Dołącz do Polskiej społeczności "najlepszej gry mmo"(ja tak uważam i nie obchodzi mnie twoje odmienne zdanie)

Pobierz z przycisku Click here

Z kilanaście razy już tu piszę, aby nie pobierać tego launchera bo coś popsuli :P

Napisałem, że ściągnąłem tego klienta i wyskakiwało mi. Cannot unpack zip file coś takiego:)

http://www.dobreprogramy.pl/7Zip,Program,Windows,12559.html

7zip ci pomoże :)

Rozpakuj to lub zainstaluj(mabinogi) jak to wyżej już będziesz miał

Sam winrar nie wystarcza:D? Dzięki za link sprawdze to.

winrar jest do plików winrar

7zip to darmowy odpowiednik programu do rozpakowywania plików zip

Zainstalowałem to i dalej ten sam problem. Może zrobić reseta po tym? Łapcie screena: http://imageshack.us...eztytuuihw.png/

Edit

Zresetowałem komputer i dalej to samo. Pomocy!!!

EDit 2

http://mabinogi.nexo...files-quot-HELP

Sprawdzę to i wam powiem czy działa.

EDIT 3

Tamten sposób działa. Jak by ktoś miał problemy to tam jest wszytko ładnie opisane.

EDIT 4

Grę polecam wszystkim:) Jak coś to serwer Alexina nick Harny. Gram tym pięściarzem narazie.

Nie wiem czy tylko u mnie tak jest, ale te pingi nie są takie, że "da się grać". Są po prostu koszmarne, opóźnione reakcje postaci, oczekiwanie na wykonanie ruchu, są jakieś sposoby aby w jakikolwiek sposób to usprawnić? Na Europejskiej wersji pykałem w Mabinogi, gra jest świetna, teraz na Amerykańskiej idzie się tylko pociąć :/

@UP

http://www.wowinterface.com/downloads/info13581-LeatrixLatencyFix.html trochę to pomoże

Właśnie całkiem zapomniałem o Leatrix'ie, używałem go również w wersji EU, zobaczymy jak bardzo zmieni sytuację. Dzięki :)

na początku myśle sobie , że gra głupia i Omega niepotrzebnie o tym pisze , ale jak się bardziej przyjrzeć to gra wygląda naprawde nieźle :) lubie mangowe gry, więc zaraz będę ściągać

Ja sobie robię lekką przerwę od Mabinogi i wbijam tylko na reborny tak jakoś :P

Nie popiore zadnego twojego tematu ty fajo...

Nie potrzebuję twojego poparcia "człowieku z wypranym mózgiem"

Jeśli chcesz prowadzić dyskusję mogę znowu zniżyć się do twojego "fatalnego, idiotycznego, słabego, głupiego(...), fatalnego, dziwnego, neosowego, gimbusiarskiego" zachowania :)

haha gimbusiarskiego hahahaha stawiam ci 12-15 lat muhaha nie no to bedzie moja sygnatura hahahaha

warn_ico.png
Warn za Offtop. - crracked

Wiek mój jest podany w moim profilu i nie wstydzę się go :)

Skoro nalegasz dalszą konwersację z moją osobą skonsultuj się z lekarzem, bo na forum staram się być łagodny, ale jak trzeba to poświęcę się kolejnym warnem i zhejtuję cię tak, że dasz sobie spokój z swoim życiem...

Tak latwo dac sie strollowac, Omega... Tak z ciekawosci - ile osob z tej calej zacheconej masy jeszcze gra regularnie?

Z 20 osób, lecz ja mam przerwę :D

Kiedy zapisy są ?

A nie wiem - wejdź na Mabinogi.pl

Varrant jest liderem gildii, a ja mam przerwę

Na początku – wiem, że mnie za to zhejtujecie, zabijecie, zreportujecie i co tylko chcecie ale mam was w części gdzie kończą się plecy(chodzi mi o idiotów i kretynów) do normalnych użytkowników nic nie mam.

A więc – NAJLEPSZA GRA MMO czyli jej zalety i wady zachęcające do zagrania!

Wolisz inną grę? Nie obchodzi mnie to, tu chodzi o najlepszą grę mmo moim zdaniem i dalej tak uważam od 5 lat odkąd w nią gram, a te nowe crapy uświadamiają mnie, że nie istnieje lepsza gra z lepszą społecznością w klimacie fantasy z rodzaju f2p.

Mabinogi mimo, że jest wydawane przez nexona nie można zarzucić, że jest słabą grą!

Można rzec, że jeżeli chodzi o klimat fantasy – jest najlepszym mmo na rynku!

Co oferuje ta gra?

  • Genialnie zrobiona fabuła – cut scenki budzące dreszczyk emocji, przeróżne misje role-playing w których zagramy przeróżnymi postaciami odgrywające kluczowe wydarzenia w świecie Erinn.
  • Brak systemu klas – chcesz być wojownikiem przywołującym potężne magiczne zaklęcia oraz dawać wszystkim potężne buffy? Nic prostszego, nic nie stoi temu na przeszkodzie. Możesz zostać nawet kucharzem lub drwalem(co kto lubi) Zostań kim chcesz!*
  • Świetna mangowa oprawa graficzna – mimo, że gra ma już swoje lata grafika wciąż wydaje się świetna(szczególnie dla fanów anime/mangi).
  • Gigantyczne możliwości dostosowania wyglądu postaci do oczekiwań gracza – szeroki wachlarz wyboru fryzur, gestów, wyglądu twarzy, możliwość umięśnienia naszej postaci lub jak ktoś woli zrobienia z niej tłuściocha, bardzo dużo przeróżnego sprzętu znajdującego się w grze oraz możliwość farbowania ubrań pozwala stać Ci się unikalnym w świecie Mabinogi.
  • Rozbudowany świat – zwiedzaj 3 duże kontynenty, przemierzaj pustynie, dżungle, lasy, tereny zaśnieżone, podziwiaj ogrom wielkich miast i miejsc zapierających dech w piersiach.
  • System pogody – przygotuj się na deszcz, burze(także śnieżne i piaskowe na niektórych terenach), upalne dni, zachmurzenia i inne warunki klimatyczne oddziałujące na świat gry, pojawiające się na całym świecie Erinn według harmonogramu**
  • Możliwość tworzenia wielu przedmiotów(tzw. Craft) – ekwipunek, przerobione drewno, wiele potraw, kryształy, ogniska i smażenie rybek, mikstury, własnoręczne przedmioty itd.
  • Ponad 100 różnych umiejętności – możesz posiadać je wszystkie!
  • Bardzo dużo misji – od zwykłych najprostszych, aż po wymagające, a zarazem ciekawe i długie zadania.
  • Bardzo dużo możliwości ulepszania ekwipunku – decyduj do czego ma służyć twój ekwipunek!
  • Trzy rasy do wyboru: ludzie, giganci, elfy – różniące się wieloma aspektami.
  • Przeróżni przeciwnicy – od zwykłych wilków, przez zwykłe bestie, aż po potężne bossy pojawiające się w różnym miejscu i czasie.
  • Unikalny system walki – akcja połączona z strategią czasu rzeczywistego. Jeden zły ruch może skończyć się tragicznie.
  • Wiele tytułów i osiągnięć – rób to co chcesz, a przy okazji odkrywaj i zdobywaj nowe tytuły i punkty osiągnięć.
  • Ciekawe i innowacyjne zastosowania – posiadanie własnej działki, farmy, domku, każdy npc posiadający własną historię, itp.
  • Dungeony – każdy inaczej generowany(nigdy nie przejdziesz takiego samego lochu***), wiele poziomów trudności, potężne i emocjonujące walki.
  • Światy równoległe – postaw nogę w równoległych światach i staw czoło czyhającym tam niebezpieczeństwom.
  • Walcz z fomorsami w Shadow Realms**** – broń miasta, ratuj zamek, walcz z potężnymi przeciwnikami na różnych poziomach trudności razem z przyjaciółmi.
  • Dosiądź przeróżnych wierzchowców, także tych latających( w tym smoki) – posiadaj wiele pomocnych zwierzaków i partnerów(np. pokojówka), rozwijaj je aby walczyły u twojego boku.*****
  • Dołącz do gildii – rób z nimi co tylko chcesz, wygłupiaj się, urządzajcie konkursy. Co tylko chcecie!
  • Weź udział w walkach rycerskich – dosiądź swojego rumaka, weź lancę w dłoń i walcz z innymi na turniejach rycerskich!
  • Pokaż innym swój unikalny wygląd – weź udział w konkursie piękności i wygraj, a twoja postać będzie przez tydzień stała na posągu w mieście, aby inni gracze mogli podziwiali twój styl.
  • Częste eventy organizowane przez nexona – prawie bez przerwy coś się dzieje, a eventy pojawiają się bez przerwy.
  • Graj w teatrze i weź udział w wielu przedstawieniach sheakspeara i nie tylko.
  • Transformacje - Transformuj się w wszystko co istnieje w mabinogi poprzez zdobywanie dusz pokonanych przeciwnków.
  • Czytaj książki opisujące wydarzenia, ucz się z nich różnych umiejętności, poznawaj historię świata Erinn!
  • Brak maksymalnego poziomu postaci! – W grze ważne są ability points(AP) pozwalające rozwijać umiejętności. Możesz wbić poziom postaci jaki tylko zapragniesz choć trochę to potrwa.
  • Rebirth - Odradzaj się dzięki systemowi rebirth pozwalającemu zresetować poziom i na nowo łatwo zdobywać AP.
  • Zdobywaj poziom eksploracji poprzez zwiedzania świata.
  • Jako człowiek stań się Paladynem lub Dark Knightem/Jako elf Falconem/Jako gigant Savage Beast oraz zostań demigodem(półbogiem) i pokaż swoją potęgę na polu bitwy.
  • Pytanie o poziom w grze jest pojęciem błędnym, gdyż po odrodzeniu wracamy do stanu początkowego, a wszystkie zdobyte poziomy są naliczane w zakładce "total level" oraz "total exploration level"

Dobra to może teraz minusy:

  • Nie każdy lubi taką grafikę
  • Nexon(ten kto grał w jego gry ten wie)
  • Ping – niestety serwery znajdują się w Ameryce lecz da się grać

* Pierwszy wybór talentu nie daje nic oprócz początkowej broni do danej dziedziny umiejętności oraz podwójne punkty do treningu danej umiejętności, które można zmieniać z każdym rebornem.

** http://mabinoger.com/weather.htm pokazujący jaka pogoda będzie na danym terenie w najbliższym czasie

*** albo, że robisz tego samego dungeona kilkaset razy i wygeneruje ci się taki sam układ lochu.

**** Jest ich bardzo dużo

***** Są z item shopu lecz można czasami zdobyć niektóre z eventów przy odrobinie szczęścia.

ZAREJESTROWAĆ I POBRAĆ MABINOGI MOŻECIE POD TYM LINKIEM http://mabinogi.nexon.net/

DOŁĄCZ DO POLSKIEJ SPOŁECZNOŚCI MABINOGI NA

http://www.mabinogi.pl/ I BAW SIĘ RAZEM Z NAMI!

Początek specjalnie prowokujący aby zniechęcić neosów, idiotów i kretynów – społeczność Mabinogi takich nie lubi nie zostaną oni zaakceptowani swoim nędznym zachowaniem :D

Twórca tekstu – Omega z pomocą Yeffena. Specjalnie dla społeczności Mabinogi.pl