Droga Informatyka

Ja jebe... Koleś który nadal się uczy, pisze nam byśmy podrośli, to wtedy zobaczymy... Gówno wiesz o życiu, taka jest prawda, nasłuchałes się opowiesci jak w tej Polsce źle, jakie to znajomości trzeba mieć. Tyle mam ci do powiedzenia.

"To temat jednak dla starszych osób" - Sam jeszcze dzieckiem jesteś, a najgłośniej sie kłócisz :D

Przeczytaj najpierw regulamin, bo chyba myślisz że nic tam nie ma o ortografii, interpunkcji i gramatyki.

Co do tego że nie ważne jaka uczelnia byleby inż/mgr to grubo się przejedziesz jak zaczniesz szukać pracy :D

Jakby nie było różnicy to każdy szedłby na studia na taką uczelnie gdzie jest najłatwiej, a tak nie jest, więc rusz swój zakuty łeb i trochę pomyśl. Nie dość że z polskim nie za bardzo to jeszcze z logiką myślenia.

@Warcraft947 - Jest takie powiedzenie o lwie :P

Po prostu im dłużej czytam jego posty, to tym bardziej mam wrażenie, że ta osoba ma spaczony pogląd o świecie.

Temat został zamknięty. Powód: Koniec spamu bo odbiegliście od tematu.

Zastanawiam się nad pracą informatyka.Mam pytanie.Czy mam iść do liceum czy do technikum?Jaki kierunek na studiach?Co będę mógł robić po studiach?