Czym i gdzie na AAU - klasy

Szefie, ja mam pytanie o to jaki teren warto brać na początku. Grałem jak kolega wyżej do 30-40 lvl i zrezygnowałem i chętnie bym dał szansę AA jeszcze raz.
Na jaki teren warto polować?

I drugie pytanie - czy jest sens kupować wyższe pakiety niż 25,99$?
I chciał bym zostać rybakiem ale zawsze paczki tylko woziłem. Podlinkujesz jakieś poradniki?

Ktoś tam napisał wyżej o kilku kontach, a czy przypadkiem nie będzie zabronione mieć kilka kont na raz ? :smiley:

Można mieć 3 konta, ale nie na raz odpalone. Możesz sobie spalić labor na jednym, relog na drugie i tam spalasz labor i potem na 3. Jak ktoś ma czas na taką zabawę to jest możliwość.

W AA zarabia się dobrze na różnych profesjach , nie tylko na paczkach. Są różne trendy i trzeba śledzić rynek. Wyższych pakietów niema co kupować bo w AA jest sporo imprez i sprzętu na AH. Lepiej kupić (JAK SIĘ CHCE COŚ WYDAĆ) sobie większą pulę kredytów, ale to już z miesiąc po starcie AAU.

  1. Nie ma sensu kupować droższych pakietów z mojego punktu widzenia. To tylko kosmetka, a scrolli do baga jest raptem 2 więcej jak dobrze pamiętam w porównaniu z najtańszym. Token do season passa z najdrozszego pakietu będzie za 10 Ojro, więc bezsensu tankowanie portfela gamingo, kupując season pass po starcie, zaoszczędzisz i zyskasz to co najcenniejsze za ril monej.

  2. Rybki to skomplikowany temat, w 6.0 wchodzą w grę kolejne zmiany tej profesji. Na początku na pewno nie zajmiesz się Fishingiem bo nie zarobisz, polecam zacząć od Coinpurs’ów Ancestors oraz creat’ów a przy tym kumulowaniu środków na kuter. Przy okazji podbicie profesji Larceny odpowiedzialnej za otwieranie Coinpursów i Creat’ów pozwoli CI zmniejszyć koszty upgrade’owania endgame’owego Ekwipunku z poziomu setu Hiram.

  3. Land rush przez pierwszy tydzień będzie zablokowany, potem ruszy karawana. Skup się na zrobieniu vocation questów, tak żeby na start rush land’ów mieć w inventory już dwie bazowe receptury potrzebne do zbudowania działek, pierwszą dostajesz po 30 lvl’u(Halcyona start quest chaina), drugą jak dobrze pamiętam po 50(Austera/Marianople start quest chaina). Ziemia będzie opierać się na nowym systemie, jej posiadanie będzie nas kosztowało bezpośrednio labor co też jest dosyć osobliwe, ponoć posiadanie nawet dwóch farm będzie bardzo dużym obciążeniem dla postaci, ale zobaczymy. Najlepiej jakbyś zdążył przerobić recepturę na farmę z wielkości na 8x8 na 16x16, po 50 lvlu dostalbyś kolejną 16x16 i stawiajac dwie obok siebie zarezerwowałbyś sobie miejsce pod duży dom crafterski pozwalające na umieszczenie w nim najlepszych “udogodnień” dla tzw. Ziemniaczka który jara się systemem Housingu itd. Inna sprawa farmy podwodne i domy na wodzie, z czym to się je i czym smaruje, to już jeżeli byś chciał na streamie, a żeby tam poruszyć temat i otrzymać konkretną odpowiedź, zajrzyj na mój FP na FB i pod postem odnośnie strima, napisz w komentarzu o czym Ty chciałbyś dzisiaj usłyszeć podczas transmisji.


Miłej soboty!

Zmienili coś w działkach? Dawniej z działki 8x8 po queście robiło się tą 16x16. Teraz ta 8x8 zostaje z nami i osobno się dostaje tą 16x16? Kul shit, lubie farming w tej grze x)

Zmienili o tyle, że każdy ma dożywotnie prawo do posiadania ziemi, trudniej może być utrzymać duże ilości posiadłości, bo zlikwidowali taxy a opłata bezpośrednio z labora ma iść, q na 16x16 na 50 lev zdaje się jest. A na otwarcie serwa 5 dni locka aby nie trzeba było pędzić z q by zająć co się chce.

Czyli nawet jak zrobię sobie przerwę, to nie stracę domku? Jak dla mnie super, ale oznacza to też, że land rush będzie jeszcze ważniejszy ;/. Czy może dzięki tym zmianom nie problemu ze znalezieniem miejsca?

Nie do końca, z tego co podczas streama brodaty gadał wynikało, że nie jest to jakoś automatycznie, i żeby zachować nieruchomość trza przynajmniej co jakiś czas się logować. Plusem tego że martwe konta nie będą blokowały ziemi. Co do rush to teoretycznie nie powinno być, bo masz 5 dni na zrobienie 50 i q i w sumie jak odblokują to możesz być w jednym miejscu na raz wiec każdy powinien cos zdobyć. Ale jak wcześniej zawsze są miejsca bardziej pożądane i tam może być różnie. Dodatkowo nie wiadomo jak z populacją na serwach będzie i ile wg ludzi będzie chętnych.

A jakie miejsca są najbardziej dochodowe? Nigdy specjalnie nie grałem w AA, a chciał bym sobie zarezerwować coś konkretnego.

Nie mieszaj ludziom.
Nie zlikwidowali taxów TYLKO zlikwidowali taxy w cash shopie.
Są one dostępne tylko przez specjalny sklepik z walutą w grze lub za labor.
I każdy będzie musiał podjąć decyzję czy chce wydać labor na gear, na gold, czy na działkę.

Zawsze miałeś jedno 8x8 i jedno 16x16 z questa
8x8 możesz craftem przerobić na 16x16
A 16x16 możesz przerobić craftem na 24x24

Jak najbardziej masz racje, taxy się craftujem czyli trza co jakiś czas wejść wydać labor i opłacić działkę. Podczas ostatniego streama w piątek jakoś tak zakręcili że źle zrozumiałem.

Może faktycznie tak było. Dawno grałem i już nie do końca pamiętam. Chętnie przytulę dwie działeczki 16x16. Tyle spokojnie mi starczało, przynajmniej kiedyś, na sadzenie czego potrzebowałem :slight_smile: