Czy warto zaczynać na Classicu

Czy warto zaczynać grę na classicu i na jakim serwerze najlepiej.

warto, serwer shazrahh, sa polskie gildie sam gram od 2 tyg, alliance ale po stronie hordy tez widzialem duzo polskich nickow

1lajk

no jasne, polecam serwer Shazrahh, odwrotnie jak kolega wyżej bo np ja Horda - Miłej giereczki :wink:

2lajki

Chciałem się jeszcze zapytać czy łatwo jest znaleźć grupę na dungeony?

tak, jest bardzo łatwo, te pierwsze wybitnie łatwo, potem trochę trudniej w end to tylko przebierać.
Jest bardzo dużo ludzi, czasami nawet za dużo…

1lajk

Warto zaczynać :slight_smile: Ja osobiście bym Ci polecił serwer Shazzrah, aczkolwiek po stronie hordy, gdyż będziesz miał dużo łatwiej. Horda stanowi 70% servera więc dużo większa szansa na znalezienie party do expa i dużo mniejsza na napotkanie śmiecia gankującego low lvle :smiley: Gra po stronie alliance to hardcore, choć i tu są dwie polskie raidujące gildie.

2lajki

niestety gowien z hordy na tym serwie jest troche wiecej wiec gra w alliance czasem moze zniechecac jednak ja sie dobrze bawie :slight_smile: jako ze lubie world pvp to przynajmniej mam wiecej ludzi do zabicia i juz prawie 100 zabic mam a dopiero 38 level wbilem :slight_smile:

1lajk

ja osobiście nie polecam polskiej społeczności wybrałem serwer earthshaker gra się super, trafił się jeden polak niestety który swoim zachowaniem wprawia w ubaw połowę serwera. Widocznie nie uniknie się do końca wsi :wink:

Ja gram na serwerze non pvp pyrowwod village po stronie alliance są polskie gildie. Duża populacja na serwerze więc łatwo o party. W razie czego służę pomocą Aokiji