Dk online

Witam o której rusza DK online? ktoś będzie grał? czy nie warto zaczynać?

ja bede napierdalal i streamował to w PL/ENG , bede nakurwial nobow w te durne łby :slight_smile:
dajcie discorda

Nie mam discorda narazie poszukam jakiejs gildii z dc. zastanawiam sie tez czy swojej nie załozyć tylko sprawdze pierw czy podejdzie mi ta gra

DK Online rusza o 20:00.

Dziękuję Guru :slight_smile:

Dzięki guru.

Dajcie znać czy ruszy o 20 bo już dwa razy miał ruszać tylko coś im nie wyszło, oby optymalizacja na pvp była poprawiona

to dk ruszyło w końcu czy tylko mnie po stworzeniu postaci i próbie wejścia do gry od razu wyłącza grę?

Ale ta gra to drewno xD

zmień pirackiego windowsa to się uruchomi

dobrze, że to nie jedyne forum i nie muszę rozmawiać z kretynami twojego pokroju peace!

Zapraszam wszytskich Polskich graczy do nowej grupy na FB DK Polscy Gracze :slight_smile:

https://www.facebook.com/groups/290757141308924/

A discord?

Aj ja mam takie pytanie, z kad ogarnąć porządne EQ, od początku gram mając palę elementów leather arrmor, które nie dodaje defa, hajsu na eq nie ma, brakuje nawet na poty. Mam 19 lvl aktualnie.

Trzeba chodzić na lepsze moby najlepiej w pt, wtedy leci dobre eq

Robisz dzienne qesty najlepiej w 2-3 osobowym pt wtedy tracisz duzo mniej potek, dropią lepsze itemy i dobrze leci exp w temple ja na 26 lvl jestem na poziomie 4-50k golda z czego ok. 3k idzie na poty ale zarabiasz gold z zadan dziennych właśnie głownie.

moj nick w grze to Allmight :slight_smile: pisac to dodam was do gildii

jak tam w ogóle trzyma się populacja w DK, jak wyglądają siege przy tak małej populacji, polepszyłą się optymalizacja ?