Czy znajdzie się coś ciekawego... na lata?

Jasne , ja zawsze po pracy około 17 wbijam do naszego gildyjnego discorda a tam członkowie juz czekają żeby pójść coś walczyć ;d nawet jako początkujący możesz zrobić sporo gdy masz zgraną ekipe , dopiero jak chcesz biegać solo to będziesz czuł różnice . PVE dungi , worldbossy do wszystkiego potrzebujesz dobrej ekipy , są solowe dungi i twórcy chcą wprowadzać nowe "losowe dungeony dla pojedynczych graczy "
Jak masz więcej pytań pisz Discord Darklek#6097

Myślę że spróbuje albiona, szczególnie że wyżej post odnośnie ilości wymagane czasu na BDO mnie trochę odstraszył ;). Jutro, pojutrze się odezwę !

Chciałby ktoś pomóc przy rozwoju kanału?

To fakt w BDO bardzo dużo czasu potrzeba na rozwój. Ja właśnie odpuściłem sobie obydwie gierki bo w Albionie przywitał mnie pierwszy dead z reki gracza i poszło w pizdu full eq no nie szukam drugiej tibi bo nerwowo nie wytrzymam :smiley:

Aion, ArcheAge, BDO

W tym momencie moim zdaniem nie ma zadnego sensownego mmorpg i nie warto zawracac sobie glowe mmo PC. …Mobilne gry za 1_2 lata zdominuja rynek wygladaja juz tak samo jak na pc praktycznie a mozesz grac wszedzie .

A znasz dobrego f2p mobilniaka bez autowszystko podobne do tos’a czy może albiona(tylko bez systemy dead=tracisz wszystko)?

lol, i smyrganie palcami po srajfonie, jakie to podniecające - wiekszość gier mobilnych oprócz grafiki nie ma w sobie nic, coby miało choc na chwile przyciągnąć - są tak płytkie i nafaszerowane jakimiś item shopami, że się płakać chce na sam widok

1lajk

A może bloodstone ancient curse? Zrobiony przez fanów Tibii?

No to tak, na starcie, na pewno nie BDO. Nawet nie chce mi się rozpisywać na temat tego crapa, ile można.
Spróbuj wrócić do tibii, gra się rozwinęła, expi się dużo szybciej, fakt, ale jednocześnie jest więcej do roboty. Community masz dojrzałe, bo ta patola i gówniarzeria z przeszłości dorosła i ona stanowi większość graczy, dzieci w tibii już nie spotkasz. Graczy na serwerach jest coraz więcej (nie zawsze zaleta). Na youtubie powstaje coraz więcej kanałów poświęconych tibii, więc na pewno się odnajdziesz w tej nowej tibijskiej rzeczywistości. Pewne i proste rozwiązanie, nie kombinuj z żadnymi nowymi mmo, bo te są gówno warte i zetkniesz się jedynie z rozczarowaniem, po którym zostanie tylko niesmak.

Lineage 2 Classic - server Giran.

Archeage!

1. PvE

  • World Bossy- nowy system z intratnym lootem przewidziany dla 50/100 osobowych Raidów

  • Rifty-odbywają się w 3 lokacjach, tych najważniejszych mamy 4: Crimson, Grighast, Whalesong Harbor, Aegis Island. Każdy z nich zapewnia graczom biorącym udział nagrody. Finalne wyzwanie to zmierzenie się z Bossem w raidzie 50/100 osobowym.

  • Forteca(Bunkry)-Kolonizowanie starego kontynentu wymaga od graczy pozbycia się fortyfikacji NPC’tów, codzienne daily gildyjne wymaga od gracza pomocy w zniszczeniu Bunkra lub Totemu na jednym z terenów “pod zamki”. Raz na 72h gracze walczą też ramie w ramie w celu zniszczenai wielkiej twierdzy, nagrody wtedy są adekwatnie lepsze. Tutaj również aktywność podejmuje się w Raidach 50/100 osobowych.

  • Dungeony- Nowy system zdobywania ekwipunku sprawia, że również z dungeon’ów gracz może zdobyć high endgame’owy gear. Mało tego w tej chwilii gear z biblioteki jest najtańszy do wymaxowania. Z tych intratnych Dungeonów zazwyczaj kieruje się na Mistsong lub Abyssal Library. Nie jest to najmocniej wygórowany aspekt ArcheAge, aczkolwiek, jeżeli zbierzesz grupe osób to masz do dyspozycji ok 10 instancji, z których każda zapewni Ci profit jeżeli zdecydujesz się na ekwipunek z instancji. Ponadto dodano do gry nową instancje, Noryette z której zdobywa się end game’ową biżuterie, jednakze nim dojdziesz do poziomu, gdy dostaniesz się do party na szlachciaca będziesz musiał pogrindować i pofarmić kilka miesięcy.

  • Labor-oprócz rozwoju pod względem gearu każdy gracz wyrabia sobei mistrzostwo w poszczególnych profesjach by uzyskać jak nejlepszy profit za przepalanie punktów Labor, które są fundamentem ekonomii całej gry. Sam decydujesz czy zostaniesz drwalem, rybakiem czy przemytnikiem. Profesji jest wiele, każda ma swoje smaczki, takie jak poszczególne tytuły które oprócz wyróżnianai nas z tłumu pozwalają na uzyskanie bonusowych statystyk.

  • Daily Questy- w świecie ArcheAge znajdują się różne rodzaje benefitów zdobywanych za poszczególne aktywności na danych platformach, np. Prestige w gildii , Vocation w Family, Honor za Raidy, Leadership za aktywności nacjowe, Infuzje do ulepszania Hiram Gear z questów na starym kontynencie i wiele wiele innych. To wszystko sprawia, że niejednokrotnie trzeba obierać cele na których najbardziej nam zalezy, gdyż nawet siedząc cały czas online niejednokrotnie nie jest się w stanie sprostać wszystkim codziennym wyzwaniom oferowanym przez grę.

2. PvP

Na wielką skale i przy większości aktywności trzeba liczyć się z oponentem. Archeage to sandbox MMORPG, gracze kształtują gospodarkę, zawierają sojusze. Jedni chełpią się praworządności i walką dla sprawy wraz z pobratymcami inni mordują dla zysku bez przywiązywania wagi do której nacji należy ofiara. Ponad 150 klas, mało tego, ten limit zostanie zwiększony gdyż już wiadomo o nadchodzącym drzewku dla walczących wręcz przy pomocy dwuręcznych broni. System Ancestral umożliwiający wyciągnięcie maxiumum z każdej kombinacji drzewek. Areny za które wreszcie otrzymujemy adekwatne nagrody, balansujące ekwipunek, by głównym aspektem były umiejętności gracz. System bitew morskich, również na arenach dodaje jeszcze większego klimatu. ArcheAge sam w sobie to jedno wielkie PvP z mechanikami których niejednokrotnie opanowanie zajmuje długie miesiące. Od kombinacji skilli, po sytuacyjne użycie aktywnych umiejętności z posiadanych przedmiotów, mount’ów, battle pet’ów czy glider’ów.

Ten świat oferuje więcej niż niejeden mógłby sobie wyobrazić, a po aktualnych zmianach w strukturach firmy udostępniającej nam ArcheAge, śmiało mogę powiedzieć, że gra przeżywa drugą młodość. Coraz częściej pojawiają się streamy, również na YT wątek tej gry został przebudzony.

Czy 1-3h wystarczy? By się rozwijać? Oczywiście… Po prostu niekiedy będzie to szło wolniej a progres będzie widoczny po paru miesiącach, ale będzie, a wtedy będzie i satysfakcja u Ciebie i u pobratymców.

Chcesz więcej informacji? Ty lub ktokolwiek z zebranych?
Serwer: Jakar(Europe)
Frakcja: Nui & Elves & Dwarfs
Gildia: Out of Control(Największa w pełni polska ekipa w świecie ArcheAge)

W sprawie rekrutacji pisz na pm:
1. Shizune
2. Urrd
3. Camel
4. Suckmehard

Pozdrawiam Sanroned :wink:

1lajk

Albion Online, gra na lata dlugi progress postaci co nie znaczy ze bedac nowym graczem nic nie mozesz. BDO odradzam, chora sytuacja jak dla mnie niekonczacy sie grindfest.

dofus.com Dofus najlepsze mmorpg na swiecie o ktorym na tym forum nigdy nikt nic nie pisze. Nie mam zamiaru się rozpisywać. Jednym słowem nie ma lepszej gry. Niebanalne pvp/pve/crafting/ fabula gildie, terytoria, 18 klas postaci. Zapraszam na server Illyzaelle Chciałbym żeby na mmorpg.org.pl pojawily sie wpisy o tej grze bo naprawde te wasze giereczki to jest NIC Pozdrawiam

Tak oczywiście i minimalnie 3 konta bo inaczej z randomami gówno zrobisz.
Ja sam na zato miałem multi na 3 acc sac/feca/cra żeby cokolwiek zrobić!

2000 rok byl zdominowany przez Tibie xD

Polecam Eve online gierka długo na rynku
cechy
1 jeden server
2 true sandbox ( kradnij/ scamuj/ szpieguj etc)
3 żywe i aktywne comunity ( https://imperium.news/ ) możesz sobie poczytać co sie w grze dzieje aby zrozumiec owe comunity
4 to co pozyskasz w grze nie traci na wartości wraz z kolejnym patchem jak np w wowie
5 gra na lata
6 comunity 30 +

Illyzael to server mono acount

I co i będzie chłop borykał się z bandą casuali którzy już podczas logowania wyłączyli mózgi, nie dziękuje każdy dungeon zniszczony przez jakiegoś gamonia i te dramy bo komuś dropnął dofus.

Szkoda, że nie ma korporacji która nauczy wszystkiego od zera, bo bym chętnie pograł.

Jak pamiętam moje wspomienie o Eve jak kiedyś grałem to nie było problemu aby Korpo pomagało i uczyło co i jak. Jak zacząłem grę i znajomy mnie do swojego Korpo wciągnął to pogadali ze mną jakiej broni bym chciał używać na statkach, co robić w korpo itp a później przedstawili mi rozwój postaci co po kolei rozwijać. Oczywiście w pierwszej kolejności poszło kopanie gazu i rozwój planet aby w null sobie zarabiać a później pamiętam chyba pod rakiety i tengu byłem zrobiony gdzie statek oczywiście dostałem od korporacji :wink: więc odpal sobie jak coś free triala i poszukaj ekipy :slight_smile: