Czy globalny kataklizm się zbliża i globalna panika, czy nastąpi też globalne nawrócenie do Boga? Ludzie padają na ulicach - filmiki w mediach społecznościowych

Nie opisujesz żadnego stanu faktycznego, podajesz bzdurne wysssane z palca informacje powielane przez durne pseudp-dziennikarskie bełkoty które mają 1% prawdy a reszte zmyślone :smiley:

To kwarantanna 4k ludzi w Pekinie jest czym i jak się ma do 41 osób wcześniej podawanych?

Ja jestem katolikiem. Informacje te są z TOPowych mediów. Mam czyste intencje.

W Pekinie jest więcej bezdomnych niż Warszawa ma mieszkańców, a Ty mówisz że 4k ma jakiekolwiek znaczenie? :smiley: Zobacz statystyki ile osób umiera dziennie w Pekinie na zwykłą grypę

Właśnie dobrze rozumujesz, stąd banalne pytanie dlaczego od jutra jest kwarantanna 4k osób w Pekinie?

Chyba RMF jest wiarygodną stacją i są i inne media.

Prezydent Chin: sytuacja jest poważna, koronawirus rozprzestrzenia się coraz szybciej

“Portal Wired cytuje w sobotę przedstawiony dzień wcześniej raport brytyjskich i amerykańskich naukowców przygotowany pod kierownictwem Jonathana Reada z Uniwersytetu Lancaster, z którego wynika, że potwierdzone przypadki zakażenia wirusem z Wuhan mogą stanowić zaledwie 5 proc. wszystkich osób, u których rozwija się koronawirus. Wszystko wskazuje bowiem na to, że od zakażenia do wystąpienia objawów choroby może minąć od trzech do sześciu dni.”

A wskazana moja dysproporcja jest 1:100

Czy Ty to w ogóle przeczytałeś?

pomijam że to Onet ale czy Ty w ogole czytasz co wysyłasz? :smiley::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

przeczytaj cały artykuł i czego domagają się Francja i Rosja
podaję linki do różnych mediów - więc niema co przyczepiać łatek

TVP Info informuje teraz o blokadzie Pekinu.

opustoszałe ulice i metro …

Tak mi się wydaje , że jakbyśmy się wspólnie Modlili w inmtencji powstrzymania kataklizmów to Pan Bóg by to powstrzymał. Hiszpanka też była kiedyś powstrzymana. Z objawień fatimskich wiemy jak wielką siłę ma Modlitwa.

Ciekawe czy da się Ciebie tutaj zbanować

Tym nie powstrzymasz kataklizmów. Jedyna możliwość to wspólna Modlitwa do Boga Trójjedynego. Pan Jezus by nas usłuchał, jakby było globalne nawrócenie.

Afryka walczy z szarańczą, Australia płonie, Turcja jest w części pod gruzami, a całemu światu zagraża 2019-nCoV.

https://ostrow.naszemiasto.pl/gis-zasady-postepowania-z-osobami-podejrzanymi-o-zakazenie/ar/c14-7525067

Wytyczne są Głównego Inspektora Sanitarnego w Polsce dotyczące wirusa 2019-nCoV.

  1. Pacjent manifestujący objawy powinien być hospitalizowany w oddziale zakaźnym (obserwacyjno-zakaźnym) z zapewnieniem warunków izolacji oddechowej i ścisłego reżimu sanitarnego.
  2. Jeśli w mieście, na którym znajduje się lotnisko międzynarodowe nie ma oddziału zakaźnego należy skontaktować się z wojewódzkim koordynatorem medycznym lub wojewódzkim wydziałem zarządzania kryzysowego i ustalić docelowe miejsce transportu pacjenta.
  3. W razie potrzeby konsultowania podejrzanych przypadków należy przede wszystkim wzywać telefonicznie, jako konsultantów, doświadczonych lekarzy chorób zakaźnych lub pulmonologów.
  4. Lekarz lub lekarz konsultant ustala następujący tryb postępowania:
  • w przypadku nie budzącym wątpliwości, że przypadek nie jest podejrzany o zespół niewydolności oddechowej odwołuje zastosowane zalecenia i ustala inny odpowiadający sytuacji tryb postępowania,
  • w przypadku budzącym podejrzenie decyduje o natychmiastowym transporcie do wytypowanego oddziału zakaźnego, celem hospitalizacji w warunkach izolacji oddechowej.
  1. Każdą informację o stwierdzonym przypadku, podejrzanym o zakażenie 2019-nCoV należy w trybie natychmiastowym zgłosić do właściwego, ze względu na miejsce podejrzenia, Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego lub innego organu Państwowej Inspekcji Sanitarnej.
  2. Personel medyczny mający bezpośrednią styczność z osobą podejrzaną, w tym lekarze konsultujący, powinni być zabezpieczeni w środki ochrony indywidualnej jednorazowego użycia.
  3. Zalecane działania należy stosować odpowiednio w stosunku do osób przekraczających granicę RP, także na przejściach granicznych drogowych
    i morskich, jeśli z oceny ryzyka będzie wynikać, że mogą je przekraczać osoby powracające z krajów Azji, np. lądujący w portach lotniczych krajów ościennych.
    "

Jesteś pierdolnięty ;D

Tylko Modlitwa może nam pomóc i przemiana serc.

Za rok o tej porze powinno już być po wszystkim.

wow nie sądziłem że spotkam takiego psychola

Jestem katolikiem jak większość Polaków. Normalnym katolikiem dążącym do świętości.

A powyższe wytyczne są Głównego Inspektora Sanitarnego w Polsce. Czy jego też podejrzewasz o problemy psychiczne?

Natomiast link do wywiadu jest z ekspertem od immunologii. To że parę dni będziesz ukrywał się przed mediami to i tak nic nie zmieni. A teraz puki jest czas można zacząć zastanawiać się nad swoim życiem duchowym. Potem to będzie głównie panika.

“nowy koronawirus jest również zakaźny podczas inkubacji, co różni go od zespołu ciężkiej ostrej niewydolności oddechowej SARS”

inkubacja - czyli wylęganie się choroby, czyli praktycznie nie da się zatrzymać rozwoju pandemii, bo nosiciele w pierwotnym stadium nie mają żadnych objawów

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/koronawirus-zdolnosc-przenoszenia-wirusa-z-chin-jest-coraz-silniejsza-w-polsce-nie-ma/b33rmn1

Ponad 20k osób jest pod obserwacją, 300 jest w stanie krytycznym,ok 50 mln jest internowanych - te dane są chyba po cenzurze Chińskiej, czyli to są minimalne wskaźniki~

Ja wierzę w Boga i życie wieczne więc się śmierci nie boję tylko cierpienia. Śmierć to tylko brama do przejścia na lepszy piękniejszy świat bez chorób i cierpienia. :blush:

My katolicy wierzymy w Zmartwychwstanie ciał. Naturalnie nie będą one z materii śmiertelnej E=mc2, ale nieśmiertelnej - takiej jak Pana Jezusa po Zmartwychwstaniu.

Jest takie coś jak :" To człowiek stworzył Boga żeby łatwo kontrolować nie uczonych ludzi. " Świetnie się to sprawdza w dzisiejszych czasach ale było lepsze dawniej.
Nie pisz więcej herezji powoływanie się na religie to strasznie kruchy temat , do którego nie dorosłeś emocjonalnie.

Jest encyklika papieska Wiara i rozum ( Fides et ratio) i zapewniam Cię, że można naukowo dowieść istnienia Boga. Jest też cała masa cudów Bożych nie podlegających prawom fizyki. Mam tu dużą wiedzę więc chętnie się podzielę.

Na początek poza cudami Bożymi (które chętnie będę pokazywał) pytanie -jak powstał Twoim zdaniem wszechświat ?

Ale ty tak na serio z tym koronowirusem czy ty zycia nie masz jest bardzo dużo stron o takiej tematyce a nie na portalu o grach

Ja gram w AAU i BDO. Jest to jakaś forma nałogu i rozrywki. Jedni oglądają seriale, inni grają w MMOrpg :slight_smile:

A tu mam wiedzę o grach MMO. A katolikiem jestem jednym z ok 90% Polaków. I wielu wierzy z serca, a nie z tradycji.

Więc po co piszesz tu o wirusie z chin napewno jest jakis discord na takie tematy

A ludzi juz nie zmienisz napewno nie na tym portalu gdzie połowa tu wyzywa guru