu nie możemy tego jeszcze stwierdzić, bo za krótko znamy tego nowego wirusa, ale takie ryzyko istnieje. O dziwo te późne powikłania przy wirusie SARS dotykały osób, które przeszły zakażenie lekko. Przy większości wirusów RNA jest tak, że gorączka jest właściwym mechanizmem obronnym, bo ona pochodzi z układu immunologicznego. Przekładając wiedzę medyczną na zrozumiały język - jej celem jest zmuszenie wirusa do popełnienia większych błędów - podkreślił prof. Gut.

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-prof-wlodzimierz-gut-o-protestach-najgorsze-jest-to-ze-ponio,nId,4813106#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Cudowne uzdrowienie 56-letniego Francuza za wstawiennictwem bł. ks. Popiełuszko

Uzdrowiony został znajdujący się w śpiączce 56-letni Francuz Francois Audelan, któremu lekarze nie dawali szans na przeżycie. Uzdrowienia dokonał francuski ksiądz wówczas 65-letni Bernard Brien, będący zaledwie kilka miesięcy w kapłaństwie.

Jego droga do kapłaństwa była długa i trudna

—podkreślił duchowny.

Brien 40 lat nie chodził do kościoła, był dwukrotnie żonaty i rozwiedziony. W 2003 r. nawrócił się i wstąpił do seminarium duchownego. W 2012 r. przyjechał do Polski i odwiedził grób bł. ks. Jerzego w Warszawie. Zafascynował się polskim kapłanem - męczennikiem. Przy jego grobie uświadomił sobie, że urodził się tego samego dnia, miesiąca i roku co ks. Popiełuszko – 14 września 1947 r.

W szpitalu w Creteil 14 września 2012 r. przy łóżku umierającego Francois ks. Bernard zaczął modlić się do ks. Jerzego w obecności żony umierającego oraz siostry Rozalii.

Księże Jerzy, dziś, 14 września, twoje urodziny. Jeżeli możesz coś zrobić, to właśnie dziś. Do dzieła zatem, pomóż

—modlił się ks. Bernard, odmawiając tekst modlitwy o kanonizację polskiego księdza.

Po wyjściu księdza i siostry zakonnej, jak relacjonowała żona umierającego, jej mąż otworzył oczy, zapytał: „Gdzie jestem?” i postanowił wstać z łóżka. Przeprowadzone po uzdrowieniu badania lekarskie wykazały, że w organizmie Francois nie było nawet śladu białaczki.

Całkowita remisja choroby

—stwierdzili lekarze.

Ks. Gawron podkreśla, że całkowite ustąpienie przewlekłej białaczki szpikowej było nagłe, po modlitwie ks. Bernarda za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego w rocznicę urodzin błogosławionego polskiego księdza, torturowanego i zamęczonego przez SB.

kk/PAP

Lekarka drugi raz zachorowała na COVID-19. Beata Poprawa, ordynatorka szpitala w Tarnowskich Górach po sześciu miesiącach ponownie zakaziła się koronawirusem.

https://tvn24.pl/katowice/koronawirus-w … em-4745648

Trudno mi powiedzieć, co się stało. Na pewno gdzieś został popełniony błąd - mówi lekarka. - Mieliśmy jakieś ognisko, które spowodowało zakażenie. Próbujemy to analizować, mieliśmy kontakt z pacjentami, którzy po jakimś czasie dopiero wykazali objawy zakażenia i pomimo tego, że pracujemy w zabezpieczeniu , jednak nie udało nam się uniknąć ekspozycji na ten wirus - dodaje.

Na rynkach euforia bo szczepionka z 90% skutecznością na COVID-19 wchodzi na rynek najprawdopodobniej warunkowo jeszcze w tym roku.

Nadto o. Leon Knabit z opactwa benedyktynów w Tyńcu pokonał koronawirusa. Ma 91 rok.

Ferdziu, życze Ci żebys jako pierwszy dostał te szczepionke :slight_smile:

@trzyszesc popieram :smiley: jeżeli jest tak jak mówią (odnośnie do osób chorych) to na wiosnę ta szczepionka już nie będzie potrzebna bo większość społeczeństwa już to przechoruje więc ja podziękuje

ferdziu jest jechowy więc chyba nie może.

Ja jestem katolikiem w pełnej łączności z papieżem Franciszkiem. :slight_smile:

Co do szczepionki to zobaczymy jak będzie bo nowe mutacje koronawirusa pochodzące od norek nie są na nią podatne, jak też koronawirusem można się ponownie zarazić. Ale to dopiero początek więc może uda im się za którymś podejściem zrobić skuteczną szczepionkę na COVID-19.

@ferdynand1 Nie zesraj się

Kurde zima idzie ;p

Mamy co najmniej kilkanaście tysięcy mutacji koronawirusa.

https://www.cm.umk.pl/aktualnosci-2/5148-kilkanascie-tysiecy-mutacji-koronawirusa.html

Do tej pory zidentyfikowano kilkanaście tysięcy mutacji w SARS-CoV-2 po zsekwencjonowaniu ponad 200 tys. genomów wirusa - mówi dr hab. Rafał Butowt, prof. UMK z Katedry Anatomii Prawidłowej Collegium Medicum UMK. - Jest to ogromna liczba, zważywszy że ten wirus ma genom RNA wielkości ok. 29 tys. nukleotydów. Niemniej ogromna większość z tych mutacji jest albo neutralna albo szkodliwa dla wirusa, w związku z tym nie utrzymują się w populacji wirusa zbyt długo.

W programie Jana Pospieszalskiego " Warto Rozmawiać" była mowa o skutecznym leku na COVID-19 Amantadynie.

Czyli lek warty bodajże kilka złotych doprowadzi do bankructwa wiele koncernów farmaceutycznych, które zainwestowały w badania nad szczepionką grube pieniądze.

Swoją cegiełkę do leczenia koronawirusa Amantadyną dołożył wiceminister Marcin Warchoł, który wyleczył się tym lekiem wraz z żoną i rodziną.

Relacje pacjentów z leczenia COVID-19 chlorowodorkiem amantadyny (Amantadyną).

https://przychodnia-przemysl.pl/relacje-pacjentow-z-leczenia-covid-19-chlorowodorkim-amantadyny/

Tylko że ten lek l może leczyc zasadniczo niektore rodzaje grypy oraz chorobę parkinsona.
Swojądroga ten minster moze będzie miał problem z prawem( Będzie się działo jak opozycja to podchwyci)
PS. Ferdynandzie a jak tam Arche Age? grasz jeszcze; jak z populacja graczy??
Bo na gry-online zrobili niby ranking z którego wynika że AA zdycha tak samo jak np Neverwinter czego zupełnie nie potwierdzę :slight_smile: