Dobry MMOFPS - Szukam

Szukam gry podobnej do Heroes & Generals, czyli:

  • duży wybór broni
  • budowa swojej postaci/armi tak żeby z czasem odblokowywało się nowe bronie czy umiejętności (po prostu żeby nie było jak np w cs że gracz zbiera tylko skiny)
  • najlepiej jak w zwykłej strzelance nacisk na pvp a nie jakaś fabuła czy inne bzdety
  • No oczywiście grafika może byś lepsza grafika czy nowsze bronie
  • Język polski mile widziany
  • NIe musi być pojazdów ani klas postaci

Znacie takie gry? Będę wdzięczny za propozycje.

Jeśli nie przeszkadza ci zmiana realiów to planetside 2 powinno spełnić twoje oczekiwania.

1lajk

Post scriptum

1lajk

Ten motyw odblokowywana kolejnych zabawek to coś w czym h&g króluje i nikt tego lepiej nie zrobił w żadnej grze. Gra mi się nie podobała ale ciągle trzymało mnie w niej to że akurat gdy oceniłem dana klasę, odblokowali mi nowa i chciałem ją zobaczyć. Podobne zabiegi są np w craftingu w ark czy w warframe.

Dlatego raczej nie ma co szukać i skupić się na innych aspektach.

Linie frontu, armia, dowódcy online w pvp to planetside 2. Budowanie armii, zbrojenie się, to foxhole. Od zera do snipera to rust, a jak dołączysz do jakiejś grupy to macie normalne wojny. Podobnie w dayz lub Arma, ale tam trzeba dołączyć do jakiś grup grających.

1lajk

Właśnie przypomniałem sobie że jest jeszcze jedna opcja - enlisted. Open beta startuje jakoś na dniach.

Poczekaj do czwartku.
Enlisted - nowe MMO od twórców War Thunder - 8 kwietnia startuje z Open Betą.

1lajk

This!

Enlisted ma mieć na początku 2 wojnę ale potem ma dogonić czasy zimną wojnę oraz wojnę w wietnamnie aż do lat 80.

Była taka
Verdun.
I WŚ, tylko bez odblokowywania (jeśli dobrze pamiętam). Raczej na przelotną znajomość.

Hell let lose jest wg mnie najblizej H&G, no tyle ze jest platne

2lajki

Hell let lose, Squad, Escape from Tarkov