[DAC] Dota 2 Auto Chess

Cześć!
Znajdują się tu osoby, które grywaja w DAC-a i podobnie jak ja, wsiąknęły w niego jak w mało co ostatnio? :slight_smile: Choć to tylko mod, to z ogromnym potencjałem i bardzo mi przypadł do gustu. Pograłbym z kimś, z chęcią, ale próbowałem znajomych przekonać do tej produkcji i większość jak się dowiaduje, że w grze trzeba myśleć, a nie daj boże się jeszcze sporo uczyć to dziękuje.
Obecnie mam rangę Knight9, pracuję nad bishopem, więc jakby się znalazł ktoś o podobnej lub wyższej randze to by było super. Chętnie powymieniam się informacjami i pouczę wzajemnie mechanik gry i innego shitu, żeby być w niej coraz lepszym :wink:

Jeśli ktoś jeszcze nie zna tej produkcji, a chciałby się dowiedzieć coś więcej, to chętnie udzielę informacji, jeśli będę w stanie :wink: Według mnie warto się zapoznać z tym trybem, ponieważ jest bardzo młodym produktem i szybko zyskuje na popularności, bardzo fajnie się go ogląda na twitchu, a jeszcze lepiej gra. Daje też dużo satysfakcji i ma potencjał esportowy, gdyby go dopieścić - a devsi cały czas coś poprawiają, także jest nadzieja :wink: Wydaje się prosty, natomiast w mojej ocenie jest dość złożony. Jeśli Cię nie przeraził wstęp to zapraszam do dyskusji :slight_smile:

Rly, noone? :thinking:

@up

@up?

Może przekona kogoś ilość graczy? :smiley:

image

Podejrzewam, że znajomość DOTA 2 jest wskazana. W takim razie nie jestem co do tego przekonany.

Znajomość doty nie jest wymagana, w życiu nie grałem w dote2 i jestem w bishopie w Auto Chess. To zupełnie osobny tryb i zupełnie inna gra.