Don't Starve Together - szukamy gracza, przekażę klucz za free

Jak w temacie.
Szukamy z kolegą gracza, który będzie miał ochotę rozpocząć z nami przygodę w Don’t Starve Together.

Z racji tego ,że obecnie w promocji po zakupie gry na Steam, otrzymuje się drugi klucz, który można przekazać jako Steam Gift, mam jeden zbędny.
Warunki: Preferujemy wiek +25 lat, dobrze by było, jak chętny zaznajomił by się z grą, nie chcę namawiać do złego, ale ściągnąć pirata, i sprawdzić czy gra jest w jego guście.
Proszę o uczciwe podejście do tematu, a nie: ja pierwszy i biorę klucz. Gwarantujemy dobre towarzystwo i kulturalną grę w dobrym klimacie.
Pozdrawiam.

1lajk

Hej,nadal szukacie kogoś do gry? Zawsze chciałem pograć w dont starvea ale nigdy nie było chętnych, każdy wolał graćw w coś innego.

Cześć. Dalej szukacie ludzi do gry? Mam 20lat, mikrofon, discord/ts3 i jestem gotowy do gry, mam trochę godzin przegrane w te grę więc klucza nie potrzebuję.

Mój discord: Herald Rejn #4017

Chętnie dołącze. Moge z wami pograć też w inne survivale. Typu ark rust jesli chcecie.

Zapro :slight_smile:

Jeśli nadal szukacie to jestem chętny (grę mogę nawet kupić byleby zagrać w “ekipie” :smiley:)
Mam 25 lat, nick na steam: Mav3R
A, dodam jeszcze, że nazywam się Damian - o ile to ma znaczenie :smiley:

Hej!
Chętnie bym z wami pograł, mam czas zazwyczaj wieczorami.
Mam własną kopię, po prostu szukam kogoś z kim mogę pograć :slight_smile:
Profil steam: Troutman

Mam 22 lata discord/ts3 jak najbardziej. Grę posiadam 43h(mało ale kminie już co i jak).Jak chętni to zapraszam na pw.