DN kilka Małych Pytań

Fervo właśnie żeby zrobić solo guardiana potrzebne dobre eq albo dużo szczęścia podczas unikania ataków jak ktoś tam był dużo razy nie jest to wielki problem ale zawsze coś nas uderzy ;] i po kiego iść solo i robić go 1h? 0,0 mija się to z celem fest
Tak jak już mówiłem, robi się to dla czystej satysfakcji, co najwyżej kilka razy dla sprawdzenia się. Co do szczęścia - nope, szczęście możesz mieć na rajdzie lub nescie w party, gdzie cos burstem uda sie ominąć, solo nestow z przeciętnym EQ to dopiero wyzwanie i sprawdzenie umiejętności, musisz grac niemalże perfekcyjnie, chociaż to zależy od klasy, taki LF np ma najłatwiej bo dużo bije i się uleczy :P

Mam takie pytanie do bardziej doświadczonych graczy DN ostatni raz grałem jak był 50 lvlXD czy assassin lepiej się sprawdza w PVE w Raven czy Reaper czy nie ma dużej różnicy chciałbym żeby odpowiedź była poparta jakimś argumentem a nie tak i tyle. Z góry dzięki.
Teraz jest trochę różnica - Raven lepszy, skille więcej biją i maja mniejszy casting time, Ripperem czasem nie uzyjesz całego skilla czy coś, ripper niedługo pewnie dostanie boosta i ich dmg praktycznie będzie na równi. Z tym, ze dark element bardziej popularny, wiec Raven nadal raczej ma lekka przewagę.

Siema.Jako, że nie chce spamować tematami po całym forum to postanowiłem, że zapytam was w tym temacie o parę rzeczy.1. Jaki tu jest poziom trudności ogólnie w dungeonach? (w Vindictusie był nawet dobry, lecz w C9 był śmieszny).Czy robiąc dungeony na najwyższym poziomie samemu lub w party będę w stanie zasnąć z nudów? 2. Czy są w tej grze jakieś porządne wojny gildii z konkretnymi mapami, na których potłukę się z jak największą liczbą graczy ?3. Czy są jakieś większe raidy dla większych grup/gildii?4. Czy jest jakiś porąbany item shop, bez którego nie można w to grać na jako takim poziomie?5. Na jakim serwerze mogę mieć najmniejszy ping i ogrom ludzi, i czy w ogóle gra w to dużo osób (narodowość mnie nie obchodzi, byle mówili po angielsku)?6. Co czuje się podczas grania w tą grę (oprócz zażenowania grafiką xD)? Czy jest to porządne jebnięcie emocji? Czy gra jest na tyle wymagająca bym musiał myśleć co zrobić, niż iść bezmyślnie do przodu i wycinać wszystko na drodze?Więcej mi nic chyba nie przychodzi do głowy. Mam nadzieję, że odpowiecie na moje pytania by grę ściągnąć lub nie marnować na nią czasu (wolny internet :/).

1. Dungeony są proste, to do expa zdobycia ekwipunku itd. Nesty z kolei juz nie, wiadomo jesli robisz je któryś raz z kolei to nie problem, ale na 70 na poczatku jak ktoś idzie pierwszy raz i nie ma op party które wszystko zabije zanim się ruszy to frajda jest.

2. Wojen gildii nie ma,ale jest PvP nawet 8vs8

3. Smoki są na 8 osób

4. Nie

5. EU, nie powiedzialbym ze to ogrom ale wystarczająco dużo aby cieszyć się gra

6. Jak dla mnie tak, gram w to od 3 lat, czy to na oficjalnych czy na privach cos testuje ale cały czas w ta sama gre i nie znalazłem niczego tak wciągającego. Z tym, ze gra jest bardziej pod multi char, jedna postać nie zapewni Ci nieustannej rozrywki jest dużo grasz. Gra jest stara i ma swoje wady, ale mimo wszystko daje mi dużo frajdy.

Witam zamierzam rozpocząć przygodę z Dragon Nest i mam do was kilka pytań ?

1- Eu czy Sea ( czy sea ma duże pingi? mam internet 20mb)

2. Jaka Jest NAJGORSZA klasa w grze którą dosłownie nikt nie chce grać a ci co zagrają odpuszczają sobie szybko.

3. Jaka Klasa nadaje się do solo bossów

4. Jaka klasa jest bufferem/debufferem

5. Czy Wojownik poradzi sobie w solo grze przeciwko bossom (jak zostać gladiatorem)