Diablo III klasa na start

No właśnie. Da się. To wszystko zależy od gracza. Mi na przykład Wiz kompletnie nie pasuje. Za to Mnichem i Szamanem na luzie.

Pooglądaj sobie na kanale diablopl filmiki każdej z klas.

Jeśli mam być szczery, mi się żadna klasa nie podoba. Żadna nie jest 'mojego typu'. Dopiero Krzyżowiec będzie tym, czego prawdopodobnie w tej grze szukam, a te 5x 60 wbiłem z tego powodu, że gra mi się po prostu szalenie podoba. :P

Oczywiście, najprościej mówiąc - każda klasa ma coś w sobie i jest na swój sposób rewelacyjna. Zależy jaki styl gry obierasz i czego po grze oczekujesz.

No krzyżowiec odpowiada wielu osobom. Mi podoba się jego pancerz i po prostu to przekonało mnie do tej klasy.

Dziękuję wszystkim za pomoc w wybraniu klasy. Postanowiłem zagrać na start barbarzyńcą ,a jak wyjdzie dodatek zagram krzyżowcem. A co potem to się zobaczy.

Jak ktoś może to niech mi powie jaki jest dobry build dla barbarzyńcy

Co do taniości z pozątku barb jest taszy, ale później to się wyrównuje... z drugiej strony cięzej barbem podnieśc Dmg niż powiedzmy takim wizzem czy dh

btw patrząc na tabele mój barb ze 203k czystego dmg-a (z gniewem trwającym 2min 233k) nie jest taki zły xD bez mrugnięcia U3 elity padają po paru sekundach

Moja taktyka to dobić do 200 paragoniku i zrobić jeszcze dh i monka na 60.... poźniej kampa krzyżowcem i reszte dobijam do 70

wiz jest najbardziej op na ta chwile

blizzard coś mówił że op wizza to wypadek bo podczas patcha jeden z technikow za bardzo przesunał suwak na damege i oni tego nie zauwarzyli potem patch poszedł do wydania, ale to się zmieni wraz wyjsciem dodatku gry. nerfią damege do stanu z przed patcha 2.0.0.

to wyskakujie jak nawet gracie czasami i barb to ma tylko.

mnisi i barbarzyncy dostaja mniej obrazen o 30% niz KRZYZOWCY , czarownicy , szamani , lowcy

warn_ico.png
Warn za DP. - Might

cokolwiek chcesz, atm masz xp +50% do 25, od 25 wchodzi ros nowe eq i stare będzie do wyrzucenia także :))

blizzard coś mówił że op wizza to wypadek bo podczas patcha jeden z technikow za bardzo przesunał suwak na damege i oni tego nie zauwarzyli potem patch poszedł do wydania, ale to się zmieni wraz wyjsciem dodatku gry. nerfią damege do stanu z przed patcha 2.0.0.

not-sure-if-trolling-or-for-real.jpg

ja polecam



https://www.youtube.com/watch?v=qWVS9c2MdWo

wszystko zalezy czy chcesz grac SC czy HC na HC polecam monka albo szamana na SC wizarda lub barbarzyńcę

Ja tam praktycznie każdą grę tego typu zaczynam od Maga/Czarodzieja lub kto jak woli :) Łatwo je ogarnąć i zazwyczaj są do siebie podobne. Osobiście jeśli wrócę do D3 to zagram od nowa barbarzyńcą. :)

warn_ico.png
Warn za archeologię. - Might

Cześć,

Za parę dni zamierzam kupić diabełka III i chcę żebyście mi polecili klasę na start.