Dlaczego Minecraft stał się hitem?

Gra jest wciągająca, jak się ma wizję to można stworzyć coś naprawdę genialnego.

Dużo czasu trzeba poświęcić by zbudować coś genialnego, choć nie widze sensu w tej grze, oprócz budowania nie ma nic ciekawego.

18771.2.jpg

Minecraft to dobrze wam wszystkim znany Sandbox w , którym wcielamy się w kwadratowego ludzika i tworzymy nasz piękny świat !

Napewno często nurtowało was pytanie dlaczego Minecraft stał się taki sławny ?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta żadna gre nie oferowała tak otwartego świata i tego , że sami budujemy nasz wielki świat !

34_22401074.png

Piękne budowle czy też tzw "Szałasy z Drabinkami" ?

W grze został także rozwinięty system budowli prawie każdą rzecz można zniszczyć i zbudować z niej coś niekoniecznie pięknego

Wiele osób z pewnością nie ma takiego talentu jak osoba ze zdjęcia wyżej , lecz to nie jest powodem do zniechęcania się.

YouTube.jpg

A więc teraz pojawia się jedno pytanie jak świat usłyszał o tej grze ? Tak właśnie dzięki serwisowi YouTube na , którego zostały wrzucane filmiki promujące gre

I dzięki nim wiele osób ma wielu fanow ! Osoby , które jako pierwsze zaczęły kręcić Minecrafta to oczywiście JJayJoker i CTSG.

Creeper-3.png

Tssss...

Wiele osób mówi , że ludzie szukając gry patrzą tylko i wyłącznie na oprawe graficzną Minecraft wychodzi im na przeciw i pokazuje , że z brzydką grafiką

można odnieść sukces i być znanym na całym świecie ! Lecz powróćmy do sławy minecrafta jest wielkim hitem także dlatego , że piracka wersja gry nie ogranicza w budowie świata,

lecz tylko troche w wypadku Multiplayer ale to nie przeszkadza w grze ! Ostatnio miałem dziwną sytuacje w czerwcu mój 8 letni kuzyn spytał się mnie co to jest minecraft ? Bo jego koledzy ciągle o nim rozmawiają więc teraz pojawia się pytanie czy Minecraft idzie w dobrą strone ?

Przepraszam za błedy w tym tekscie , lecz jest on pisany na szybko podczas pobierania WoW'a

:)