[Echo of Soul] RavenS

szkoda za shayia sie skonczyla.... pvp na 1-15 lvl do tej pory milo wspominam jak grupy przeganialy sie od bazy do bazy

Hej !

Właśnie zastanawiałem się w co by tu zagrać. System soul skill wydaje się ciekawy. Chętnie zaisiłbym Wasze szeregi lecz nie posiadam klucza.

Może macie jakiś jeszcze w posiadaniu ?

Znajdz byle jaki kluczyk ktory zostal juz wykorzystany i wklepuj go do skutku. z reguly aktywuje gre za 2 -3 razem. Nie ma co sie napalac to cbt i bedzie wipe. Mi wystarczylo wbic 15lv i wiem ze bd gral na obt.

Pogralem troche i mam mieszane odczucia... hmmm

ta arenka tez troche kuleje , wiecej jest biegania w kolko i przejmowania wiez niz bitki

Rekrutacja wstępna do RavenS - Echo of Soul została zakończona. Zwykła rekrutacja zostanie otwarta 28 maja wraz ze startem Open Bety.

Serdecznie zapraszamy! ;)

ta arenka tez troche kuleje , wiecej jest biegania w kolko i przejmowania wiez niz bitki

Na początku są tylko 2 rodzaje aren pvp, ale potem dochodzą Guild Wary (masowe gildyjne pvp) i areny 5 vs 5 (na 60 lvl).

Grałem z wami w PWI. też chętnie wpadnę zobaczyć co się dzieje.

takie pytanie >. Czy po CBT nastąpi wipe out ?

takie pytanie >. Czy po CBT nastąpi wipe out ?

tak

Rekrutacja do RavenS - Echo of Soul została OTWARTA!

Chętnych do wspólnej gry zapraszamy na serwer eu-Requiem oraz na ravensguild.pl

RavenS wciąż rekrutuje!

Gildia ma już 3ci lvl i dalej się rozwija!

eos_rec.png

Witam dopiero co zacząłem przygodę z EoS jak na razie 10 lvl ranger jak co nick Sanzir0

Rekrutacja trwa! Gildia ma 4 lvl oraz 9 miejsce w rankingu serwera.

rvsbannerd.png

RavenS jest gildią MMO powstałą w 2007 roku.
Gościliśmy w takich grach jak: Last Chaos, Shaiya, Rohan, Cabal, Perfect World, Rappelz, Archlord i wielu innych!
Po krótkiej przerwie wracamy aby tym razem podbić świat Echo of Soul.
Dołącz do nas! Twórz historię razem z nami!
ravensguild.pl