Division 2 klan FAME rekrutuje

emblem_195x195
Klan: [FAM] FAME
Platforma: PC
LvL klanu : 10 stan na 14/03
Status: Rekrutacja otwarta
Discord: https://discord.gg/NChgxjA
Uplay kontakt: Amaa. [z kropką]

Oferujemy:

 • bonusy klanowe jak:
 • 2 skrzynki złote co tydzien
 • klanowa tablica polowań z lootem
 • ulepszony dostawca sprzetu
 • konkursy
 • stabilny i dojrzały wiekowo trzon dowodzenia
 • przyjemna atmosfera
 • aktywność w PvP jak i PvE
 • pomoc w zadaniach
 • treningi PvP

FAME jest klanem polskojęzycznym w grze The Division 2, aktualnie rekrutacja jest otwarta dla wszystkich osób lubiących grać w grupie, potrafiących dostosować się do zasad panujących w nim i przestrzegających zasad netykiety klanowej. Nasze cele to zwiedzenie contentu, aktywne PvP i PvE. Dlatego wszystkie osoby, które chcą odkryć uroki świata wojennych wypraw jak i grupowych rajdów, a mają już dość samotnej gry zapraszamy w nasze szeregi.

FAME zrzesza w swych szeregach dojrzałe wiekowo oficerstwo posiadające bardzo duże doświadczone z innych gier MMO, posiadając również osiągniecia na scenie esportowej jak i międzynarodowej.
Zanim rozpoczniesz swoja przygodę w naszych szeregach, jesteś zobowiązany do zapoznania się z regulaminem oraz jego pełnego przestrzegania, by korzystanie z przywileju bycia członkiem było uczciwe dla każdego.

Akceptując zaproszenie, automatycznie zgadzasz się na jego warunki i narażasz się na wyciągnięcie wszelkich restrykcji w razie nie przestrzegania poniższego regulaminu.
Tworzymy nasze małą społeczność klanową by pokonać najtrudniejszych przeciwników w grze, i wyznaczać sobie coraz wyższe cele w PvP, nie znaczy to jednak, iż nie stawiamy na dobrą atmosferę i kulturę osobistą wobec innych. Pracujemy jako zespół, aby osiągnąć nasze cele, w przekonaniu, że całość jest ważniejsza niż suma jej części.
“Siła FAME nie tkwi w jednostce a w zgranej grupie”, i to ponad wszystko będziemy przestrzegać i tą kwestie doskonalić.
Pamiętaj o tym.

Kiedy pracujemy jako grupa, tworzymy dobrze naoliwioną maszynę, a nie grupę osób pracujących dla własnych korzyści. Jeśli główny nacisk kładziesz na wyłącznie samotną grę, oznacza to, iż FAME nie jest klanem dla Ciebie.
Szukamy graczy, którzy chcą aby lepiej wykorzystano ich doświadczenie w zwartych grupach. Nigdy nie idziemy na skróty, nie ważne jak trudne jest zadanie. Jesteśmy tutaj dla walki.

Klanowicze muszą koniecznie być w stanie słuchać rozkazów lidera/oficera podczas wypraw. Poniżanie innych, czy obrażanie jest surowo zabronione. Jeśli nie potrafisz się skupić i usiedzieć cicho podczas walki - to nie jest klan dla Ciebie.

Podejście:
Ciężko jest połączyć aktywny klan z doskonałą atmosferą i dobrze zgraną ekipą, ale jest to możliwe i nie jednokrotnie w innych MMO się nam to udawało, w FAME po dziś dzień ta sytuacja trwa.

Stawiamy na:

 • kreatywność, chcemy się w jakiś sposób wyróżniać od innych klanów, ( społeczność, zasady wewnętrzne klanu, turnieje, eventy i wiele innych smaczków które póki co zachowamy dla siebie), niż wyłącznie latanie w grupie robiąc misje strefy mroku itp, mimo sporego doświadczenia doskonale wiemy że każda nowa osoba może coś wnieść wartościowego dla nas, więc zawsze warto każdego wysłuchać.

 • wspólnota, czyli liczne party, spotkania na discordzie, wyprawy pvp czy pve, i wiele godzin rozważań o zasadach i funkcjonowaniu FAME jak i samej mechaniki gry, wszystko byle w grupie, aby wyrobić poczucie przynależności i chęci do wspólnej gry.

 • kultura osobista oraz netykieta , na tym punkcie jesteśmy bezlitośni, niemal każdemu zdarza się zdenerwować, zabluźnić, lecz notoryczne używanie wulgaryzmów oraz chamstwo na kanale klanu jest surowo zabronione (nie zdziw się kiedy dostaniesz ostrzeżenie od któregoś z oficerów na prywatnej wiadomości, lub zostaniesz wyciszony), nigdy nie dopuścimy aby w FAME przesiadywały osoby samolubne, chamskie, które mają nadmierną tendencje do wywoływania kłótni, ogółem szybko i skutecznie będziemy usuwać takich delikwentów z naszych szeregów. Należy pamiętać, ze pozostali gracze na serwerze to ludzie i wobec nich również trzeba się odpowiednio zachowywać.

 • stawiamy na aktywność, z racji że jest tylko maksymalna ilość 50 osób w klanie, nieaktywnych będziemy usuwali w grze, co nie oznacza że taka osoba traci dostęp do klanu, otóż NIE. O ile nie zostaniesz usunięty z discorda jak i w grze za nieodpowiednie zachowanie “w naszym pojęciu toksyczne”, o tyle jeśli wrócisz do aktywnej gry, wciąż należysz do naszej wspólnoty i masz pełen dostęp na discordzie klanowym, a do klanu zostaniesz dodany jak tylko będą wolne sloty lub pojawi się wolny slot w grze. Nie porzucamy naszych graczy ( znajomych, kolegów, przyjaciół ), nawet jeśli taka osoba ma natłok obowiązków praca, dom, rodzina czy chęć odpoczęcia od samej gry wciąż należysz do naszego grona i w każdej chwili w wolnym czasie masz pełne prawo przesiadywać z nami.

 • rozgrywka, nie używamy exploitow, botów, cheatów (takich ludzi bezzwłocznie będziemy tępić permanentnie).

 • komunikatywność – chętnie piszemy i rozmawiamy z innymi, szczególnie w razie nieporozumień i kłótni. W razie sporów – sprawę przedstawiamy Oficerowi, lub Dowodzącemu, tak samo osoby funkcyjne są zobowiązane do szybkiej reakcji w takich sytuacjach.

 • pomoc, pomagamy sobie w miarę możliwości – klan jest dla Ciebie, ale i Ty jesteś dla klanu. Nie realizujemy samolubnych celów, traktując klan jako dodatek.
  Pamiętaj, że jako część FAME budujesz jego wielkość – zarówno w grze, jak i na discordzie.

Pozdrawiam serdecznie
Ama.

Klan FAME wznawia rekrutacje:
Na dniach zwolni się parę miejsc w klanie.

Poszukujemy aktywnych graczy, lubiących przesiadywać na discordzie, średniawiekowa klanu około 31+

Polecam odwiedzić nas na discordzie https://discord.gg/NChgxjA i przekonać jaka pozytywna atmosfera u nas Panuje.
Aktualnie zajmujemy 89 pozycje na około 51 tysięcy klanów, celujemy w TOP 10 klanów na świecie, względem aktywności PvE & PvP, chodź jeszcze długa droga przed nami.

Z nowinek:

 • W klanie trwa event o łącznej puli 500 zł

 • awans na 39 pozycje w rankingu aktywności na świecie

 • mimo 50 osób w klanie dalej rekrutujemy graczy aktywnych i nastawionych na bardzo dobrą atmosferę wewnątrz klanową

Osiągniecia:

 • TOP 25 pozycja na świecie w aktywnościach PvE
 • TOP 250 pozycja na świecie w aktywnościach PvP
 • TOP 1 klan polski , który wbił 30 lvl
 • TOP 1 klan polski, który przeszedł cały raid 8-osobowy

Witam czy rekrutacja jeszcze aktualna ? Grałem od premiery 2 ale potem zaprzestałem ponieważ nie było z kim grać.Szukam kompanów do gry dziś dobiłem do endgame.Chciałbym bardziej pograć PvP. Wiek 28

1lajk