Eden Eternal - Pytanie ! :D

Jeśli gralibyśmy ekipą to myślę że nie byłoby żadnego problemu.

Też tak myślę, jednak zasysam priva własnie. Ma raty 6x, zobaczymy jak tam stoi sytuacja. Z grami Aerii jest tak, że ludzie najczęściej śmigają na privach, bo polityka tej firmy jest straszna, może gracze wyemigrowali na privy także w przypadku EE. Jednak na globalu zwiększono level cap i dodano troszku contentu, co moze zachęcić ludzi do gry, bo na prywatnych max level to 75. Ale zobacze i wtedy dam znać. Jak wpadniecie, czy grać czy nie to piszcie.

sprawdź ktoś priva, bo global chyba upadł... :c

Niech oni z tym EE wbiją na steam, bo innej możliwości, żeby uratować staruszka nie widzę.

A co? priv też nie wypalił ?

Ja tam mogę grać na globalu. Mi to nie przeszkadza, jak będzie ekipa to się zrobi gildię, myślę że nie będzie problemu uzbierać ludzi sądząc po tej liczbie chętnych.

Co ma garstka osób do tego? Chłopie wbiłem na serwer i pustki jak po tsunami były...Jedynie w Aven kilku afkerów (sklepy) i 2 ludzi walących duele..

Wbiłem na market gdzie kiedyś było po 300 stron wystawionych broni z każdego rodzaju a teraz jak są 2 to jest cud..

Niech coś zrobią bo upada niesamowita gra..

Jeśli chodzi o priv to jest rate 6x. Populacji nie mam jak sprawdzić, bo w początkowych lokacjach to pustki standardowo. Niby ludzie na world-chat nawet po północy coś tam piszą, ale były to pojedyncze wiadomości. Ale nawet jesli na servie byloby tylko 3k graczy to z ekipa mozna pograc mysle

No jak na prywatny 3k to dużo, raty 6x są w sam raz by joba nadgonić, telepnij się do Aven, tylko 1 silver kosztuje a od 1lvl można bodajże i zdaj relacje haha :D

No ja akurat pogrywam sobie na tym privie. ;)

To się wypowiedz kolego bo my tu się zastanawiamy co wybrać...

ściągam tego priva zobaczymy jaka tam sytuacja. Trzeba w końcu sie zdycydowac gdzie gramy

PS

ściągłem i powiem tyle mniej Ludzi widziałem niz na orginale przynajmniej na początkowych lokacjach.

Wczoraj na Aeri koło mnie latało z 15 ludzi a tu na privie wszystkie ch sprawdziłem zero człowieka więc nie wiem.

Od 3 dni pogrywam w Grand Fantasia piszecie ze tam pustki a ja tam pustek nie widze masa nowych ludzi gra lub robią se alty gra równiesz przyjemna jak EE. Fajne tam są te duszki które robią craft za Ciebie tylko rodaków mi tam brakuje

Tak zobaczyłem newsa o dotdatku i chciałbym znów zagrać w tę zaje świetną grę ale mam pytanie! bo grałem za czasów kiedy lvl cap to był 60 lub 65, nie pamiętam i było ludzi od umm....Cholery? Od groma? Multum? no ludzie byli na każdej mapie, ma każdym questowym miejscu a o Aven nic nie powiem bo już przy teleporcie były tłumy ludzi a dalej to i na moim kombajnie lagi były.

Przestałem grać ponieważ mój komputer grzecznie mówiąc wybuchł i niedawno kupiłem laptopa i myślę że bym chętnie wrócił do starego dobrego Eden Eternal :)

Pytanie do kogoś kto gra ! są tłumy jak kiedyś? czy graczy jest garstka jak to w Grand Fantasia było że pierw tłumy, miasto pełne, spoty zajęte a teraz pustka i nawet robi się przykro że to koniec.

Więc odpowiedzcie mi czy ludzie są czy po prostu jest to samo co w Grand Fantasia :)

A może jakiś bardzo popularny priv? Aura Kingdom takowy ma :) a Eden Eternal ?