Czy Guru coś odj*bał?

Cześć.
Od jakiegoś czasu zauważyłem, że nawet koledzy redaktorzy guru, wraz z videomakerami portalowymi zaczęli po nim jechać. Kiedyś tak nie było - albo mocno się ograniczali w swoich wypowiedziach, albo wręcz bronili guru. Ciekawi mnie skąd taka duża zmiana? Nawet PefriX w dość inteligentny i zabawny sposób jest uszczypliwy w stosunku do gurosława, w swoich wpisach. Wygląda to jakby guru coś mocnego odj*bał przez co koledzy z portalu stracili cierpliwość, ale to tylko moje domysły.
Swoją drogą od jakiegoś czasu w komentarzach też widać przekonanie u niektórych, że guru to pefrix. Skąd takie przypuszczenie?

4lajki

któryś z nich pisał niedawno że przez jego wypociny reszcie redaktorów się obrywa, czy jakoś tak. ale tak, taka teoria że guru to czyjeś noob konto też mi przeszła przez myśl :stuck_out_tongue:

Tez to zauwazylem, wyglada na to ze PrefiX to Guru, mozliwe ze nie
lecz moj nos zadko zawodzi
Oczywiscie nie jest to zadna sensacja i lepiej sie przyznac niz udawac, ze tak nie jest, bo to bardziej dziala zniechecajaca w osobe ktora sie sprzeciwja (budzi zle emocje)
Zreszta co mnie to obchodzi, POPROSTU NIEZLA DRAKA

Pewnie prawdy się nie dowiemy i można tylko gdybać, ale domyślam się, że głównie wszystkich boli to, że Guru jest redaktorem naczelnym bo to znajomek Chmarusa, twórcy tego portalu… I gdyby nie ten fakt to by go tutaj dawno po prostu nie było. Guru także odpowiada za złą sławę tego portalu, a to może też negatywnie odbijać się na innych, w tym zwłaszcza na Xaorusie (szczerze to dziwię się mu, że obarcza ten trashportal swoją twarzą).

PerfiX faktycznie to trochę tajemnicza osoba, ale streamował. Sama go zapytałam, czemu nie ma kamerki, to odpowiedział, że “jest białowłosy niczym Dante i nie chce się z tym obnosić” :stuck_out_tongue: Oczywiście to żadna wymówka i równie dobrze to mógł streamować Guru, a nie PerfiX, ale szczerze jakoś nie czuję aby to był on. Guru jest cwany (jest bardziej przebiegły niż większość użytkowników tego portalu, którzy dają się baitować na jego newsy), zna się na psychologii marketingowej, ale grania na dwa fronty u niego nie widzę.

Na discordzie też się rzadko udzieli

Guru=PrefiX
Prosze zamknac temat

Ja tylko dodam tutaj trochę ognia. Guru to nie Pefrix… gdyby tak było pewnie Pefrix popełniłby samobójstwo a w mniej drastycznym przypadku przestałby pisać newsy, bo nie brakuje mu godności. Jednocześnie ostatnio trochę eksperymentuje, bo ma poczucie, że jego naprawdę solidne treści są przytłaczane przez “POE VS DIABLO”.

1lajk