Czy mój komputer pociągnie karte MSI R9 270 Gaming OC?

To nie ja porównałem te karty :)

Ja porównywałem 750 vs 750ti oraz 270 vs 270x

Co do gleby, raczej to nvidia ma problemy... dopiero 970, 980 czy 980ti są lepsze, choć do 970 także można powątpiewać.

Co do gleby, raczej to nvidia ma problemy...

Z tym ze to nie NVidia się sprzedaje , tylko AMD szuka kupca.

"Nigdzie o tym nie jest napisane" jak już.A tak się skląda ze materiałów jest w sieci mnustwo.Skoro nie potrafisz do nich dotrzec to nie siej zamętu.Chłopak kupi i tak co będzie chcial ja mu doradzam ty przejmujesz rolę jarusia kaczyńskiego.jeżeli nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia to nie spamuj.

to ty pokaz chodz jedno wiarygodne zrodlo na poparcie tezy a nie pieprzysz o czyms i kazesz szukac innym ....

zamety jedny to ty siejesz ... tezami bez poparcia informacjami.

"...Ponoć jednak gigant z Redmond zainteresowany jest przejęciem znanego producenta sprzętu dlatego, że ich własna dywizja zajmująca się projektowaniem chipów nie radzi sobie z wyznaczonymi zadaniami. Tymczasem wartość rynkowa AMD wynosi obecnie 1,81 miliarda dolarów, czyli trzy razy mniej, niż zapłacili oni za przejęcie ATI niemal dziesięć lat temu..."

Czytanie ze zrozumieniem.

Microsoft nie chce przejąć CAŁEGO AMD tylko część odpowiedzialną za chipy (stawiam na 99,99% chodzi o nowe wersje xbox one)
Także Furai na razie to ty tu siejesz zamęt.

Hmm poszperałem trochę na allegro i znalałem MSI GTX 760 2G Gaming itd. za 700 zł . Używana czy myślicie że warto ją kupić zamiast pchać się w R9 270 ? Poniżej link do karty :)

http://allegro.pl/msi-gtx760-2048mb-twin-frozr-box-warszawa-gwarancj-i5495110684.html

dozbieraj kolejne 700 i kupuj gtx 970, elo

@Nighthawk

właśnie wygrałeś nagrodę idioty tygodnia gratulacje

Odnośnie tematu jeśli masz do wydania tylko i wyłącznie 700zł to bierz tego radeona 270. Jeśli zwiększysz budżet do 850zł masz do wyboru radeona 280 3gb oraz gtx 960 przy czym radeon jest wydajniejszy ale też bardziej prądożerny. (280>960>270) Natomiast jeśli miałym wybierać kartę używaną do 700zł to na twoim miejscu kupiłym 280x zamiast 760 ponieważ jest wydajniejsza oraz ma 3gb vram co przydaje się w niektórych grach.

szkoda, myślałem ,że miesiąca.. no nic dopiero trzeci, może jeszcze uda mi się zdobyć ową nagrodę :( pozdro, szkoda czasu :) po co zmieniać coś, co nie wiele się od siebie różni, już nawet przychylę się do wypowiedzi powyżej, dozbieraj lepiej to 150.. bo 150 przy 700 to uj

NIghthawk nie miałem zamiaru Cię urazić ale chyba oczywiste jest, że jeśli ktoś ma jakiś budżet założony to ewentualnie może się on wahać powiedzmy w granicach 20% kwoty. Proponowanie 2 krotnie droższej karty nie ma sensu przyjmując, że twórca tematu dokładnie przemyślał ile jest w stanie dokładnie wydać .

wiesz, to było ironiczne stwierdzenie mające na celu właśnie zniwelować ten mało znaczący się od siebie wybór :)

Mnicho poczekaj, dozbieraj kup coś mocniejszego niż 2gb - chyba ,że wystarczy Ci ona do takich celów w których będzie idealna i nic więcej Ci nie będzie trzeba, jeżeli zaś idziesz z biegiem czasu to jak już wzmacniasz twierdzę to nie strugaj do niej pali z tego samego drewna i nie lej prawie ,że tej samej wody do fosy :-)

pozdrawiam Panowie i życzę dobrej nocy :)

Właśnie oto chodzi że wystarcza mi i będzie wystarczać . Gram w takie tytuły w których 2GB i taka karta wystarcza do grania na wysokich detalach w full HD . I nie potrzeba mi karty do której dołoże 700 lub troche więcej i praktycznie nie będę w pełni jej używać , ale dziękuje za podpowiedzi :)

Operating System: Windows 7 Home Premium 64-bitPłyta główna : Gigabyte H81M-D2VProcessor: Intel® Core i5-4440 CPU @ 3.10GHzMemory: 8192MB RAMZasilacz 650 W Ponieważ wymieniam GTX 650 , na R9 270 , chciałbym wiedzieć na pewno będzie działać na moim kompie

A dlaczego ma nie dzialac? Osobiscie napewno zmienil bym zasilacz na max 500w chyba , ze lubisz placic duze rachunki za prad :)

i zastanow sie czy napewno chcesz radeona ^^ - problemy z grami czesto mniej fpsow niz geforce

@donek

Zapłacić 200zł za zasilacz 500w tylko po to żeby zaoszczędzić na prądzie? :rolleyes: Niby kiedy miałoby się to zwrócić? I proszę Cię nie gadaj głupot mówiąc tak ogólnikowo jak już mówisz o fpsach to podaj dokładnie jakie karty porównujesz. Radeon w segmencie kart do 1000zł sprawuje się bardzo dobrze lecz gdy mówimy już o kwotach typu 1400zł + to według mnie wypada lepiej nvidia.

@Mnicho

Najlepiej dołóz te 150zł do karty graficznej i z budżetem 850zł radeon 280 czy gtx 960 zapewnią duży skok w wydajności. Osobiście nie pakowałbym się w używki chyba, że mają jeszcze długą gwarancję.

Zasilacz bierze tyle ile potrzebuje... czy masz 500w czy 1000w, jesli zestaw pobiera 435 to bierze 435.

Ewentualne oszczędności wynikają z certyfikatu.

Hmm poszperałem trochę na allegro i znalałem MSI GTX 760 2G Gaming itd. za 700 zł . Używana czy myślicie że warto ją kupić zamiast pchać się w R9 270 ? Poniżej link do karty http://allegro.pl/msi-gtx760-2048mb-twin-frozr-box-warszawa-gwarancj-i5495110684.html

powiem ci tak kazda karta powyzej 500 zl too juz gaming i nadaje sie na kazdy tytul tego roku nie musisz widziwiac co wezmiesz ...

Niekoniecznie , ale jest w tym minimalnie prawda ;) . Zdecydowałem jednak że kupie GTX 770 . Jest to dobra karta która z moim sprzętem pociągnie wiekszość gier na wysokich -średnich , pozwalając mi na płynną rozgrywkę . I chciałbym podziękować za podpowiedzi i rady :D

https://www.youtube.com/watch?v=nxVSWYwRx2Q - Radze wam pooglądać , Furai ma racje lepiej wybierać karty Nvidi ^^

A dlaczego ma nie dzialac? Osobiscie napewno zmienil bym zasilacz na max 500w chyba , ze lubisz placic duze rachunki za prad i zastanow sie czy napewno chcesz radeona ^^ - problemy z grami czesto mniej fpsow niz geforce

A ja idiota zawsze myslalem ze jak mam zasilacz 2000 W ( ofc dla porownania ) a "bebechy" potrzebuja dajmy na to 500 W to zasilacz bedzie pobieral tylko 500W omg ale ja glupi :P < sarkazm off > ^^

Niekoniecznie , ale jest w tym minimalnie prawda . Zdecydowałem jednak że kupie GTX 760 . Jest to dobra karta która z moim sprzętem pociągnie wiekszość gier na wysokich -średnich , pozwalając mi na płynną rozgrywkę . I chciałbym podziękować za podpowiedzi i rady

twoj wybor twoje pieniadze.

widac jak kazdy radzil nie dociera to do ciebie wiec temat byl nie potrzebny i mozna zamknac

Poglądałem trochę testów GTX 770 VS R9 280 x , i jednak wybrałem gtx-a , wystarczy zobaczyć pare testów (Ale w grach ! ) i zobaczycie że jest wydajnieszy GTX :)

http://pclab.pl/art56032-9.html? albo poczytajcie ten artykuł

Poglądałem trochę testów GTX 770 VS R9 280 x , i jednak wybrałem gtx-a , wystarczy zobaczyć pare testów (Ale w grach ! ) i zobaczycie że jest wydajnieszy GTX http://pclab.pl/art56032-9.html? albo poczytajcie ten artykuł

a nie musze czytac tych glupich testow wiekszosc too fikcja ... a zwlaszcza robionych na grach autorskich :P

Ja tam bym wolal r9 270x i bym byl happy ty chcesz przestarzala nividie 760 to bierz :P