Dragon Dogma Online

Na reddicie są linki do pobrania klienta normalnie, a później przez vpn i launchera zostaje parę mega tylko. A jeśli chodzi o skrypt to prosta sprawa, uruchamia się skrypcik włączamy vpn i na ekranie wyboru postaci można wyłączyć vpn wtedy. Dla chętnych zapraszam na priv lub discorda https://discord.gg/XjbgTt .

Ktoś gra? Jest jakas gildia? Jak nie to mozna załozyć, gierka na prawde po tych wszystkich koreanskich badziewach jest mega, zwłaszcza fabuła, cutscenki po prostu WOW

Witam.
Również jestem ciekaw czy Polacy grają w DDON. Jak do tej pory spotkałem parę osób ale grali krótko.
Gram w DDON już ponad 2 lata (od października 2015). Jeśli ktoś zainteresowany, kontakt ze mną w grze: “Piosenka Zoska”, clan: CzaraGoryczy. Gram zazwyczaj codziennie wieczorami World 13.
Pozdrawiam.

napisz mi priwa z namiarami do ciebie discord ts3: )

TS3: meredith.one.pl zapraszam :slight_smile:

Gram z kumplem od dłuższego czasu w dogme.
Fanie by było coś zklecić razem jeśli są chętni.
mamy discorda - zapraszam na prv :wink:

nik w dogmie : Sariel Casull

Podbijam temat w 2018. Jest jeszcze ktoś kto chce się pobawić razem w Dragons Dogma Online? :slight_smile:

Właśnie mam zamiar zacząć grać.

No to wal do mnie na Steam to się jakoś zgadamy, chętnie bym zaczął od początku :slight_smile:
Nick na steam taki jak tu “Krapiu”

i jak? Zaczynasz czy nie? :>

jakby co wlasnie scagam najnowszy patch pisac nick z gry jak wejde to napisze :wink:

nick: erazjel suriel

Nadal aktualne ? Jeśli chce ktoś pograć to napisać moge pomóc też przy instalce gry :d

Koperktwok Ace

sciagam wlasnie Dragons Dogma: Dark Arisen ze steama
gra ktos jesli tak to gdzie wbijac czekam na PW
pozdro

Dragons Dogma: Dark Arisen nie jest grą multiplayer :smiley: Ba dum tss…

juz to zauwazylem haha xD

nie moge znalesc nigdzie tej gry online … jakies rady ?

Całkiem możliwe, bo z tego co się orientuję to jak na razie wyszła tylko na rynek azjatycki.

ok dzieki wielkie