Czy globalny kataklizm się zbliża i globalna panika, czy nastąpi też globalne nawrócenie do Boga? Ludzie padają na ulicach - filmiki w mediach społecznościowych

Katoliku spalisz się w piekle za czczenie demonów.

Od sądzenia jest Bóg Trójjedyny, a my powinniśmy walczyć z tendencją do pychy.

To módl się dalej do demonicy i do innych demonów.

Koreę Południową nawiedziła “ekstremalnie silna” burza piaskowa, spowijając prawie cały kraj w tumany żółtego pyłu przywianego z pustynnych obszarów Chin i Mongolii - informuje agencja Yonhap. Władze Seulu ogłosiły ostrzeżenia pyłowe.

W połowie marca w Pekinie odnotowano najsilniejszą burzę piaskową od 10 lat. Wskaźniki PM10 w stolicy Chin wzrosły do ponad 9000, przekraczając ponad 180-krotnie zalecenia Światowej Organizacji Zdrowia, które mówią o dobowej średniej poniżej 50 mikrogramów.

Nie wiem czy wiesz ale Ziemia jest ciągle zmieniającym się obiektem(i tak, po części dzięki pomocy człowieka). Nie jesteśmy panami tej planety, jesteśmy jednym z wielu organizmów zamieszkujących tą skałę. Gwiazdy umierają, galaktyki umierają i dzieje się to samoistnie, jeżeli chcesz się doszukiwać w tym działania sił nadprzyrodzonych to ci podpowiem jedno, wszystkie badania wskazują na to że kiedyś wszechświat umrze, wszystkie gwiazdy się wypalą i faktycznie nastąpi ciemność. Ale jeszcze raz… to się stanie samoistnie. Tak więc nie przejmuj się tym tak bardzo, a raczej tym na co nie masz wpływu. Rodzimy się by żyć, żyjemy by umierać. To czeka każdy organizm, wszechświat też nim jest.

Kiedy nastąpi koniec świata wie tylko Bóg (to że kiedyś nastąpi jest pewne bo zostało zapowiedziane). To co jest teraz (jak pokazuję) jest znacznie mniejszym kataklizmem niż mieliśmy je w przeszłości i nie nastąpi moim zdaniem teraz koniec świata. Człowiek, który jest grzesznikiem ma skłonność do grzechu i często pisze sobie tragiczne scenariusze. Teraźniejsza sytuacja pobudza do refleksji nad kruchością własnego życia. Zawsze człowiek ma wpływ na przyszłość przez modlitwę i nawrócenie do Boga. O tym m. in. jest mowa w niektórych Objawieniach uznanych przez KK - np Objawienia w Kibeho, czy Fatimie.

@ TrueMaloSilny
wg mnie człowiek to nieśmiertelna Dusza ludzka, a ciało człowieka to jakby skafander kosmonauty potrzebny do egzystencji w tym ziemskim świecie. Po to by wąchać kwiatki, jeść, chodzić, spać, odczuwać ból, smak, węch, słuchać otaczającego świata, rodzić i wychowywać dzieci, kontemplować otaczający świat, zdobywać wiedzę itp.

Po śmierci ziemskiej człowieka dostajemy ciała (Ci co trafią do Nieba) z innej materii (nieśmiertelnej) podobnej (wg mnie) do Ciała Pana Jezusa po Zmartwychwstaniu.

To co podtrzymuje relację człowieka z Bogiem jest modlitwa i jak jej w życiu człowieka nie ma to zaczynają się poważne problemy na wielu płaszczyznach.

ps
w tym pokoleniu odstępstwo od Boga następuje po podatności człowieka na grzechy przeciwko czystości, pornografię, brak modlitwy, gry satanistyczne, muzykę satanistyczną, okultyzm, spirytyzm itp

Co jest bardziej satanistyczną muzyką?
1 - https://www.youtube.com/watch?v=5abamRO41fE
Czy 2 - https://www.youtube.com/watch?v=yyQRFwPFc24

To https://youtu.be/fAqIdUseboA

od zniewolenia do opętania

 1. Rozproszenie w Modlitwie;
 2. Niechęć do Modlitwy;
 3. Niemożność Modlenia się;
 4. Zmiana temperamentu;
 5. Powolne oddalenie się od Kościoła i niechęć do Niego
  i osób Konsekrowanych;
 6. Zatarcie granicy pomiędzy dobrem a złem;
 7. Stany depresyjno lękowe;
 8. Zanik Wiary, beznadziejność;
 9. Dręczenie przez złe duchy np popychanie;
  10.Opętanie – złe duchy wchodzą w posiadanie ciała,
  możliwość zabójstw i samobójstwa opętanego.

W pewnym momencie potrzebna jest posługa Egzorcysty mianowanego przez biskupa diecezjalnego.
Zbliża się Święto Miłosierdzia Bożego więc wykorzystajmy zbliżającą się szansę na uzyskanie zupełnego odpuszczenia win i kar.

Pan Jezus powiedział do niej: Pragnę, ażeby pierwsza niedziela po Wielkanocy była świętem Miłosierdzia (Dz. 299). Pragnę, aby święto Miłosierdzia, było ucieczką i schronieniem dla wszystkich dusz, a szczególnie dla biednych grzeszników. W dniu tym otwarte są wnętrzności miłosierdzia Mego, wylewam całe morze łask na dusze, które się zbliżą do źródła miłosierdzia Mojego. Która dusza przystąpi do spowiedzi i Komunii świętej, dostąpi zupełnego odpuszczenia win i kar. W dniu tym otwarte są wszystkie upusty Boże, przez które płyną łaski (Dz. 699).

https://www.faustyna.pl/zmbm/swieto-milosierdzia/

to już w najbliższą Niedzielę

Pytanie. Znasz genezę biblii?

Haha Módl się dalej do demonów KK to Wielka Nierządnica odziana w purpurę i szkarłat.

Zakładałem temat o Bogu to się tutejsza społeczność tego panicznie bała i to zbanowała. Strachliwi ci oni. A panika ich była wielka bo temat następnie skasowali.

Obecnie chmura SO2 rozciąga się na tysiące kilometrów, od Ameryki Środkowej i Południowej aż po północną Afrykę i południową Europę.

50-krotne przekroczenie normy

Maksymalna koncentracja nad basenem Morza Śródziemnego, w tym nad południowymi regionami Hiszpanii, Włoch i Grecji, przekracza 200 mg/m2 i jest przeszło 50-krotnie większa niż obecnie notowana nad Polską. Niebawem chmura dwutlenku siarki dotrze nad kraje Bliskiego Wschodu.

Ostatnie wstrząsy z jeziora kraterowego w Niemczech (który to wulkan jest uśpiony od - 10900 pne - 9191 pne)

Laacher jest nadal uważany za aktywny wulkan potwierdzone działaniami sejsmicznymi i dużymi anomaliami termicznymi pod jeziorem. Dwutlenek węgla (CO2) z magmy wciąż unosi się nad południowo-wschodnim wybrzeżem (mofety), a naukowcy uważają, że w każdej chwili może nastąpić nowa erupcja, która dzisiaj byłaby katastrofą nie do opisania.

Dosyć duży i płytki wstrząs był 6 dni temu co może sugerować, że magma prze ku górze i jest coraz bliżej.

Czy ten wulkan na terenie Niemiec się budzi?

Pytanie jest bardzo poważne, a wstrząsy niektóre bardzo płytkie.

ps
na Islandi wczoraj rano doszły 2 nowe szczeliny na półwyspie koło stolicy Islandii, czyli mamy już wg mojej wiedzy 6 szczelin erupcyjnych.

Ten wstrząs przedwczorajszy z terenu Holandii na głębokości 1 km jest bardzo niepokojący.

W wyspiarskim kraju Saint Vincent i Grenadyny na Karaibach w grudniu ubiegłego roku, po 42-letnim uśpieniu, zbudził się wulkan La Soufrière. Początkowo miała miejsce erupcja wylewna, w wyniku której systematycznie rosła kopuła lawowa.

120 tysięcy mieszkańców żyło z dnia na dzień jak na bombie z opóźnionym zapłonem. Nikt nie potrafił przewidzieć, jak dalej potoczy się erupcja. Wszyscy byli już zmęczeni ciągłym stanem niepewności, napięcia i zagrożenia.

Stało się najgorsze

W czwartek (8.04) w rejonie wulkanu znów zaczęła się trząść ziemia. Jak się wkrótce okazało, seria wstrząsów była ostatnią oznaką zbliżającej się potężnej erupcji, która nastąpiła w piątek (9.04) o poranku czasu lokalnego.

Mieszkańców zbudził przeraźliwy huk, a gdy wyszli z domów ujrzeli kłęby popiołu wydobywające się z krateru na wysokość nawet 12 kilometrów i przysłaniające niemal całe niebo. Pył zaczął opadać zarówno na miejscowości położone na Saint Vincent, jak i na sąsiednie wyspy, nawet na odległy Barbados.

Rozpoczęła się masowa ewakuacja 20 tysięcy mieszkańców, których wcześniej zakwalifikowano do czerwonej i pomarańczowej strefy, gdzie zagrożenie stanowią nie tylko intensywne opady popiołów, ale też spływy lawy i potoków piroklastycznych.

Intensywność erupcji jest duża i stąd chmura SO2 wędrująca po świecie (także w Europie).

O co chodzi tobie z tymi wulkanami? W sensie cos ala bog jest zły bo mamy covid-19?

Bóg jest dobry, a najprawdopodobniej Covid-19 wydostał się z laboratorium. Czyli sami ludzie gotują sobie taki los. A co do wulkanów, szarańczy, burz piaskowych itp to ciekawe dlaczego zmasowanie tego jest teraz.

np.

Niedawne erupcje w najbardziej aktywnym wulkanie Europy, Etna, doprowadziły do ​​gwałtownego wzrostu emisji dwutlenku siarki (SO2) w całym regionie Morza Śródziemnego.

Obserwacje z unijnego satelity Sentinel-5P wykazały smugi gazu unoszącego się z wulkanu na tysiące kilometrów.
https://news.yahoo.com/suez-canal-blockage-caused-sulphur-152550431.html?guccounter=1&guce_referrer=aHR0cHM6Ly93d3cuZ29vZ2xlLmNvbS8&guce_referrer_sig=AQAAAKmdmptKCF0iALdiNcWFErjwPb6sQKUvkrf7Xc_HjJgQIALdpwkatEGuczXyHosyhhKlilAfqudEXhuZAkdt1dwnkkuuGj-QnG37pklmqoIzbmzd6foz4683VnpQLwe5LOEYo1NJ6laoJlgK5GzI9JSA5MDn6H6AJjjBOMTo_xHV

Czyli pytanie czy te smugi SO2 nad południem Europy są od Etny czy od La Soufrière, czy i jedno i drugie?
I czy choroby płuc to są na bazie erupcji wulkanów, czy C-19?

Ty dalej te brzdety gadasz, wiem że twój kult ucierpiał i stracił ludzi i kasę, no alee… Może Polacy niedługo ogarną, że kościół bierze kasę i nic innego nie daje :wink:

Ja tu generalnie abstrahuję od Religii. Zastanawiam się czy to jest na bazie cykliczności i np sprzyjających warunków dla szarańczy. W każdym razie wiatry są dla Polski aktualnie szczęśliwe i wydaje mi się (nie jestem ekspertem), że u nas jest dzisiaj ok, co nie można powiedzieć o niektórych rejonach świata.

Wydaje mi się, że przemysł nie odgrywa tu pierwszych skrzypiec (SO2, NO2), ale dla niektórych zanieczyszczeń jest kluczowy. Przydałyby się dane SO2, NO2 z satelitów online.

Idziemy w kierunku najzimniejszego kwietnia od 24 lat, jeżeli lato też będzie zimne to będzie dowód moim zdaniem na to, że mamy bardzo poważny problem z SO2 powulkanicznym i że grozi nam globalne ochłodzenie. Nie jest to też sprzyjająca aura dla koronawirusa.

**

Według nowego izraelskiego badania, wariant koronawirusa odkryty po raz pierwszy w Afryce Południowej jest w stanie uniknąć części ochrony szczepionki Pfizer-BioNTech. Naukowcy odkryli, że częstość występowania mutacji znanej jako B.1.351, wśród pacjentów, którzy otrzymali dwie dawki szczepionki, była około ośmiokrotnie wyższa niż u tych, którzy nie byli zaszczepieni

.**

ps
jak chcesz to załóż temat o Religii, może tym razem panika nie będzie aż tak silna. Już sama panika niektórych środowisk świadczy o sile Boga w życiu człowieka

Wulkan Nisyros (Grecja): 46 trzęsień ziemi do wielkości 3,4

Możliwa rójka trzęsień ziemi: 46 trzęsień ziemi miało miejsce w pobliżu (pod) wulkanu w ciągu 21 godzin, ostatnie trzęsienie odnotowano 3 godziny temu. Głębokość hipocentrum wahała się od 17,6 do 2,0 km.

to nie jest normalne; trzęsienia w Grecji od wulkanowe. 2 km pod ziemią to bardzo płytko

A to przedwczoraj podczas silnej erupcji eksplozywnej wulkanu La Soufrière były pioruny wulkaniczne.
Więcej: https://www.radiozet.pl/Podroze/Erupcja-wulkanu-na-Karaibach-wywolala-niezwykle-zjawisko-Tak-wyglada-piorun-wulkaniczny
https://www.radiozet.pl/Podroze/Erupcja-wulkanu-na-Karaibach-wywolala-niezwykle-zjawisko-Tak-wyglada-piorun-wulkaniczny

A to przedwczoraj podczas silnej erupcji eksplozywnej wulkanu La Soufrière były pioruny wulkaniczne.
Więcej: https://www.radiozet.pl/Podroze/Erupcja-wulkanu-na-Karaibach-wywolala-niezwykle-zjawisko-Tak-wyglada-piorun-wulkaniczny
https://www.radiozet.pl/Podroze/Erupcja-wulkanu-na-Karaibach-wywolala-niezwykle-zjawisko-Tak-wyglada-piorun-wulkaniczny

ps
na razie pomijam erupcję wulkanu we Francji, mnie ze zrozumiałych względów bardziej niepokoją tereny uśpionego wulkanu w Niemczech

smugi SO2 z Etny i Soufrière Saint Vincent już doświadczamy. Majówki wydaje mi się, że miały temperaturą ok 30 stopni, a teraz to przypuszczalnie będzie psiarnia i jak to się zakończy możliwie szybko to może tylko kilka lat globalnego obniżenia temperatury. Oby nie doszło do tego co było w VI wieku po Chrystusie.

Jeśli duże ilości SO2 okrążą Ziemię i dostaną się do stratosfery, to wtedy może w dość krótkim czasie wpłynąć na ochłodzenie klimatu. Wszystko zależy jednak od dalszej aktywności wulkanu La Soufriere oraz prądów powietrznych, które musiałyby sprzyjać dostaniu się SO2 do stratosfery, gdzie po połączeniu z parą wodną zmieniłby się w aerozol kwasu siarkowego. Wtedy cząstki aerozolu powodują pochłanianie znaczącej części docierającego promieniowania słonecznego, a to z kolei może się przełożyć na obniżenie temperatury globalnej.

https://dobrapogoda24.pl/artykul/wulkan-la-soufriere-emituje-dwutlenek-siarki-czy-klimat-sie-ochlodzi

Pomimo tego, że technologia produkcji szczepionek firm AstraZeneca i Johnson&Johnson budzi poważny sprzeciw moralny, to jednak mogą z nich korzystać ci wierni, którzy nie mają możliwości wyboru innej szczepionki i są do tego wprost zobligowani określonymi uwarunkowaniami egzystencjalnymi lub zawodowymi – napisał w Stanowisku bp Józef Wróbel SCJ, przewodniczący Zespołu Ekspertów Konferencji Episkopatu Polski ds. Bioetycznych

Bp Wróbel zaznaczył jednak, że stanowisko to nie wyklucza możliwości skorzystania z obu tych szczepionek. „Wierni, którzy nie mają możliwości wyboru innej szczepionki i są wprost zobligowani określonymi uwarunkowaniami (np. zawodowymi, posłuszeństwa w ramach określonych zespołów, struktur, urzędów, służb, dla których przeznaczono właśnie te szczepionki) mogą z nich skorzystać bez winy moralnej” – podkreślił w dokumencie. Dodał, że konieczne jest jednak zamanifestowanie swojego sprzeciwu wobec aborcji.