Czy globalny kataklizm się zbliża i globalna panika, czy nastąpi też globalne nawrócenie do Boga? Ludzie padają na ulicach - filmiki w mediach społecznościowych

Co jest bardziej satanistyczną muzyką?
1 - https://www.youtube.com/watch?v=5abamRO41fE
Czy 2 - https://www.youtube.com/watch?v=yyQRFwPFc24

To https://youtu.be/fAqIdUseboA

od zniewolenia do opętania

 1. Rozproszenie w Modlitwie;
 2. Niechęć do Modlitwy;
 3. Niemożność Modlenia się;
 4. Zmiana temperamentu;
 5. Powolne oddalenie się od Kościoła i niechęć do Niego
  i osób Konsekrowanych;
 6. Zatarcie granicy pomiędzy dobrem a złem;
 7. Stany depresyjno lękowe;
 8. Zanik Wiary, beznadziejność;
 9. Dręczenie przez złe duchy np popychanie;
  10.Opętanie – złe duchy wchodzą w posiadanie ciała,
  możliwość zabójstw i samobójstwa opętanego.

W pewnym momencie potrzebna jest posługa Egzorcysty mianowanego przez biskupa diecezjalnego.
Zbliża się Święto Miłosierdzia Bożego więc wykorzystajmy zbliżającą się szansę na uzyskanie zupełnego odpuszczenia win i kar.

Pan Jezus powiedział do niej: Pragnę, ażeby pierwsza niedziela po Wielkanocy była świętem Miłosierdzia (Dz. 299). Pragnę, aby święto Miłosierdzia, było ucieczką i schronieniem dla wszystkich dusz, a szczególnie dla biednych grzeszników. W dniu tym otwarte są wnętrzności miłosierdzia Mego, wylewam całe morze łask na dusze, które się zbliżą do źródła miłosierdzia Mojego. Która dusza przystąpi do spowiedzi i Komunii świętej, dostąpi zupełnego odpuszczenia win i kar. W dniu tym otwarte są wszystkie upusty Boże, przez które płyną łaski (Dz. 699).

https://www.faustyna.pl/zmbm/swieto-milosierdzia/

to już w najbliższą Niedzielę

Pytanie. Znasz genezę biblii?

Haha Módl się dalej do demonów KK to Wielka Nierządnica odziana w purpurę i szkarłat.

Zakładałem temat o Bogu to się tutejsza społeczność tego panicznie bała i to zbanowała. Strachliwi ci oni. A panika ich była wielka bo temat następnie skasowali.

Obecnie chmura SO2 rozciąga się na tysiące kilometrów, od Ameryki Środkowej i Południowej aż po północną Afrykę i południową Europę.

50-krotne przekroczenie normy

Maksymalna koncentracja nad basenem Morza Śródziemnego, w tym nad południowymi regionami Hiszpanii, Włoch i Grecji, przekracza 200 mg/m2 i jest przeszło 50-krotnie większa niż obecnie notowana nad Polską. Niebawem chmura dwutlenku siarki dotrze nad kraje Bliskiego Wschodu.

Ostatnie wstrząsy z jeziora kraterowego w Niemczech (który to wulkan jest uśpiony od - 10900 pne - 9191 pne)

Laacher jest nadal uważany za aktywny wulkan potwierdzone działaniami sejsmicznymi i dużymi anomaliami termicznymi pod jeziorem. Dwutlenek węgla (CO2) z magmy wciąż unosi się nad południowo-wschodnim wybrzeżem (mofety), a naukowcy uważają, że w każdej chwili może nastąpić nowa erupcja, która dzisiaj byłaby katastrofą nie do opisania.

Dosyć duży i płytki wstrząs był 6 dni temu co może sugerować, że magma prze ku górze i jest coraz bliżej.

Czy ten wulkan na terenie Niemiec się budzi?

Pytanie jest bardzo poważne, a wstrząsy niektóre bardzo płytkie.

ps
na Islandi wczoraj rano doszły 2 nowe szczeliny na półwyspie koło stolicy Islandii, czyli mamy już wg mojej wiedzy 6 szczelin erupcyjnych.

Ten wstrząs przedwczorajszy z terenu Holandii na głębokości 1 km jest bardzo niepokojący.

W wyspiarskim kraju Saint Vincent i Grenadyny na Karaibach w grudniu ubiegłego roku, po 42-letnim uśpieniu, zbudził się wulkan La Soufrière. Początkowo miała miejsce erupcja wylewna, w wyniku której systematycznie rosła kopuła lawowa.

120 tysięcy mieszkańców żyło z dnia na dzień jak na bombie z opóźnionym zapłonem. Nikt nie potrafił przewidzieć, jak dalej potoczy się erupcja. Wszyscy byli już zmęczeni ciągłym stanem niepewności, napięcia i zagrożenia.

Stało się najgorsze

W czwartek (8.04) w rejonie wulkanu znów zaczęła się trząść ziemia. Jak się wkrótce okazało, seria wstrząsów była ostatnią oznaką zbliżającej się potężnej erupcji, która nastąpiła w piątek (9.04) o poranku czasu lokalnego.

Mieszkańców zbudził przeraźliwy huk, a gdy wyszli z domów ujrzeli kłęby popiołu wydobywające się z krateru na wysokość nawet 12 kilometrów i przysłaniające niemal całe niebo. Pył zaczął opadać zarówno na miejscowości położone na Saint Vincent, jak i na sąsiednie wyspy, nawet na odległy Barbados.

Rozpoczęła się masowa ewakuacja 20 tysięcy mieszkańców, których wcześniej zakwalifikowano do czerwonej i pomarańczowej strefy, gdzie zagrożenie stanowią nie tylko intensywne opady popiołów, ale też spływy lawy i potoków piroklastycznych.

Intensywność erupcji jest duża i stąd chmura SO2 wędrująca po świecie (także w Europie).

O co chodzi tobie z tymi wulkanami? W sensie cos ala bog jest zły bo mamy covid-19?

Bóg jest dobry, a najprawdopodobniej Covid-19 wydostał się z laboratorium. Czyli sami ludzie gotują sobie taki los. A co do wulkanów, szarańczy, burz piaskowych itp to ciekawe dlaczego zmasowanie tego jest teraz.

np.

Niedawne erupcje w najbardziej aktywnym wulkanie Europy, Etna, doprowadziły do ​​gwałtownego wzrostu emisji dwutlenku siarki (SO2) w całym regionie Morza Śródziemnego.

Obserwacje z unijnego satelity Sentinel-5P wykazały smugi gazu unoszącego się z wulkanu na tysiące kilometrów.
https://news.yahoo.com/suez-canal-blockage-caused-sulphur-152550431.html?guccounter=1&guce_referrer=aHR0cHM6Ly93d3cuZ29vZ2xlLmNvbS8&guce_referrer_sig=AQAAAKmdmptKCF0iALdiNcWFErjwPb6sQKUvkrf7Xc_HjJgQIALdpwkatEGuczXyHosyhhKlilAfqudEXhuZAkdt1dwnkkuuGj-QnG37pklmqoIzbmzd6foz4683VnpQLwe5LOEYo1NJ6laoJlgK5GzI9JSA5MDn6H6AJjjBOMTo_xHV

Czyli pytanie czy te smugi SO2 nad południem Europy są od Etny czy od La Soufrière, czy i jedno i drugie?
I czy choroby płuc to są na bazie erupcji wulkanów, czy C-19?

Ty dalej te brzdety gadasz, wiem że twój kult ucierpiał i stracił ludzi i kasę, no alee… Może Polacy niedługo ogarną, że kościół bierze kasę i nic innego nie daje :wink:

Ja tu generalnie abstrahuję od Religii. Zastanawiam się czy to jest na bazie cykliczności i np sprzyjających warunków dla szarańczy. W każdym razie wiatry są dla Polski aktualnie szczęśliwe i wydaje mi się (nie jestem ekspertem), że u nas jest dzisiaj ok, co nie można powiedzieć o niektórych rejonach świata.

Wydaje mi się, że przemysł nie odgrywa tu pierwszych skrzypiec (SO2, NO2), ale dla niektórych zanieczyszczeń jest kluczowy. Przydałyby się dane SO2, NO2 z satelitów online.

Idziemy w kierunku najzimniejszego kwietnia od 24 lat, jeżeli lato też będzie zimne to będzie dowód moim zdaniem na to, że mamy bardzo poważny problem z SO2 powulkanicznym i że grozi nam globalne ochłodzenie. Nie jest to też sprzyjająca aura dla koronawirusa.

**

Według nowego izraelskiego badania, wariant koronawirusa odkryty po raz pierwszy w Afryce Południowej jest w stanie uniknąć części ochrony szczepionki Pfizer-BioNTech. Naukowcy odkryli, że częstość występowania mutacji znanej jako B.1.351, wśród pacjentów, którzy otrzymali dwie dawki szczepionki, była około ośmiokrotnie wyższa niż u tych, którzy nie byli zaszczepieni

.**

ps
jak chcesz to załóż temat o Religii, może tym razem panika nie będzie aż tak silna. Już sama panika niektórych środowisk świadczy o sile Boga w życiu człowieka

Wulkan Nisyros (Grecja): 46 trzęsień ziemi do wielkości 3,4

Możliwa rójka trzęsień ziemi: 46 trzęsień ziemi miało miejsce w pobliżu (pod) wulkanu w ciągu 21 godzin, ostatnie trzęsienie odnotowano 3 godziny temu. Głębokość hipocentrum wahała się od 17,6 do 2,0 km.

to nie jest normalne; trzęsienia w Grecji od wulkanowe. 2 km pod ziemią to bardzo płytko

A to przedwczoraj podczas silnej erupcji eksplozywnej wulkanu La Soufrière były pioruny wulkaniczne.
Więcej: https://www.radiozet.pl/Podroze/Erupcja-wulkanu-na-Karaibach-wywolala-niezwykle-zjawisko-Tak-wyglada-piorun-wulkaniczny
https://www.radiozet.pl/Podroze/Erupcja-wulkanu-na-Karaibach-wywolala-niezwykle-zjawisko-Tak-wyglada-piorun-wulkaniczny

A to przedwczoraj podczas silnej erupcji eksplozywnej wulkanu La Soufrière były pioruny wulkaniczne.
Więcej: https://www.radiozet.pl/Podroze/Erupcja-wulkanu-na-Karaibach-wywolala-niezwykle-zjawisko-Tak-wyglada-piorun-wulkaniczny
https://www.radiozet.pl/Podroze/Erupcja-wulkanu-na-Karaibach-wywolala-niezwykle-zjawisko-Tak-wyglada-piorun-wulkaniczny

ps
na razie pomijam erupcję wulkanu we Francji, mnie ze zrozumiałych względów bardziej niepokoją tereny uśpionego wulkanu w Niemczech

smugi SO2 z Etny i Soufrière Saint Vincent już doświadczamy. Majówki wydaje mi się, że miały temperaturą ok 30 stopni, a teraz to przypuszczalnie będzie psiarnia i jak to się zakończy możliwie szybko to może tylko kilka lat globalnego obniżenia temperatury. Oby nie doszło do tego co było w VI wieku po Chrystusie.

Jeśli duże ilości SO2 okrążą Ziemię i dostaną się do stratosfery, to wtedy może w dość krótkim czasie wpłynąć na ochłodzenie klimatu. Wszystko zależy jednak od dalszej aktywności wulkanu La Soufriere oraz prądów powietrznych, które musiałyby sprzyjać dostaniu się SO2 do stratosfery, gdzie po połączeniu z parą wodną zmieniłby się w aerozol kwasu siarkowego. Wtedy cząstki aerozolu powodują pochłanianie znaczącej części docierającego promieniowania słonecznego, a to z kolei może się przełożyć na obniżenie temperatury globalnej.

https://dobrapogoda24.pl/artykul/wulkan-la-soufriere-emituje-dwutlenek-siarki-czy-klimat-sie-ochlodzi

Pomimo tego, że technologia produkcji szczepionek firm AstraZeneca i Johnson&Johnson budzi poważny sprzeciw moralny, to jednak mogą z nich korzystać ci wierni, którzy nie mają możliwości wyboru innej szczepionki i są do tego wprost zobligowani określonymi uwarunkowaniami egzystencjalnymi lub zawodowymi – napisał w Stanowisku bp Józef Wróbel SCJ, przewodniczący Zespołu Ekspertów Konferencji Episkopatu Polski ds. Bioetycznych

Bp Wróbel zaznaczył jednak, że stanowisko to nie wyklucza możliwości skorzystania z obu tych szczepionek. „Wierni, którzy nie mają możliwości wyboru innej szczepionki i są wprost zobligowani określonymi uwarunkowaniami (np. zawodowymi, posłuszeństwa w ramach określonych zespołów, struktur, urzędów, służb, dla których przeznaczono właśnie te szczepionki) mogą z nich skorzystać bez winy moralnej” – podkreślił w dokumencie. Dodał, że konieczne jest jednak zamanifestowanie swojego sprzeciwu wobec aborcji.

W Afryce wykryto osób wariant wirusa SARS-CoV-2 mający aż 34 mutacje, z których część ułatwia mu unikanie przeciwciał wytworzonych pod wpływem szczepionek - informuje pismo “medRxiv”. Wariant wykryto u trzech osób przylatujących z Tanzanii do Angoli. Jedną z wykrytych mutacji jest E484K, obecna również w wariantach brazylijskim, brytyjskim i południowoafrykańskim.

Wśród 34 wykrytych zmian jest 14 dotyczących białka kolca - części wirusa, której używa on, aby dostać się do ludzkich komórek i wywołać chorobę. Dla porównania wariant brazylijski ma łącznie 18 mutacji, z których 10 dotyczy białka kolca, podczas gdy brytyjski - 17 mutacji (osiem w białku kolca).

Nowy wariant nazwany tymczasowo A. VOI. V2 zawiera również niepokojącą zmianę E484K - określaną jako „mutacja ucieczki” - która pomaga wirusowi pokonać przeciwciała i pojawia się w innych niepokojących szczepach.

HAha nie mam pytań, @ferdynand1 ty na prawde jesteś ODPORNY na logike i wiedze, ciągle brniesz w to samo gówno jak wariat który myśli że robiąc w kółko to samo osiągniesz inny rezultat.
PS. Jak nie wiesz to założyłeś temat jakiś niby o Bogu poniekąd , ale w sumie to nie potrafisz nauczać nawet, weź sobie odpuść bo żal patrzeć jak się męczysz i trujesz dupe na i tak dennym forum/portalu

Oto jakie spustoszenie robi SO2 pochodzące z aktualnego wybuchu wulkanu.

Zwierzęta domowe mogą zarazić się koronawirusem od właścicieli

Badanie było prowadzone w okresie od maja do października 2020 roku. Naukowcy przebadali w tym czasie 29 psów i 10 kotów należących do 21 ochotników, u których potwierdzono zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

Wykazano, że dziewięć psów (31 proc. całej badanej grupy) i cztery koty (40 proc.) z 10 domostw (47,6 proc) uległo infekcji SARS-CoV-2.

Co ciekawe, testy wykazywały obecność wirusa u zwierząt od 11 do 51 dni po ujawnieniu się objawów u właścicieli. Trzy psy miały pozytywny wynik dwukrotnie. Tylko u jednego psa i dwóch kotów badacze wykryli neutralizujące wirusa przeciwciała.

U 6 z 13 zakażonych zwierząt rozwinęły się łagodne i odwracalne symptomy zakażenia koronawirusem.

https://zdrowie.radiozet.pl/Choroby/Choroby-zakazne/Koronawirus-u-psow-i-kotow.-Dwa-czynniki-zwiekszaja-ryzyko-zakazenia

Lek iwermektyna wykazuje duże, statystycznie istotne zmniejszenie ryzyka zachorowalności na COVID-19 i śmiertelności z powodu tej choroby - wykazało recenzowane badanie przeprowadzone przez ekspertów z FLCCC Alliance i opublikowane w „American Journal of Therapeutics”. Czy ten preparat pozwoli zakończyć pandemię?
Od kilku miesięcy pod lupą ekspertów z FLCCC znajduje się iwermektyna - lek przeciwpasożytniczy i przeciwtrądzikowy, używany w terapii zarówno ludzi, jak i zwierząt.

Pierwsze doniesienia o potencjalnej skuteczności tego środka przeciwko SARS-CoV-2 pojawiły się pod koniec ubiegłego roku, jednak z powodu braku wystarczających dowodów naukowych Europejska Agencja Leków stwierdziła, że na obecnym etapie wiedzy nie można wdrożyć go do praktyki klinicznej. Agencja skrytykowała też autorów wstępnego badania nad iwermektyną za nieprecyzyjne zaprojektowania testów klinicznych oraz stosowanie w czasie eksperymentów większych dawek leku niż te zwyczajowo stosowane u ludzi.

Teraz pojawił się kolejny dowód za skuteczność iwermektyny - metaanaliza oparta na kilkunastu randomizowanych, kontrolowanych badaniach dotyczących leczenia tym środkiem pacjentów z COVID-19.

Wynika z niej, że iwermektyna wykazuje wysoką skuteczność zarówno w zmniejszaniu ryzyka zakażenia, jak i obniżaniu śmiertelności spowodowanej przez COVID. Przegląd pokazał też, że ten podawany doustnie lek jest skuteczny we wszystkich fazach COVID-19.

Wykonaliśmy pracę, której nie wykonały władze medyczne: przeprowadziliśmy najbardziej wszechstronny przegląd dostępnych danych dotyczących iwermektyny

Nasze najnowsze badanie pokazuje, po raz kolejny i bez żadnych wątpliwości, że iwermektyna jest wysoce skuteczna jako bezpieczna profilaktyka i leczenie COVID-19 - podsumowuje dr Paul E. Marik, jeden z założycieli FLCCC. - (…) Wzywamy regionalne organy ds. zdrowia publicznego oraz lekarzy na całym świecie do zażądania włączenia iwermektyny do ich standardów opieki po to, abyśmy mogli raz na zawsze zakończyć tę pandemię.

https://www.youtube.com/watch?v=Zf4lQgpikEI
Na bazie Objawień wydanych pod Imprimatur chcę pokazać wielu z Was jak wielkie jest miłosierdzie Boże jeżeli człowiek żałuje za swoje grzechy z mocnym postanowieniem poprawy.