Czy globalny kataklizm się zbliża i globalna panika, czy nastąpi też globalne nawrócenie do Boga? Ludzie padają na ulicach - filmiki w mediach społecznościowych

" Brytyjscy naukowcy przeprowadzili badania dotyczące możliwości ponownego zakażenia koronawirusem u ozdrowieńców oraz dalszej transmisji wirusa przez te osoby. Wyniki mogą niepokoić. "

"Wyniki badań są jednoznaczne: ozdrowieńcy są odporni na COVID-19 przez kilka miesięcy. "

“Kluczowe jest to, że uważamy, iż osoby takie nadal mogą transmitować wirusa - podała prof. Susan Hopkins.”

https://www.o2.pl/informacje/koronawiru … 398371200a

Czyli narażać się na powikłania szczepionkami mRNA licząc, że kilka miesięcy będzie się odpornym i nadal trzeba będzie nosić maseczkę bo może się być nadal nosicielem. Czy jest tu logika?

To już wiadomo od ponad pół roku

Co to za kącik antyszczepionkowca;)? O2 jedno z bardziej wiarygodnych źródeł informacji;) Fakt też pewnie czytasz i mieszkasz w Kraśniku zapewne;)

o2.pl należy chyba do wp.pl

@ BloodyReaper
Badania są chyba z grudnia 2020, a sprawa stała się medialna w Polsce w ostatnich dniach.

Wiem do kogo należy, a wp niewiele się od pudelka różni. Niedawno wp, money.pl wchłonęło i poziom artykułów zszedł na psy.

Wp.pl zszedł na psy więc teraz fakty czerpię z interii i wpolityce.

Nadal jest czas na skruchę, ale on kończy się z każdym dniem

Dla tych co zainteresowani są stanem obecnym. Jest to także dla niechrześcijan.

Wiara w Boga to zguba ludzkości. Szatan daje siłę i moc. Renomowany Satanista, Łukasz Stanisławowski ps. Testoviron zwany także Klejnotem Nilu czy Pomarańczowym Królem to nasz nieomylny Prorok, który nie jednokrotnie potwierdził jak wiara w jednego prawdziwego Boga odmieniła jego życie na lepsze. Polecam sobie poczytać w google, a wnioski zostawiam każdemu z osobna.jd

Ja jestem katolikiem dążącym do świętości. Nie boję się szatana bo on jest tylko sługą i może tylko tyle na ile pozwoli mu Bóg.

Co do poprzedniego filmu i tego doświadczenia, które się zbliża

https://www.youtube.com/watch?v=Yk3jnQmr7d8

I dla pokrzepienia by się nie bać obejrzeć powyższe dwa filmiki, poniżej Mama Boża, która ukazała się w Rzymie podczas Błogosławieństwa Urbi et Orbi, 27- 03-2020

Zwracam się do tych którzy mają dreszcze, czy bojaźń - nie bójcie się obejrzeć, nie popieści Was - odwagi
Ale opinie o filmiku są różne.

Ty wiesz katolik to sługa diabła, modlicie się do obrazów do świętych którzy są tak naprawdę demonami. Gdzie w Biblii jest napisane że macie się modlić do obrazów i do wymyślonych świętych przez Rzym?
Mamy się tylko modlić do BOGA W TRZECH OSOBACH CZYLI TRÓJCY ŚWIĘTEJ.
KK jest opisany w Apokalipsie jako “…WIELKA NIERZĄDNICA ODZIANA W PÓRPURĘ I SZKARŁAT”

Z Pisma Świętego Mt 16,18-19

18 Otóż i Ja tobie powiadam: Ty jesteś Piotr [czyli Skała], i na tej Skale zbuduję Kościół mój, a bramy piekielne go nie przemogą7. 19 I tobie dam klucze królestwa niebieskiego; cokolwiek zwiążesz na ziemi, będzie związane w niebie, a co rozwiążesz na ziemi, będzie rozwiązane w niebie».

To dotyczy władzy papieża na ziemi, a nie szatana czy jego sługusów na ziemi.

Co to kurwa jahuszua? a mighty wind? Czy kurwa jakieś inne brednie? Hahahhaha

Dla tego mnie to jebie wpełni rozumiem diabła czemu traktuje nas gorzej jak robactwo. Wami da się bardzo prosto manipulować dla tego jak pisałem nie raz KATOLIKU POZNASZ SWOJEGO PANA W PIEKLE, gdzie na sądzie ostatecznym padną słowa z UST BOGA “…NIGDY WAS NIE ZNAŁEM”.
Widzę ilu KATOLI I INNYCH RELIGII, jest manipulowanych ale to kurwa jest już nie mój problem. To ja się takim jak wy będę śmiał się w twarz bo ja wiem co mnie czeka ale wy na to gotowi nie jesteście!

Jak nie brak Ci odwagi to obejrzyj dwa filmiki które dałem i objawienie Mamy Bożej z ubiegłego roku. Całe filmiki bo to co się zbliża jest realne.

Haha nie bądź śmieszny robaku to Demon jest!

Druga część pierwszego filmiku. Drugi filmik też jest ważny, a wizja Mamy Bożej nagranej na video jest dla odpędzenia demona byś mógł to obejrzeć (dwa pełne filmy).

Ja nie jestem pod wpływem demona ale ty i cały KK już jesteście.

Każdy bywa kuszony przez duchy marne, ale dla katolika jest łatwiej bo osłonę ma w modlitwie, a dla części tych co byli wychowani w nurcie lewicowym lub w inny sposób się pogubili rzuciłem koło ratunkowe by mogli obejrzeć te dwa powyższe filmy.

https://youtu.be/97gIxg8um24

Ale filmik wymaga własnej oceny oglądających i nie jest jednoznaczny dla wszystkich.

Głos zabrał renomowany rokondrolwiec Major “NergaI” Suchodolski znany między innymi za walkę z heretykami, zdumiony zaślepieniem tej o to duszy zmanipulowanej przez bestie:

Wariant z Nowego Jorku

W Nowym Jorku szerzy się wariant B.1.526. Odmiana składa się m.in. z mutacji E484K, która jest również obecna w wariancie koronawirusa pochodzącym z Republiki Południowej Afryki (B.1.351) i z Brazylii (P.1/B.1.1.28). Według naukowców może być bardziej odporna na używane obecnie szczepionki przeciwko COVID-19.

Potwierdza się wcześniejsza informacja.