Czy jesteś uzależniony od Internetu?

Ale to nie jest przesłuchanie więc po co się tłumaczyć, wystarczyło napisać wynik ankiety. A jeśli był on inny od oczekiwanego to może coś w tym jest.

Chodzi mi o samo powiedzenie "Tylko winny się tłumaczy". Bo jak byś to sobie wyobraźił w realnym życiu?

Zaciekawiło mnie, ale nie zdążyłem. Jedyne co mogę powiedzieć to to, że badań psychologicznych nie da się przeprowadzać przez internet czy "wierzyć na słowo". Dlatego obserwacja jest jedynym dobrym sposobem. Problem tylko w tym, że psycholog też człowiek, a żaden nie jest nieomylny.

Zaciekawiło mnie, ale nie zdążyłem. Jedyne co mogę powiedzieć to to, że badań psychologicznych nie da się przeprowadzać przez internet czy "wierzyć na słowo". Dlatego obserwacja jest jedynym dobrym sposobem. Problem tylko w tym, że psycholog też człowiek, a żaden nie jest nieomylny.

Jednostkowo jest to możliwe, jeśli jednak chcesz zebrać i wyznaczyć to w konkretnej populacji to samodzielnie jest to prawie niewykonalne.

Chodzi mi o samo powiedzenie "Tylko winny się tłumaczy". Bo jak byś to sobie wyobraźił w realnym życiu?

Rozumiem Cię ale, czy nie wyczułeś w tamtym zdaniu swego rodzaju sarkazmu?

@Down Zgadzam się z Tobą. Skoro już wszystko się wyjaśniło, a jeśli nie to zapraszam na pw.

Rozumiem Cię ale, czy nie wyczułeś w tamtym zdaniu swego rodzaju sarkazmu?

Nawet nie pomyślałem o tym, że to może być sarkazm. Ale skończmy już o tym, bo robimy niepotrzebny spam.

Dobra dzięki za pomoc. Temat zamykam :)

Mam prośbę, ponieważ moja dziewczyna robi badania na uczelnie i potrzebuje Waszych odpowiedzi.

Przedział wiekowy to studenci. Poświęćcie chwilę skoro już przeglądacie forum :)

Dzięki.

https://docs.google.com/forms/d/1-vq0DCY76F2Zo_wA7hUE1r4Yowckcr040ImyEduk5Hg/viewform?edit_requested=true#