Destiny 2 - ostateczne ciosy

Witam
mam pełno misji tych dziennych i tygodniowych w których trzeba zrobić x ostatecznych ciosów
jednak mam taki problem że nie wiem jak to zrobić
zabijam z broni palnej, walką wręcz tym dobijaniem pod G czy też zdolnościami ale nic mi nie nalicza

Jak npc ma mało hp to świeci na złoto to robisz mu finishera. Możliwe że musisz sprawdzić czy masz klawisz przypisany do tego bo to co innego niż walka wręcz.

Upewnij się jakich przeciwników musisz zabijać, czasem to nie sa zwykli tylko potężni /elitarni przez co może ci zwykłych nie zaliczać.

Hej, zobacz też czy czasami nie masz ich dobijać np na szturmie a jestes np na ziemi. Składnia zdania leży bo jestem przed 1 kawą. Pozdrowionka.

z tymi ostatecznymi ciosami to jakos to nie działą
mam misje naprawiony kielich - zabij 25 weksów na nessusie ostatecznymi ciosami robiłem jak pisaliście a i tak nic nie zalicza
chciałem zapytać jeszcze
gdzie znajdę wyzwanie utrzymać linię ? bo jak zaznaczam tą misję tygodniową to nie pokazuje na mapie gdzie to jest

Podepne się pod pytanie, i jeszcze jedno , żeby napisać coś ,na priv, do gracza muszę go mieć w znajomych na steamie?

A ta misja na nessusie to czasem nie było 25 vexów ogólnie w walce wręcz bez umierania?

ZAPROSZENIE

Legendarne / Etap zadania

Ulepsz Kielich, łącząc go ze zdobytymi imperialami.

„Twój Kielich prrr… prrr… pragnie x#5(_ DOBROBYTU x#0(_. Napełnij go bogactwem. Błąd: NIE ZDEFINIOWANO”. – Werner 99-40

ktoś powie jak wykonać to zadanie ? kompletnie nie wiem gdzie mam te imperiale i gdzie to połączyc ( zdobyłem je niby w jednej z misji odkrywania terenu czy jakoś tak )
są może jakieś strony gdzie sa opisane dokładnie zadania jak je wykonywać ? bo w samej grze to trochę lipnie te misje sa opisane

ostaczene ciosy to są najczęściej finishery albo head shoty jak masz ostaczeny cios z karabinu snajperskiego to trzeba robić head shoty.