Digimon masters online Poland

Szukam ludzi do digimon masters online mam gildie ale ciągle brak polskich graczy ludzi gra sporo wiadomo p2w jest ale jak ktoś lubi ten klimat to mu to nie przeszkadza dla nowych kont są nagrody więc naprawdę warto nawet jak się nameczysz to kupisz od ludzi wszystko zamiast za real kasę

1lajk

Ja grałem kiedyś trochę, możesz ewentualnie napisać jaki server a ja sobie popatrzę czy tam mam postać w ogóle, nie gwarantuje że wrócę

Omegamon teraz jest najbardziej popularny a Expi się szybciej więc na luzie mozna wracać

ja gram na lilith monie ale jest ten jump event także jestem chętny do wspólnej gry , jak się sie z Tobą skontaktować ?

Siemka, chętnie zagram , pierwszy raz bede miał styczność z grą także wszystkie porady mile widziane, jak cos PW

na jakim serwie grasz i coś tam masz już jaki lvl itp ?

Wszystko na pw

Jeśli nadal aktualne to z chęcią dołączę do gildi

Aktualnie chyba nie ma żadnej gildii :confused: na jakim serverze grasz, można razem pograć

ja mam gildie

o ktorej jestes zazwyczaj w grze ?

Mogę nawet teraz, wgl to wysłałem ci zapro na steam

podbijam temat zapraszam do jedynej polskiej gildi

Coś tam pykacie jeszcze? Akurat jumping event jest to coś tam sobie testuje

owszem gram caly czas mam gildie rozdaje czasem digi no ale kazdy rezygnuje jak kolega wyzej

Od jakiego poziomu gra się normalnie ? Wczoraj odpaliłem i tylko biegasz z miejsca na miejsce i one hitujesz wszystko, a z tego co pamiętam za dzieciaka to zupełnie inne mapki były i progres był bardziej satysfakcjonujący. Pytam bo nwm czy przebrnę przez tak nudny początek :frowning: a z sentymentu bym chętnie pograł. ( Chociaż to już i tak nie jest to samo niestety)

zalezy co masz na mysli normalnie na wysokim poziomie te zwykle mobki masz na hita ale sa dungeony gdzie naprawde potrzeba mocne digi