Czy znajdzie się coś ciekawego... na lata?

2000 rok byl zdominowany przez Tibie xD

Polecam Eve online gierka długo na rynku
cechy
1 jeden server
2 true sandbox ( kradnij/ scamuj/ szpieguj etc)
3 żywe i aktywne comunity ( https://imperium.news/ ) możesz sobie poczytać co sie w grze dzieje aby zrozumiec owe comunity
4 to co pozyskasz w grze nie traci na wartości wraz z kolejnym patchem jak np w wowie
5 gra na lata
6 comunity 30 +

Illyzael to server mono acount

I co i będzie chłop borykał się z bandą casuali którzy już podczas logowania wyłączyli mózgi, nie dziękuje każdy dungeon zniszczony przez jakiegoś gamonia i te dramy bo komuś dropnął dofus.

Szkoda, że nie ma korporacji która nauczy wszystkiego od zera, bo bym chętnie pograł.

Jak pamiętam moje wspomienie o Eve jak kiedyś grałem to nie było problemu aby Korpo pomagało i uczyło co i jak. Jak zacząłem grę i znajomy mnie do swojego Korpo wciągnął to pogadali ze mną jakiej broni bym chciał używać na statkach, co robić w korpo itp a później przedstawili mi rozwój postaci co po kolei rozwijać. Oczywiście w pierwszej kolejności poszło kopanie gazu i rozwój planet aby w null sobie zarabiać a później pamiętam chyba pod rakiety i tengu byłem zrobiony gdzie statek oczywiście dostałem od korporacji :wink: więc odpal sobie jak coś free triala i poszukaj ekipy :slight_smile: