Devilian Online Tajlandzka wersja

///////

Oldman, miałem to samo w nocy. Potem ściągnąłem tą wersje od Deski i działa normalnie, wbiłem 10lvl.

Też po 22 będę z roboty wracał więc jak coś można razem pobiegać. ;p

Powiem wam że ping nie jest jakiś straszny, spokojnie można czerpać przyjemność z gry. A sama gra też jest całkiem fajna.

gra jest naprwade miodna, jak ktoś się wypalił w PoE i D3 to jak najbardziej można grać.

btw sprawdzał ktoś czy WTFast poprawiłby ping jeszcze mocniej ? Co prawda gra się ok, ale nie pogardziłby lepszym pingiem jak zawsze :D

Na spotach spotyka się innych graczy, czy tak jak w POE?

tak my latamy w party teraz , jest 5 chaneli i kazdy chanel ma 5 pod chaneli :P

Możesz odpowiedzieć na parę pytań:

1. Jak wygląda alchemia?

2. Co oprócz grindowania się robi?

3. Jak rozbudowany jest rozwój postaci?

1. Zdobywasz surowce z grindu i dungów, przerabiasz na surowce a potem np na poty

2. Aktualnie poza dungami i questami nic więcej nie robimy, są batlegroundy 3vs3 i 20vs20

3. Masz 4 bazowe skile + 3 drzewka do rozwoju. Im więcej punktów wydasz w dane drzewko tym mocniejsze skile Ci się pojawiają. 1 pkt dostajesz co 1 poziom od 10 lv

teraz w launcherze Goodgame sprawdzilem opcje i tam jest aktualny ping na serwerach. U mnie wyswietla 112, czy jest to mozliwe?

Ja mam 230-240 podczas grania.

Chyba nie bardzo działa to sprawdzanie pingu w launcherze good games bo mi pokazuje że na deviliana mam 1ms.

Bo mi nie pokazuje na deviliana tak jak na innych grach tzn. różne serwery i porty. Tylko ogólny ping.

google drive jest chyba obciazony bo leci gorzej niz z oficjala.



@Up

Sprawdzałem przed chwilą i leciało po 5MB/s

u mnie leci po 1mb i spada do zera i nie mozna ponowic.

u mnie leci po 1mb i spada do zera i nie mozna ponowic.

Użyj akceleratora np flashget

Pobrałem pliki od deski, zainstalowałem je, zrobiłem check files i niestety jak próbuję włączyć grę wyskakuje błąd "M/A". Miał ktoś tak?

Też tak mam, wczoraj jeszcze grałem, więc pewnie jakieś maintance, czy coś.

Deska pytanie da się zangielszczyć resztę, czy pliki też jakieś zaszyfrowane?

Też tak mam, wczoraj jeszcze grałem, więc pewnie jakieś maintance, czy coś.Deska pytanie da się zangielszczyć resztę, czy pliki też jakieś zaszyfrowane?

Da się :P wystarczy rozpakować pliki, przetłumaczyć i ponownie je spakować. Pytanie jest czy launcher ich automatycznie nie przepatchuje.

Gra ktoś teraz?

Da się wystarczy rozpakować pliki, przetłumaczyć i ponownie je spakować. Pytanie jest czy launcher ich automatycznie nie przepatchuje.

I jesteś w błędzie :)

Znalazłem plik z tabelami, jednak są 2 problemy

1. Każdy plik ma swój odpowiednik do sprawdzania sumy kontrolnej. Jeśli go zmienisz to zmieni się suma i nie zakceptuje go gra.

2. Plik jest zapisany w autorskim programie twórcy gry, nie chce mi się bawić w szukanie kodów aby napisać program do wypakowania tego :)