Czy globalny kataklizm się zbliża i globalna panika, czy nastąpi też globalne nawrócenie do Boga? Ludzie padają na ulicach - filmiki w mediach społecznościowych

A zapasy żywności i wody masz? :slight_smile:

Jakby tego było mało to zatrzęsła się ziemia dosyć silnie i blisko.

Do 21 wzrosła liczba ofiar śmiertelnych trzęsienia ziemi o magnitudzie 6,8, które nawiedziło w piątek wieczorem wschodnią Turcję. Ponad 1000 osób zostało rannych. Wstrząsy były tak silne, że były odczuwalne w kilku sąsiednich krajach.
Więcej: https://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/Turcja.-Trzesienie-ziemi-o-magnitudzie-6.9.-21-osob-nie-zyje-ponad-1000-jest-rannych

Zmarło do tej pory 41 osób, a 39 wyzdrowiało, więc ten wirus nie jest aż taki śmiertelny. Chińczycy budują szpital aby tam trzymać zakażonych, po wszystkim zostanie on zburzony i miejsce całe będzie zdezynfekowane silnymi środkami, aby wirus nie mógł przetrwać. Moim zdaniem jest to bardzo rozsądne posunięcie i nie ma sensu, dopatrywać się w tym jakichś katastroficznych wizji. Tak dla porównania SARS był o wiele bardziej niebezpieczny i śmiertelny. Ogarnijcie się ludzie nieco, albo znajdźcie inne zajęcie niżeli biadolenie nad swym miernym losem.

1lajk

W Wuhan powstaną 2 szpitale łącznie na 2300 łóżek. Jest szansa, że uda im się stłumić epidemię w Wuhan. :slight_smile:

Jutro rozpoczyna się kwarantanna Pekinu. Wg oficjalnych danych (opieram się na radarze) jest tam 41 przypadków zachorowań. Czy w innych miastach powstaną też podobne szpitale?

Czy wiecie coś jaki jest status podejrzanych o chorobę w Wielkiej Brytanii?

Moim zdaniem powinna być zorganizowana międzynarodowa pomoc w dostarczeniu tam żywności (zrzuty mogłoby dostarczyć wojsko) bo widzę że to może być też poważny problem w Wuhan.

Ferdek trolluje a pelikany kła-kłap :slight_smile:

Co konkretnie mi zarzucasz?

Ja nie wiem co się wydarzy i życzę by wszystko skończyło się szczęśliwie. Niepokoi mnie ta epidemia i to że wielka ilość osób gra w gry satanistyczne i szkodzi sobie. Myślę, że te okoliczności mogą skłonić wiele osób do zmiany swojej postawy.

Jest nawet takie przysłowie " Jak trwoga to do Boga". I taki jest mój główny cel tego tematu.

A co będzie to będzie. Nie potrzeba specjalnej inteligencji by zastanawiać się co kryją Chiny ustanawiając kwarantannę Pekinu dla 41 osób oficjalnie podejrzanych o wirus 2019-nCoV. A Pekin ( Beijing) ma ponad 21 milionów mieszkańców. Abstrahując, że jest stolicą najliczniejszego państwa na świecie.

Ktoś tu ma jakąś chorobę psychiczną szukającą światowego spisku.

Chłopie wszyscy są chorzy :DD !!
ziemia jest płaska!, gmo zabija!! NASA klamie!!, illuminati rządzi swiatem, zbliza sie kataklizm w chinach miliony ludzi umiera od tajemniczego wirusa!!

chłopczyku w Polsce ginie wiecęj osób na drogach z powodu nadmiernej prędkości lub alkoholu niż w chinach przez wirusa :). Wyjdź z piwnicy

Ja nie piszę co jest w Polsce i nie napiszę by nie tworzyć paniki.

Uszczypnij się od jutra jest kwarantanna Pekinu i wielu innych miast w Chinach. Trąbią o tym media. Oprzyjmy się na nagich faktach. Masz internet lub Telewizor :blush:?

Może teraz trochę o aktualnych pożarach w Australii

na początek zdjęcie satelitarne

https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/iEDk9kpTURBXy8wNzY4YmFjNGU3NWQ4YmFkNDE3OWJiODM1NWZlY2M2Ni5qcGeSlQLNAyAAw8OVAgDNAyDDw4KhMAWhMQE

to było niecały miesiąc temu

A tu radar aktualnych aktywnych wulkanów i trzęsień ziemi w tym momencie;
https://earthquakes.volcanodiscovery.com/?L=28

To są już następne wstrząsy, wstrząs główny w Turcji był oznaczony na czerwono

No to sorry, bo miałem nadzieję, że wkręcasz ludzi takim bełkotem w połączeniu jeszcze z byciem nawiedzonym, ale jak na poważnie to masz racje to nie trolling, tylko wątek z oszołomstwem i nie potrzebnie wchodziłem.

1lajk

Mam katar, czy powinienem się udać do Wuhan , w celu aby mnie tam odseparowano od reszty świata , w polowym szpitalu dla szczepu nowego koronawirusa? BTW według telewizora, na świecie były najważniejsze dzisiaj Skoki w Zakopanem.

Oglądałem skoki.

Pożary lasów w Australii trwają nadal. Pożary szalejące już od września ub. r. spowodowały śmierć 29 osób i zniszczenie 2500 domów. W płomieniach, które strawiły obszar wielkości 1/3 terenu Niemiec, mogło zginać nawet miliard zwierząt. Pożary objeły ok 10 milionów ha lasów. Dla porównania Polska ma 9,2 mln ha lasów.

I nadal trwają.

Zatem teraz najwazniejsze są pożary? A gdy płoneła Amazonka, dlaczego nic nie pisałeś?

Ja piszę co jest teraz na świecie. Tych kataklizmów jest wiele. Ale pandemia mutacji SARS jest jeszcze przed nami, znajdujemy się w jej startowej części. Więc stosunkowo łatwo jest dotrzeć do wielu serc. Im bardziej będzie stawało się realne zagrożenie tym większa będzie refleksja nad swoim życiem.

Wiesz ze sianie takiej paniki to jeden z odłamów terroryzmu? Zdajesz sobie sprawę że robisz to nie umiejętnie? To co wypisujesz to nie jest pokazanie prawdy żeby każdy wiedział co się dzieje tylko przekonanie że jest tak jak ty myślisz. To co wypisywałeś o AA to był i tak niezły odlot od rzeczywistości ale teraz to gruba przesada.

Forum polega na wymianie poglądów. Każdy jednostkowy pogląd jest subiektywny. Ja nadal uważam serię AA za najlepsze MMOrpg na świecie.

Tak do momentu kiedy nie siejesz paniki wśród ludzi swoimi herezjami

ale on nie sieje żadnej paniki :smiley: jest nawiedzony. Nie ma pojecią o pożarach w Australii i zupełnie nie rozumie sytuacji, ale wchodzi na popularne stronki internetowe i szuka sensacji. Tak samo z wirusem w chinach :smiley:

Koleś jest zupełnie zielony ale czyta pseudo-dziennikarskie (tfu, bo to gówno a nie dziennikarstwo) na jakichś wp pl czy innych onetach i myśli ze postradał wszystkie rozumy.
Po prostu szuka sensacji tam gdzie jej nie ma swoją demagogią ;p

Podaj kontrargumenty. Ja podpieram się linkami. Opisuję stan faktyczny.

Nie opisujesz żadnego stanu faktycznego, podajesz bzdurne wysssane z palca informacje powielane przez durne pseudp-dziennikarskie bełkoty które mają 1% prawdy a reszte zmyślone :smiley:

To kwarantanna 4k ludzi w Pekinie jest czym i jak się ma do 41 osób wcześniej podawanych?

Ja jestem katolikiem. Informacje te są z TOPowych mediów. Mam czyste intencje.